شماره مطلب : 1874
زمان انتشار : 93/10/9 - 05:09 2014/12/30
دستگاه قضا باید به شکلی عمل کند تا از این پس، فرزندان همه مسئولین از یاد نبرند که نباید در سایه نام پدرانشان تخلف کنند و جرم مرتکب شوند و همه ما به عنوان پدران مسئول نیز بدانيم که اگر فرزندانمان تخلف و جرمی مرتکب شدند، هر چقدر هم گردن کلفت باشيم در برابر قانون نمی توانيم مقاومت کنيم. اگر اینگونه عمل کردیم آن وقت، کارگر، کارمند، کشاورز، معلم، کوچک و بزرگ با تمام وجود اصل 19 قانون اساسی را حس مي کنند که بر اساس اعلام مي شود كه هیچ نژادی بر نژادي دیگر برتري ندارد.
نطق انقلابي نماينده مردم تهران در سالگرد 9 دي 88

فتنه ۸۸ از نامه بدون سلام و والسلام هاشمی کلید خورد / آقايان فتنه گر مگر براندازي شاخ و دم دارد! +فیلم و صوت

دستگاه قضا باید به شکلی عمل کند تا از این پس، فرزندان همه مسئولین از یاد نبرند که نباید در سایه نام پدرانشان تخلف کنند و جرم مرتکب شوند و همه ما به عنوان پدران مسئول نیز بدانيم که اگر فرزندانمان تخلف و جرمی مرتکب شدند، هر چقدر هم گردن کلفت باشيم در برابر قانون نمی توانيم مقاومت کنيم. اگر اینگونه عمل کردیم آن وقت، کارگر، کارمند، کشاورز، معلم، کوچک و بزرگ با تمام وجود اصل 19 قانون اساسی را حس مي کنند که بر اساس اعلام مي شود كه هیچ نژادی بر نژادي دیگر برتري ندارد.
امروز یوم الله 9 دی است.  روزی که ملت ایران در برابر فتنه گری فتنه گران به نقطه جوش رسید و با حضور چند ده میلیونی خود در خیابان های ایران اسلامی برگ افتخار دیگری در دفاع از انقلاب را به یادگار گذاشت. 9 دی باید زنده بماند تا نسل فعلی و نسل هل های آینده از یاد نبرند که دشمنان نظام اسلامی همواره با نفوذ در جبهه خودی به دنبال براندازی این نظام اسلامی خواهند بود و بدون تردید این یادآوری، سبب واکسینه شدن جمهوری اسلامی در برابر تهدیدات آینده خواهد بود.

 

جریان تجدید نظر طلب در فتنه اصلاحات آمریکایی، با استفاده از تفکر غرب زده رئیس دولت اصلاحات و رشد و نمو لیبراسیم فرهنگی و اعتقادی، اسلامیت نظام را هدف گرفت و در فتنه و کودتای سال 88 جمهوریت نظام را هدف قرار داد. 9 دی روز پایان هر دو فتنه بود.

 

برای زنده نگه داشتن 9 دی باید به علل و ریشه های داخلی و خارجی فتنه و کودتای سال 88 پرداخت. در گرامیداشت یوم الله 9 دی نباید به برگزاری مراسمات سطحی، شعاری و احساسی اکتفا کرد. صدا و سیما به جای پخش سرود وطنم وطنم پاره تنم، ای شكوه پابرجا همزمان با نشان دادن سیل عظیم جمعیت معترض در یوم الله 9 دی، باید با پخش شعارهای مردم در 9دی سال 88 به مطالبات آنها بپردازد.

 


844773_379.flv | دانلود فیلم

 

در 9 دی مردم ایران اسلامی مطالبات خود را در قالب شعارهایی مطرح کردند و گفتند: جمهوری اسلامی شعار مسلمین است، جمهوری ایرانی حرف منافقین است/ خواص بی‌بصیرت، خجالت خجالت/ ای مرجع قضایی، اقدام انقلابی /تاجر ورشکسته، برگرد به باغ پسته/ لعن علی عدوک یا حسین – کروبی، خاتمی و میرحسین / خامنه‌ای کوثر است – دشمن او ابتر است/ سبز فقط سبز علی – لعنت به سبز اموی/ دیکتاتور واقعی – موسوی و خاتمی/ فتنه‌گر عاشورا – اعدام باید گردد/ سیدعلی لب تر کند – غسل شهادت می‌کنیم/ محرم ماه خون است، فتنه‌گر سرنگون است/ خاتمی، موسوی! این آخرین پیام است – دانشجوی مسلمان آماده قیام است/ سبز سیاه اموی – پیرو خط رجوی/ منافق واقعی – موسوی و کروبی/ سفارت انگلیس، لانه جاسوسیه

 

فتنه سال 88 از نامه بدون سلام و والسلام آقای هاشمی خطاب به رهبر معظم انقلاب کلید خورد. نامه ای که بعدها با خطبه نماز جمعه دشمن شادکن تکمیل و مایه امیدواری دشمنان کینه جوی امام و انقلاب شد. آقای هاشمی در این نامه از نشانه های خشم احزاب و گروه های همسو با خودش در روزهای آینده خبر می دهد و در صورت عدم تحقق مطالباتش، از آتشی سخن می گوید که دودش قبل از انتخابات قابل مشاهده است:

 

«بر فرض اينكه اينجانب صبورانه به مشي گذشته ادامه دهم، بي‌شك بخشي از مردم و احزاب و جريانها اين وضع را بيش از اين بر نمي‌تابند و آتش‌فشان هايي كه از درون سينه‌هاي سوزان تغذيه مي‌شوند، در جامعه شكل خواهد گرفت ... از جناب‌عالي با توجه به مقام و مسئوليت و شخصيتتان انتظار است براي رفع فتنه‌هاي خطرناك و خاموش كردن آتشي كه هم اكنون دودش در فضا قابل مشاهده است، هرگونه كه صلاح مي‌دانيد اقدام مؤثري بنماييد و مانع شعله‌ورتر شدن اين آتش در جريان انتخابات و پس از آن شويد.»

 

کودتای سال 88 حاصل تفکر افراطی جماعتی بود که خود را مالک و صاحب کشور می دانستند، خود را ارباب و مردم را رعیت می پنداشتند. مردم در نگاه آنان محترم است به شرط اینکه قدرت و ثروت را در اختیار این جماعت بگذارند و الا اگر مردم به آنها رأی ندهند، جماعتی نفهم و اسطوره کُش معرفی می شوند. فائزه هاشمی رفسنجانی در جمع اغتشاشگران سال 88 ضمن مقایسه جمهوری اسلامی با رژیم منحوس پهلوی، خاتمی را بی عرضه و عامل تقلب در انتخابات سال 84 می داند و مي گويد:

 

«من عامل اصلی این دیکتاتوری ها را خاتمی می دانم. در  18 تیرسال 78، خاتمی مسیر را به سمتی برد که اسامی را اعلام کرد و دست همه اصلاح طلبان را رو کرد. تا حادثه 18 تیر بوجود آمد، نظام هم هوشیار شد که اگر نجنبد مثل زمان شاه از بین خواهد رفت و از اینجا دیکتاتوری ها آغاز شد. ما یک دموکراسی نیم بندی در کشور داریم مثلاً من یک دوره در انتخابات شرکت می کنم و با رأی بالا رأی می آورم؛ ولی در یک دوره دیگر رأی نمی آورم. اساساً تاریخ ما مشکل دارد و به لحاظ روانشناسی ، جامعه ما "قهرمان ساز و اسطوره کش" است. ... خاتمی در دوره فعالیتش عرضه نداشت و آنقدر در دوران فعالیتش تقلب شد که حاج آقا (هاشمی رفسنجانی) نتوانست با آن همه تقلب، رأی بیاورد؛ آخرش هم خاتمی اعلام کرد که انتخابات سالم برگزارشده چون خودش برگزار کننده بوده و خاتمی در این باره خیانت های بسیاری کرد.»

 

موسوي اخيرا اعتراض كرده كه چرا او را برانداز مي نامند! ظاهرا دوره حصر با رفاه كامل سبب فراموشي وي شده و الا آقاي موسوي مگر فراموش كرده ايد كه همصدا با منافقين ملعون شديد، فراموش كرديد كه رژيم صهيونيستي رسما اعلام كرد كه به تحركات شما دل بسته، فراموش كرديد كه در مصاحبه با مجله تايم يك روز قبل از انتخابات اعلام داشتيد كه با اعتراضات خياباني حتي در صورت رأي نياوردن اين جنبش را ادامه خواهيد داد تا رهبري از مواضعش كوتاه بيايد، مگر براندازي شاخ و دم دارد كه دنبالش مي گرديد؟

 

موسوي در اين مصاحبه گفت: «تجمعات خياباني چشمگير هفته هاي گذشته احتمالا ماهيت ساختار قدرت را به نحوي بنيادين دگرگون خواهد ساخت و در واقع اين اتفاق با فشار به رهبر نسبت به پذيرش بيشتر افكار عمومي رخ خواهد داد.

 

خبرنگار تايم مي پرسد:‌اگر انتخابات را ببازيد چه؟ و موسوي مي گگويد: تغييرات از مدتي قبل آغاز شده و تنها بخشي از آن به پيروزي در انتخابات مربوط مي شود و بخش هاي ديگر ادامه خواهد يافت و عقب گردي نيست.»

 

 

فتنه و کودتای سال 88 تبعات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی متعددی برای کشور و مردم به دنبال داشت. آقاي موسوي فقط يكي از عوارض براندازي شما و بزرگترتان که با حمایت برخی خواص و سکوت و مواضع دوپهلوی جماعت دیگری همراه بود، تشديد تحریم ها علیه ملت ایران بود.

 

قطعنامه ۱۹۲۹ شورای امنیت سازمان ملل در سال ۱۳۸۹ به تصویب رسید که بر اساس آن بانک مرکزی و چند بانک دیگر تحت تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا قرار گرفتند. صنعت نفت ایران نیز با هدف کاهش درآمدهای نفتی ایران در این دوران، با اجماع آمریکا و کشورهای اتحادیه اروپا مورد تحریم قرار گرفت.

 

آقای روحانی تاکنون چندبار از کاسبی عده ای با تحریم ها سخن گفته اند اما هرگز حاضر به اعلام اسامی این کاسب ها  نشده اند. چرا؟ آیا دلیل آن به اسنادی که اخیرا یکی از دوستان مهدی هاشمی منتشر کرده برنمی گردد. بر اساس این اسناد، مهدی هاشمی از سال 89 برای تشدید تحریم‌ها به دنبال ارتباط با وزارت خزانه‌داری آمریکا بوده است به طوری که یکی از اعضای اتاق فکر واشنگتن گفته بود: مهدی هاشمی اطلاعاتی را به دولت اوباما جهت تحریم دولت احمدی‌نژاد داده است.

 

مهدی هاشمی وقتي به انگليس پناه برده بود در یکی از گفتگوهای تلفنی خود - که صوت توسط دوستانش در پي يك اختلاف داخلي در فضای مجازی منتشر شد - می گوید: «این اشتباه را شما در دوم خرداد کردید و اقای هاشمی را از خاتمی جدا کردید ... همان دوم خرداد که (اصلاح طلب ها) به ما فحش دادند ما گفتیم هدفمان مشترک است و دعوا راه نینداختیم ... هنوز هم معتقدیم باید به رهبری فشار آورد. این هزینه اش از همه چیز کمتر است... حرفهایی که ماها می زنیم، حرفهایی که بابای من زد، از همه حرفهای اقایون(اصلاح طلب) تندتر بوده است! ما تقسیم کار کرده ایم هر کسی کار خودش رو می کند. بابا کار خودش رو می کند... دعوای من با بابا اینست که ما باید تهاجمی تر بشویم با اینها اقای هاشمی باید فتیله را بکشد بالا . ما ها هیچ امتیاز عملی الان نمی توانیم از رهبری بگیریم و نظام هیچ امتیازی الان به ما نمی دهد.»

 

آیا در دادگاه مهدی هاشمی به این اقاریر مهم مهدی هاشمی رسیدگی شده؟ بعید به نظر می رسد. چرا باید فرزند یک گارگر، فرزند یک کشاورز، یک طلبه، یک کارمند، یک معلم، یک راننده تاکسی و توده های عمومی مردم اگر تخلفی کنند، به سریعترین زمان ممکن و با جدیت رسیدگی شود ولی در خصوص فرزندان برخی مسئولین تا این حد مماشات شود؟ مردم منتظر رأی دادگاه مهدی هاشمی هستند تا عدالت در دستگاه قضا را محک بزنند.

 

آقای مقیسه، قاضی پرونده مهدی هاشمی در همین دادگاه انقلاب برای انتشار کامنت های ذیل یک خبر، برای دانشجوی بسیجی و مدیر یک سایت، حکم سه سال حبس تعزیری را صادر کرده است. با مشاهده چنین احکامی، مردم با مقایسه جرایم و تخلفات مهدی هاشمی و جرایم یک دانشجو، با خود خواهند گفت که این قاضی حتما جونیور را حداقل به 30 سال زندان محکوم خواهد کرد.

 

مردم وقتی جرایم مهدی هاشمی را با فاضل خداداد و امیر منصور آریا مقایسه می کنند، حداقل انتظار حکم مشابه آنها را در مورد مهدي هاشمي دارند. دستگاه قضا باید به شکلی عمل کند تا از این پس، فرزندان همه مسئولین از یاد نبرند که نباید در سایه نام پدرانشان تخلف کنند و جرم مرتکب شوند و همه ما به عنوان پدران مسئول نیز بدانيم که اگر فرزندانمان تخلف و جرمی مرتکب شدند، هر چقدر هم گردن کلفت باشيم در برابر قانون نمی توانيم مقاومت کنيم. اگر اینگونه عمل کردیم آن وقت، کارگر، کارمند، کشاورز، معلم، کوچک و بزرگ با تمام وجود اصل 19 قانون اساسی را حس مي کنند که بر اساس اعلام مي شود كه هیچ نژادی بر نژادي دیگر برتري ندارد.

 

رهبر معظم انقلاب در دیدار با هیأت دولت، فتنه را خط قرمز نظام دانسته اند چون اسلامیت و جمهوریت نظام را هدف گرفته بود. برای همین معظم له به اعضای دولت توصیه می کنند تا همانطور که در جلسه رأی اعتماد قول داه اند، فاصله خود با فتنه و فتنه گران را حفظ کنند و این به معنای آن است که دولت آقای روحانی در حفظ فاصله با فتنه گران باید مراقبت بیشتری داشته باشد.

 

آقای روحانی بعد از دیدار امسال هیأت دولت و شنیدن توصیه های پانزده گانه رهبر معظم انقلاب که یکی از آنها لزوم رعایت خط قرمز نظام و فاصله با فتنه گران بود، در اولین جلسه کابینه با تشکر از رهنمودهای امام خامنه ای خطاب به دولت تاکید کرد: «دولت با تمام جدیت، خود را  متعهد به پیگیری رهنمودهای ایشان می‌داند و از تمامی اعضای دولت می خواهم تا همه ارشادات و توصیه‌های مقام معظم رهبری را اجرایی نموده و گزارش اقدامات انجام شده را در ارتباط با یکایک موارد، ارائه کنند.»

 

رئیس جمهور محترم حتی معاون اول خود را مأمور تهیه و ارائه گزارش کامل از تحقق رهنمودهای رهبری کرد. اکنون سئوال این است که ملاقات های پی در پی برخی از اعضای دولت با فتنه گرانی چون خاتمی، با توجه به تصریحاتی که از سوی امام خامنه ای در خصوص فتنه گری و عدم بازگشت آنها از مسیر غلط فتنه وجود دارد، نباید در گزارشی که معاون اول رئیس جمهور در این خصوص تهیه می کند، برجسته شود و جلوی این حاشیه سازی ها درون کابینه گرفته شود؟ روحانی با اعضای کابینه که فاصله خود با فتنه گران را رعایت نمی کنند و از خط قرمز فتنه عبور می کنند چه برخوردی خواهد کرد؟

 

همچنین جناب روحانی در هر سخنرانی خود، آمار تورم را با استناد به گزارشات مرکز آمار و بانک مرکزی چند درصد پایین می کشند تا جایی که در آخرین سفر خود آن را 17 درصد اعلام کردند! اولا ایشان خودشان فرمودند که شاخص تورم جیب مردم است نه مرکز آمار و بانک مرکزی ثانیا با این روندی که ایشان در پیش گرفته، ظاهرا تا سال آینده، نه تنها چیزی از تورم باقی نمی ماند، بلکه مردم باید مبلغی هم به دولت بپردازند و بگویند روحانی مچکریم!

 

 

از وزیر محترم بهداشت بابت خدماتش تشکر می کنم همچنین از مدیران آموزش و پرورش تهران و حقوقی وزارت صنعت هم بابت همکاری مناسبشان در به سرانجام رساندن یک پرونده تخلف تشکر می کنم.

 

از نطق امروز رئیس محترم مجلس درباره 9 دی و سفر استراتژیک و حساس آقای لاریجانی به سه کشور سوریه لبنان و عراق که خط مقدم مقاومت هستند و مدت ها بود هیچ مسئولی سفري با اين تركيب انجام نداده بود تشکر می کنم. ای کاش امروز از خانواده شهدای فتنه و همچنین عوامل نیروی انتظامی که در ایام فتنه در دفاع از حقوق مردم و رأی ملت مجروح شدند، در مجلس تقدیر می شد.

 

صوت نطق نماینده تهران

 

صوت ها

دیدگاه ها

همان شاگرد آیت الله مصباح
سلام بعضی قسمتهای سخنان شما درست است اما کینه شما از امثال هاشمی و خاتمی سبب شده تا استنادتان به بغض آلوده شود و دلایل محکمی برای گفته های تان ارائه نمی کنید و بیشتر پیش فرض های خودتان را مورد استناد قرار می دهید و در نتیجه باور پذیری بخش اعظمی از این سخنان برای خیلی از افراد اتفاق نمی افتد. سخنان شما هم صداقتی را به آدم متبادر نمی کند تا بدانیم حداقل این یکی درست می گوید. کش و قوس قدرتمندان با یکدیگر با به میدان آوردن توده ها همچنان ادامه دارد ...
رهگذر
کینه از امثال هاشمی و خاتمی؟ ببخشید، میشه بفرمائید شما چی مصرف کردید که نمیتونید حقیقت به این واضحی رو ببینید و اینگونه نظر میدید؟ دوست و دشمن که راهپیمائی 9 دی را دیدند و شعارهای مردم را هم فراموش نمیکنند اونوقت جنابعالی میفرمائید که: «.... استنادتان به بغض آلوده شود و دلایل محکمی برای گفته های تان ارائه نمی کنید». دیگه سند از این واضحتر که خواسته واقعی مردم چی هست؟ اونوقت ادعا میفرمائید که: «...... در نتیجه باور پذیری بخش اعظمی از این سخنان برای خیلی از افراد اتفاق نمی افتد» !!!! معلوم هست این «خیلی از افراد» که اشاره میکنید چه کسانی هستند؟ و روز 9 دی کجا بودند؟ بله درست گفتید که برادر عزیزمان جناب رسائی بغض دارند اما نه تنها ایشان بلکه ما و مردم کوچه و خیابان همگی بغض داریم و این بغض مقدس فروکش نخواهد کرد تا تکلیف فتنه و خونهائی که بی گناه بر زمین ریخته شد روشن شود، این بغض فروکش نخواهد کرد و تا مجازات خائنین و آنهائی که به دشمن گرا دادند ادامه دارد. به گفته ی مراد سفر کرده مان که فرمود: ....... بغض و كینه انقلابی تان را در سینه ها نگه دارید، با غضب و خشم بر دشمنانتان بنگرید و بدانید كه پیروزی از آن شماست ....
شاکری از بابل
باسلام.عالی بود. انصافا زمانی که نطق را از طریق رادیو می شنیدم لذت بردم.شنیدن حقیقت چقدر به انسان نشاط می بخشید. تشکر از جناب رسایی "یاعلی"
علی
جناب رسایی که میفرمایند تریبون را از ما گرفته اند . شما در مجلس که دارید یکه تازی میکنید کسی هم جلودارتان نیست. تا حجت السلام روحانی چیزی میگویند شما به خودتان میگیرید و دادتان بالا میرورد ایهالناس مارا بی شناسنامه و تازه به دوران رسیده و... میخوانند. بعد جناب عزیز رسایی به آقای هاشمی که امین ودوست50 ساله رهبر می باشد چنین می تازد. رسایی چه بخواهد و چه نخواهد آقای هاشمی روزی معتمد مرحوم امام و حالا هم معتمد رهبر هست . و کسی مثل رسایی که دم از اطاعت از رهبری میزند حداقل به انتخاب رهبری احترام بگذارد.
منتقد دولت
اولا هاشمی امین رهبری نیستند . در ضمن چرا به شما فشار اومده که اسم هاشمی رو میارن هودتونو به آب و آتیش میزنید. حالا من از شما سؤالی دارم . اگر شما و فرزندان هاشمی چه یاسر . مهدی . محسن . فایزه . فاطمه رو به هر نحوی محاکمه کنند آیا فرزندلن هاشمی با حکمشان با شما یکیست . بخدا اولین کسی که تمام اتحامات به گردنش میافته شما هستید و محاکمه می شوید . حال چرا فرزندان هاشمی را محاکمه نمیکنند چون بیشتر کسانی که الان توی دستگاه قضا هستند از نوچه های رفسنجانی هستش . نخست وزیر کره جبی بخاطر اشتباه کاپیتان یه کشتی میخواست استعفاء بده . چرا اکبر هاشمی رفسنجانی نمیتونه از مردم عذر خواهی کنه .
ناشناس
اینکه آقای هاشمی معتمد آقا هستند شکی در آن نیست . اگر ایشان نباشند پس چه کسی هستند .آقا و هاشمی مثل برادر به هم نزدیک هستند.درضمن آقای هاشمی چرا باید عذر خواهی کند؟ اگر بچه هایش خلافی کردند مجازاتش را هم میکشند. مگر محاکمه نشدند؟ یا در حال محاکمه نیستند؟ شما کره جنوبی را با ایران مقایسه کردید این هم از اون حرف هاست.این همه هواپیما سقوط کرد کی به گردن گرفت؟این همه فساد اقتصادی مثل قارچ بیرون میاد کی استعفا داده. این همه فساد در ورزش هست کی مقصر شناخته شده؟
علی
این دوست 50ساله برای ریشه کن کردن ولایت فقیه ازهیچ چیزی دریغ نکردواین رادرفتنه88 به درستی برهمه گان روشن کردبجزکسانی مثل شما وامثال شماکه نه چشم بصیرت داریدونه گوش شنوا
ناشناس
آقای بصیرت > اون زمانی که هاشمی اموالش را برای انقلاب خرج میکرد شما کجا بودید؟ آن زمانی کا در اوایل دهه 60 شما نمدانستید ایران را بنویسید و همه ی یاران امام یا شهید شده بودند یا توی بیمارستان مجروح هاشمی کشور را اداره میکرد تا امروز شما بر او بتازید. اون زمانی که هاشمی بعد فوت امام آقا را معرفی نمود و امثال شما با انتخاب هاشمی مخالف بودید . کجا بودیدوو ....
ناشناس
سلام الهی قربونت برم احساس نمیکنی یه کم بیشتر درمورد مواضع رهبری با استناد به مواضع در حکومت اسلامی باید مطالعه کنی. دقیق بشی.
حسین
اهانت مستقیم آقای بذرپاش به ریاست محترم جمهور: بذرپاش عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در این نشست (مناظره با استاد زیباکلام)گفت: فتنه گران و طرفداران فتنه هر نظری را که مخالف نظر و آرای آن ها باشد محکوم به شکست می دانند و از آن با عنوان اقلیت، تازه به دوران رسیده، بی سواد و... نام می برند.
مسعود ازمشهد
سلام علیکم ازایرادخطبه شما متشکرم خدا قوت به نظرم باچنین خطبه ها می توان در جامعه بصیرت افزایی داشت. محاکمه سران فتنه و حامیان آنان با تلغش های جنابعالی انشالله تعالی تحقق یابد. به امید آن روز .
ناشناس
راس الفتنه همچنان مشغول فتنه گری است. موسوی و کروبی 2 بدبخت بازی خورده ای بیش نبوده اند. که راس الفته از صفت لجاجت و حماقت این دو حد اکثر استفاده رو برای پیشبرد همان اهدافی که مهدی هاشمی گفته بود بکار برد و به آنچه که می خواست رسید بدون آنکه خودش هزینه ای پرداخت کند.
محسن
شمر بن ذوالجوشن جانباز جنگ صفین بود نماز شب میخوند آخرش رفت و گلوی اهل بیت پیامبر و برید وای بر شما و امثال رسایی ها که شمر زمانید شمر که چه عرض کنم از اونم بدترید ای ی ی ی ی هاشمی عزیز ای کاش مادرتون میمرد و شما رو نمیزاد آخه چرا اینقدر مظلومید شما
جوادجون
سلام کامل مطالعه کردم زیبا و لازم بود بنده نیز از برادر ارجمندم آقای رسایی تشکر می کنم و ثبات قدم و توفیق الهی را برای ایشان خواستارم
حجت
سلام،ازديدن تيترمقاله لذت بردم لذامثل هميشه بي پردگي وصراحت ازرسايي دورنميشود.ولي علت وچرايي اتش فتنه بانامه،هاشمي نيازبه روشنگري بيشتري داردکه البته درحدتوان به ان اشاره ميکنم:درمناظره انتخاباتي 88ززماني که محمود احمدي نژادبه موسوي گفت پشت پرده گردانندگان ستادهاي شمافرزندان هاشمي وشخص هاشمي است که بيربط هم نميگفت مردم کوچه وبازارعلاوه برشوکه شدن بي اختيار سوت وکف ميزدن(هرچنداين نه درتاييدکلي شخص احمدي نژاداست)ولي تا ان زمان کسي دررسانه ملي به اين صراحت افشاگري نکرده بود،وبه زعم اقاي هاشمي درحقشان جفا شده بودواصلا نتيجه اين تصور شود که درست است که ايشان ميگويندکه نيست،به بيان خودشان درکتاب خاطرات هشتادسالگي مينويسند،به زمين وزمان اعتراض کردندوحتي به رهبري عزيزهم گفتنداينجاست که دست به نامه ميشوندوتنها به خاطرمسايل شخصي وخانوادگي اتش قبل از اعلام نتايج را پيش بيني کرده وبه نوعي عوارض حاصل از نتيجه انتخابات راباعقده هاي شخصي گره زده وفرزندان ايشان اتش تهيه بي ابرويي نظام رابا يک انتقادانتخاباتي کهدرصورت حرکت صحيح حتما قابل پيگيري بود معاوضه کردندچون درادبيات ايشان احدي حق انتقاداز هاشمي وخانواده راندارد.واقييت تلخ است ولي ببينيداز خود ايشان تا فرزندانشان دست به هرکاري زدندالا ابرو داري نظام ،اينها حاضرند يک نظام با ان همه خون شهيد فداي منافعشان شود که الحمدالله نشدونخواهد شد.
حجت
سلام،شايدبزرگواراني که حدبضاعتم رادرموردسخنان برادرعزيزم جناب رسايي ديدندمثال اقاي زاکاني وخيلي ازعززيزان ديگربفرماينددسيسه فتنه رانمي بايست درحد يک دوشمني فردي مثل هاشمي واحمدي نژادتقليل دادچون اين يک برنامه ريزي عظيم صهيونيستي وخارجي بوده که عارضم برمنکرش لعنت ولي نبايد خصوصيات فردي اقاي هاشمي با مسايلي که حضرت ايت الله محمدخامنه اي درخصوص روحيات ايشان بيان داشته اند دور از نظر داشت وبازنه درتاييدکل مطالب ايشان بلکه استنادهاي تاريخي وهمراهي قابل تامل است،وديديدکه دفترهاشمي بازچگونه برافروخته شده ودرمقام پاسخ هتاکي ميکنند.التفات داشته باشيدکه فتنه نه با دعواي دونفرکليد خورده بللکه کس يا کساني که احساس تضعيف قدرت کردندوخودرا درجايگاه ملت مسلمان متهم يافتندبراي پوشش قدرت خود دست به هر ناروايي زدند ازنوشتن نامه گرفته تا ايرادخطبه درنماز جمعه انهم صرفا براي خوشنودي دشمن ونشان دادن نظرمتفاوت بارهبري عزيزوپيوستن کساني به اوردوي ايشان مانندهراتي هاوچه...ترسم نرسي به کعبه اي اعرابي_اين ره که تو ميروي به هيچستان است.وسلام
علیرضا ن ح
با عرض سلام و ادب و احترام فراوان؛ ضمن تشکر و تقدیر از حاج آقا رسایی بزرگوار که در ایام پر از شبهه و... همواره با صراحت واقعیات را بیان نموده و این در روشن شدن بیشتر فضای جامعه مخصوصا جوانان و افزایش بصیرت مان بسیار ارزشمند است فقط در صورت امکان فایل صوتی یا تصویری را در چنین سخنرانی هایی ضمیمه نمایید با سپاس
دانش‌جو
سید اصلاحات یا سید فتنه‌گران؟ خاتمی هم جزء سران فتنه‌س و باید محاکمه و مجازات بشه. حنای این نوع درود فرستادن‌ها به کسی که این‌همه به کشور و انقلاب ضرر مادی و معنوی زد و خانواده شهدا رو خون دل داد دیگه رنگ باخته. خدا از مسببین خارجی و داخلی این خیانت‌ها نگذره
منتقد دولت
سید آمریکایی . نه سید اصلاحات . پدر محمد خاتمی یکی از بزرگان بوده که هم یار و هم یاور امام و رهبری بودند . توی یکی از خاطراتشان به محمد خاتمی فرمودند که هیچ وقت در مقابل رهبری و بر خلاف رهنمودهایش قدم بر ندار ولی چه شد .
محی
درود درود به وقارو شعورش درود . و بدا به حال کم خردان و انها که خود را به خواب زده اند از جمله این نماینده مجلس که متاسفم برایش شبیه احمدی نزاد است هوچی و جوگیر ...... تعداد ادم هایی که خاتمی را دوره مردند در گذشته دو چندان شده اما خواب الوده ها هرگز نمی فهمند شاید هم نمیخواهند بفهمند
علی
رحمت خدا بر شیر پاکی که خوردید ، همش حرف ما بود و مردمی که در 9 دی آمدند وحرفهای خود رو زدند ولی به نظرم به قوه قضاییه درباره مهدی هاشمی هیچ امیدی نیست ولی امیدوارم حداقل شورای نگهبان برای انتخابات مجلس دهم فتنه گران رو صلاحیت کنه و دچار مماشات نشه که این خیانت به خون شهداست در ضمن آقای رسایی مگر آقای آملی لاریجانی نگفتند دیگر اجزاه به حامیان فتنه برای عرض اندام نمی دهند پس چرا در 16 آذر و... اینقدر از فتنه حمایت شد؟ چرا علی مطهری براجتی هر جور توهینی به نظام میکنند؟ حداقل خواسته انقلابیون رد صلاحیت وی هست که با امثال ایشون میشود ابوموسی اشعری رو بهتر شناخت.
محمد
به کوری چشم حسودان: هاشمی زنده است تا انقلاب زنده متاسفانه برخی که در زمان انقلاب در سوراخ موش قایم شده بودند حالا تا به قدرت میرسند به یاران امام و انقلاب حسادت میکنند
ناشناس
آقای رسایی چون شما نماینده پردیس هم هستید این را عرض می کنم: در شهر پردیس (بومهن) سگ گردانی بیداد می کند خرید فروش سگ های به اصطلاح خانگی هم با وقاحت تمام در شهر انجام می شود و حتی خیلی از سگ فروش ها از طریق تراکت تبلیغ فروش سگ خانگی می کنند ، نیروی انتظامی نیز هیچ اقدامی در مقابله با سگ گردانی نمی کند .حتی در ایام عزاداری عاشورا هم وجود سگ ها با صاحبانشان در کنار ایستگاههای صلواتی و ... به چشم می خورد که باعث وهن عزاداری و ریختن قبح سگ گردانی بوده است. این قضیه بجز آنکه چهره شهر را آلوده کرده ترویج بدعت زشت نگهداری سگ در آپارتمان و ایذاأ مردم شریف و مومن این ناحیه که اکثرا از قشر زحمتکش جامعه هستند را باعث شده است . خواهشمند است به عنوان نماینده پردیس این قضیه را پیگیری کنید.
ناشناس
خدا خیرتان بدهد حاجی رسایی که حداقل پیگیری وصول مطالبات مردم هستی ما قشر ضعیف فقط میتوانیم دعا به جان شما و رهبری داشته باشیم .

صفحات

اضافه کردن دیدگاه جدید