شماره مطلب : 2117
زمان انتشار : 94/7/21 - 13:59 2015/10/13
رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حمید رسایی نماینده تهران که او را به تخلف از آیین نامه مجلس متهم کرد گفت: همه نمایندگان در جریان موضوع بودند، شما هم بودید همه باید تابع یک سری قواره هایی باشیم.
جدال بین لاریجانی و رسایی در باره نحوه اداره جلسه امروز

آقای لاریجانی! شما آیین نامه را لگد مال کردید+فیلم

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حمید رسایی نماینده تهران که او را به تخلف از آیین نامه مجلس متهم کرد گفت: همه نمایندگان در جریان موضوع بودند، شما هم بودید همه باید تابع یک سری قواره هایی باشیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، رسایی در تذکر آیین نامه ای به علی لاریجانی که مرتب توصیه می کرد تذکرات او در چارچوب دستور کار امروز مجلس باشد، گفت: شما طبق کدام قانون و آیین نامه می گویید باید در دستور تذکر دهم.


علی لاریجانی رییس مجلس پاسخ داد: ما وسط رای گیری هستیم کدام ماده آیین نامه می گوید من باید جلسه را قطع کنم و به تذکر غیر دستور گوش دهم؟ شما باید بگویید که استنادتان به کدام ماده آیین نامه است.


حمید رسایی نماینده تهران هم گفت: آقای لاریجانی مگر شما مثل آیین نامه عمل کردید؟ شما صبح امروز آیین نامه را زیر پا گذاشتید، اجازه ندادید مخالف در مورد طرح اجرای برجام حرف بزند و پیشنهادات مطرح شود، شما امروز صبح در بررسی برجام آیین نامه را زیر پا گذاشتید، شما آیین نامه را لگدمال کردید، دیگر آیین نامه ای وجود ندارد.

رسایی در این لحظه کتابچه آیین نامه ای را که در دست داشت به سویی پرتاب کرد.


علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر رسایی گفت: تذکرتان همین بود؟ راحت شدید؟ شما خودتان می دانید. فکر می کنم همه نمایندگان در جریان موضوع بودند، شما هم بودید، این طور حرف زدن خوب نیست. وی تاکید کرد: من و شما، همه باید تابع یک سری قواره هایی باشیم.

 

 

برای دانلود فیلم اینجا را کلیک کنید


لاریجانی در جلسه امروز اجازه نداد تا هیچ نماینده ای پیشنهادات خود را مطرح کند و مخالف و موافق در باره سه پیشنهادی که خودشان داده بودند به عنوان مخالف و موافق صحبت کند!

دیدگاه ها

ناشناس
کار بسیار زشت اقای لاریجانی بد برخورد کردن با نمایندگان و اجازه ندادن به بقیه طرح هاست ..اقای لاریجانی مگر مجلس فرمایشی و شاهنشاهی است؟ جمهوری اسلامی شده بیدار شید
ناشناس
جناب آقای رسایی من متن مباحثه شما را با آقای لاریجانی چند بار گوش کردم جالب بود شما ابتدا از وی اقرار گرفتید و وی اعتراف کرد که وی طبق آئین نامه از شما خواسته که تذکر در دستور بدهید و بعد شما عقلا وی را محکوم کردید که پس چطور لاریجانی همین آیین نامه در را ساعتی قبل زیر پا گذاشته است!!!! ... واقعا روشن تر از این استدلال برای قانون شکنی لاریجانی آنهم با این وقاحت؟ / ... من نمی فهمم که معنای جلسه لاریجانی، شمخانی و یکی از مسئولان ارشد دفتر مقام معظم رهبری چه بوده است که سبب اعتماد نمایندگان شده است؟ واقعا یا آقای لاریجانی با سیاسی کاری و فریب نمایندگان این جریان را به سمت مطلوب خود برده است یا ... من که مطمئنم رهبری در این خصوص هیچ دخالتی چه از طریق دفتر خود یا هر طریق دیگر نکرده است... پس موضوع چیست؟
قوجانی
یکی به من بگه این دیگر چه وضع اداره کردن مجلس است؟ واقعا آقای لاریجانی شان مجلس را خیلی پایین آورد و نشان داد که فرهنگ و اخلاق وی واقعا خیلی ضعیف است اگر لاریجانی رئیس یک بنگاه معاملاتی هم باشد با این رویه خلاف قانونی که دارد خدا می داند چه تخلفاتی می کرد ... واقعا ایشان در شان یک شهروند نیست چه رسد به ریاست مجلس
ناشناس
البته خطابم به لاریجانیه اقا فرمودند در مجاری قانونی به دقت و با وسواس بررسی شود و راه های نفوذ بسته شود ...کو؟ بررسی 15 دقبقه ایی که اجازه نفس کشیدن هم لاریجانی نداد ...این گوش دادن به اقا هست؟ اقا گفته هر چیز بی منطقی را تحمیل کنید به ملت ؟ یک کشور را مسخره خودتون کنید؟
علی
خدا خدا کنید که برجام اجرائی نشود چون تازه اول بیچارگی و رسوایی دولت می شود برای اینکه اگر وعده های خلاف متن برجام دولت در خصوص رفع تحریم ها و امنیت کشور محقق نشود همین شما ها اول کسی هستید که خواهید گفت دولت و نمایندگان موافق با احساسات شما بازی شده کرده اند و آنوقت ما باید بیائیم و جلوی حمله های افراطی شما به دولت را مدیریت کنیم تا نظام آسیب نبیند
ناشناس
به زودي وطن فروشان رسو و روسياه خواهند شد . گذشت زمان اندك اين را ثابت خواهد كرد وثابت خواهد كرد كدام يك از نمايندگان وطن فروشي كرده اند صبر مي كنيم تا آن روز و آنروز فقط اشد مجازات را براي خائن وطن فروش خواستاريم
سید علی اکبر موسوی
از مردم قم بیشتر انتظار داشتیم ... و داریم ... مردم شریف قم! امام فرمودند هر کس به نماینده ای رای دهد در صواب و گناه وی شریک است / من روز قیامت از هر قمی که به لاریجانی رای داده است، سوال خواهم کرد چرا؟ آنهم در مورد آقای لاریجانی که حتی دوستانش هم بلکه خودش هم نمی تواند از قانون شکنی های خطرناک وی در بزنگاه های کشور دفاع کند... متاسفم از بی بصیرتی آنهم از مردم قم (خوف دارم بگویم بعضی طلاب) که انتظار بصیرت بیشتری نسبت به مسائل مهم انقلاب از آنها می رود.
مهدی
مردم قم شاید رأی داده باشند اما دلیل نمیشه الآن قبولش داشته باشند...تو جریان حمله لاریجانی به احمدی نژاد مردم قم طرف احمدی نژاد را گرفتند و توی راهپیمایی 22 بهمن علیه لاریجانی شعار دادند و کفش و مهر به سمتش پرت کردند....افتضاح فجیعی برای این مدعیان بود و مجبور شدند این حرکت مردمی (هر چند غلط) را به یه عده ی خاص بچسبانند تا این نفرت مردم انقلابی قم از رئیس مجلس را بپوشانند...الآن هم که وضع بدتر از قبل شده و دور بعد از یه شهر دیگه نامزد میشه..
علی
من هم به نوبه خود لازم می دانم از جناب آقای لاریجانی از بابت کارهای خلاف قانون و لجبازی های کودکانه صمیمانه تشکر کنم – واقعا روی آقای احمدی نژاد را در لج بازی سفید کردی جناب آقای لاریجانی یعنی احمدی نژاد در مقابل تو باید بگوید زکی! آقای لاریجانی شما مرتب به احمدی نژاد به راست و دروغ تهمت می زدید که وی قانون را رعایت نمی کرد خود جناب رئیس گلِ آقای پیر موذن قانون جناب عالی که قانون را نه تنها رعایت بلکه له می فرمایید و در ملاء عام از آن کوفته قلقلی سوخته با طعم برجام تلخ به ملت و نمایندگان مجلس حقنه می کنید ... خسته نباشی دلاور
علی
آقای رسایی این لباس پیغمبری رو از تنت خارج کن .... برای تو قواره نیست... تو یک دلواپس دل آشوبی.... از صمیم قلب برایت افسوس میخورم و وقتی شخصیتت را با ظریف مقایسه میکنم عجیب دلم برایت میگرید....
ناشناس
راستی شما به جای توهین های کودکانه با چیزی به نام تحلیل و سپس دلیل هم آشنایی داری؟ / مثلا: واقعا چنین مجلسی از نظر بازیچه شدن توسط رئیس آن و اینطور به صورت تجری خلاف قانون عمل کردن توسط آقای لاریجانی و ... ، به نظرم بی سابقه باشد ... عجیب است چطور نمایندگان عافیت طلب حاضرند اینطور آبروی خود را با اعتماد خلاف احتیاط و عقل به لاریجانی به خطر جدی بیندازند و همین مقدار عافیت خود را هم بر باد دهند؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
اکبر
آقای رسایی من دیدم که شما یک تنه خبال بال زدی تا اینطور لاریجانی در روز سه شنبه سیاه با ابروی خود و مجلس بازی نکند و به قانون تمکین کند ... تردیدی نیست روزی می رسد که لاریجانی و ... متوجه عواقب تصمیم کودکانه خود در تحمیل برجام به ملت خواهند شد و آرزو می کند ای کاش به تذکرات شما ترتیب اثر می داد تا اینطور خودشان را رسوای تاریخ نکنند خصوصا نمایندگانی که فریب شعبده بازی وی را خورند خیلی دل خور می شوند چون هم فریب خوردند هم در این فریب خوردن هیچ عذری ندارند ... عافیت طلبی کردند همین
ناشناس
آقای لاریجانی واقعا در شان یک نماینده چه برسد به رئیس مجلس با این قانون شکنی های غیر خردمندانه خود نیست؟ اینرا باید به چه کسی گفت؟!!!
ناشناس
آقای لاریجانی شما چیزی به نام هم دلی از هم زبانی بهتر است را اصلا درک می کنی یعنی چه؟ به زور و شعبده بازی و تلبیس حقیقت و زیر پا گذاشتن قوانین آشکار، مدیریت کردن مجلس که آخر گندش در می آید این واقعا برای شما مفهوم نیست؟
fwdvرضا
یک عده در جبهه مذاکرات رفتند تا مشکلات را حل کنند، اما مشکلات حل نشد که هیچ، به آنها اضافه هم شد، حالا ما باید تکلیف خودمان را بدانیم. مردم را فریب دادند من که به موافقین دیگه رای نمی دهم معلوم شد که اینها منافع مقطعی خودشون را به منافع و فرزندان آینده ایران زمین فروختند.
عین میم
امیدوارم خداوند به منتقدان دلسوز اجر و آرامش بدهد و از این پس التهاب و اضطرابی که بخاطر این بی احتیاطی بزرگ توسط لاریجانی و نمایندگان زود باور و عافیت طلب حاصل شد را از قلب منتقدان صادق برجام خصوصا شما و خانواده های ارزشی ایثارگران بردارد و نصیب کسانی کند که دلسوزانه عمل نکردند که نشانه های واضح دال بر این است که جز این نخواهد شد ان شاء الله ... من از همه دلسوزان از جمله جناب زارعی تشکر می کنم و از جسارت بی ادبانه آقای لاریجانی نسبت به قانون و آزادی از ملت ایران و سایر دلسوزان عذر خواهی می کنم ...
ابراهیم
گناه تسلیم برجام را در 25 سال گذشته مرتکب شدیم. گناه تسلیم برجام امروز در مجلس به رسم عملکرد گذشته تایید شد. گناه تسلیم برجام را بیش از 1+5 خودمان به ایران تحمیل کردیم. گناه تسلیم برجام را فقط روحانی و هاشمی و... به ایران تحمیل نکردند. گناه تسلیم برجام با فرصت سوزی خودی ها و انقلابیون برای غرب فرصت سازی شد. گناه تسلیم برجام. ریشه در ناقص اندیشی و بی عرضگی و کم کاری و بد عملی خودی ها دارد. گناه بی توجهی و ناتوانی در فرهنگ و جامعه سازی، بی لیاقتی در فکر و برنامه ریزی و مدیریت جامعه و ... کسانیکه با بی لیاقتی و ناقص اندیشی و کم کاری و... در کسب موفقیت ها ضعیف عمل کردند. باید هزینه ها و ننگ کوتاه آمدن و عقب نشینی در برابر دشمنان را بپذیرند. هم آنانی که برای تصویب برجام فریاد کشیدن و گریه کردن. بگویند در 25 سال گذشته چه غلطی(برنامه ریزی و اقدامات موثری) برای بهره وری و کسب موفقیت ها انجام داده اند. آخر کسانی که فکر و شعور برنامه ریزی و فرهنگ و سیستم سازی برای کسب موفقیت ها را ندارند. چقدر احمقند گناه تفکر دیمی خود را از مخالفان طلب کارند. مخالف به مقتضی منافع و اهدافش فکر و عمل می کند. شما متناسب به ادعاهای حق و عدالت و آرمانخواهی خودتان چگونه فکر و عمل کردید؟
ناشناس
شما فقط كارهاي احمدي نژاد را با تمام دوران مقايسه كنيد اگر مغرضانه نگاه نكنيد و بي طرفانه مقايسه كنيد خواهيد ديد كه نه اينطور نيست كه شما تصور مي فرماييد
ابراهیم
من خودم از علاقمندان احمدی نژاد هستم. انتظار از مدعیان حق و عدالت و آرمانها باید بالاتر باشه. انتقادم به حزب اللهی های دو آتیشه امثال آقای رسایی و کوچک زاده است. که از دور حزب اللهی و اهل حق و عدالت و حمایت از مردم دیده و شناخته میشند. اما از نزدیک مثل باقی سیاسیون بهانه تراش و عافیت طلب و پشت هم انداز هستند. من بعنوان یه جانباز و برادر شهید یک بار تجربه دیدار این جماعت پرادعای بی خاصیت رو داشتم. اینها حداقل فهم و شعور مردم داری رو هم ندارند. چه برسه به ادعاهاشون عمل کنند. این دوستان بی لیاقت بی خرد، با رای حزب اللهی ها به کرسی های نمایندگی و نقش آفرینی در رفع مشکلات و پیشرفت جامعه و تحقق آرمانها تکیه زدند. اما در حداقل ها هم موفق نبودند. این دوستان در 25 سال گذشته چه طرح و برنامه ایی برای اثبات ادعاهاشون ارائه کردند. به جز حرف و شعار و ادعا و رجزخوانی های فرصت سوز؟ و... نیروی حزب اللهی واقعی و کارآمد با چه خصوصیاتی در جامعه باید شناخته بشوند؟ با یه عده بی فکر و هنر و برنامه، که همه هنرشون ادعاکردن و شعار دادن و رجز خوانی است؟ البته یک بار برخورد وارونه با ظاهرشون رو تجربه کردم. که حداقل اخلاق و مردم داری رو هم ندارند. هر چند دورادور به عنوان برادر حزب اللهی و رزمنده زمان جنگ بد اخلاق دوسشون دارم. اما اگر معیار حزب اللهی بودن رو امثال شهید آوینی و... بدونیم. دو دوستان غریبه هایی با ظاهر حزب اللهی است. که تنها خاصیت شون رفتاری از جنس انصار حزب الله است.
ناشناس
25 سال ؟ انقلاب 30 الی 35 سال عمر دارد اون وقت توی بی شعور می گی 25 سال که مدتش به دوران رهبری امام خامنه ای می خورد،فکر کردی ما نفهمیم که این حرف ها رو بزنی جوابت رو ندیم،!! بی سواد برو قانون اساسی بخون،رهبر وظایفش فقط در حد اصل 110 هست،نه این چیز هایی که تو گفتی! انسان های بیسوادی مثل تو هر نقصی تو کشور رو به پای رهبر می زارند و هر افتخاری رو به پای یک مشت عده ای که هیج نقشی نداشتند،بی چاره همین رهبر نبود الان ناموست حلال داعش بود....فقط کافیه این رهبر لب تر کند،اون وقت می فهمی 500میلیون شیعه گوش به فرمان کی هستند و انسان هایی مثل تو دنبال سوراخ موش خواهند گشت...فعلا جو آرام هست و شما ها حرف مفت زیاد می زنید اما خودتان خوب می دانید که اگر اقا اندک از مردم چیزی بخواهد امثال تو مجبور می شوند بروند تو سوراخ موش قائم بشوند....
میم
متاسفام برای این قانون شکنی های پی در پی آقای لاریجانی که گویی ملکه وی شده است و بیتشتر متاسفام برای سکوت خواص خصوص نمایندگان به اصطلاح اصول گرا که اینطور در امر به معروف و نهی از منکر جناب لاریجانی معلوم الحال کوتاهی کردند بلکه همکاری و همراهی با وی نمودند... کسانی که دنیای خود را فدای دنیای چنین فردی می کنند خودشان هم می دانند این کارهای آقای لاریجانی عاقبت ندارد و در نهایت وی نیز عبرتی می شود مثل سایرین مانند قائم مقام معزول رهبری که امثال لاریجانی در مقابل وی واقعا نه از نظر علمی، نه از نظر ارتباط با امام و سابقه مبارزه قابل مقایسه نیستند ...
رامین
نکته ای مه نظرم را جلب و کرد جای تقدیر دارد، آزادی بیانی است که در نظرات دوستان دیدم و خوشحال شدم که آقای رسایی اجازه پخش نظرات مخالفشان را حتی با لحنهای شدید در وب سایت خود میدهند. میدانیم فیلتر کردن نظرات امروز از عرف وب سایت ها است و خوشحالم که نماینده خانه ملت درک از آزادی بیان ملت دارند.
ناشناس
آقا رامین حالا که از در انصاف در آمدی به من بگو نظرت درباره کار لاریجانی که اجازه اظهار نظر به منتقدان را نداد و به زور اقدام به تصویب برجام نمود چیست؟ آزادی و اجازه ای که نص قانون و آئین نامه داخلی مجلس به منتقدان داده شده است ولی لاریجانی باز با حالت عجیب و دیکتاتوری مانع شد؟
ناشناس
منتظرین ظهور نعمات کدخدا چه ارزان کشور رو حراج کردید برجام خباثت محض شیطان بزرگ و ساده لوحی شک برانگیز تیم مذاکره کننده است و قتی شروع آن با بازرسی از سایت نظامی پارچین هست واقعا پایان آن به چه چیزی ختم میشود افرادی مثل لاریجانی مقدار ارزشی رو که برای کشور و ما مردم قائل هست رو نشون داد تقریبا هیچ
ناشناس
آقای لاریجانی هیچ وقت یادم نمی رود در آن روز سیاه به احمدی نژاد گفتی لازم است ملت با روحیه شما آشنا شود (نقل به مضمون) الان به شما عرض می کنم خوشبختانه ملت با تلاش بی وقفه شما در قانون شکنی با روحیه دیکتاتوری شما هم آشنا شد شما در زیر پا گذاشتن قانون قابل مقایسه با آقای احمدی نژاد نیستید و فراموش کردید که خداوند شاهد کارهای شماست و او در رسوا کردن هر کس که ادعای خلاف واقع کند و درصدد ریاکاری باشد تعارف ندارد این کار خلاف قانون شما در تصویب برجام بی جواب نخواهند ماند و تبعات خودش را خواهد داشت شما حتی به فکر آینده خود هم نیستی با اینهمه تلاش برای حفظ صندلی که به حق روی آن تکیه نکرده ای ... متاسفام برای نمایندگانی که شما را بر گرده این ملت سوار کرده اند ...
موسوی
لاریجانی دم از توصیه رهبری به هم دلی و اجماع در خصوص برجام می زند که خودش با کارهای غیر قانونیش پرچم دار تخلف در این زمینه شد به آقای لاریجانی باید گفت که رهبری فرمودند به زور نمی شود هم دلی ایجاد کرد کاری که آقای لاریجانی با روحیه کودکانه و لجبازانه انجام داد اینطور ایجاد دلخوری توسط آقای لاریجانی که سبب دلخوری بخش قابل توجهی از نیروهای ارزشی انقلاب شد به نفع وی و دولت و نمایندگان موافق برجام تمام نخواهد شد
بچه
اتفاقا این آقایان بودند و در مجلس پولهای رحیمی توزیع شد، با احمدی نژاد و بی قانونیهاش همراهی شد، حکم دادگاه علیه برخی نمایندگان مجلس اجرا نمی شود، پولهای کشور به تاراج رفت. پس شاید اگر نباشند، اوضاع بهتر شود
علی
دولت در هر صورت برجام را اجرا میکند حتی خلاف قانون اما احتمال نفوذ: دولت تا قبل از انتخابات طرح اقتصادی میده و طرف غربی هم به ظاهر هم شده تحریم ها رو کم میکند لازم شد به بازار پول تزریق میشود انواع آمار و رسانه و... مردم هم در باغ سبز را باور میکنند و در انتخابات خبرگان و مجلس طرفداران دولت اکثریت را خواهند گرفت دیدید که چند نفر در مجلس چطور مجلس را دور زدند حالا فکر کنید در خبرگان رهبری چه میکنند ... اگر غربی ها سر قرار بمانند تا وقتی برجام هست 10,15,25 سال شاید همین رییس جمهور فریدون هم باشد وگرنه جنگ یا داعش
مهدیه
اقای رسایی سلام راستش من از دست رفتارتان با احمدی نژاد خیلی دلگیر ی داشتم هنوز هم نمی دانم چرا چنین رفتاری با او داشتید ولی این چند وقته غیرتتان را ستودم و برای شما و دوستانتان که در مقابل این همه هجوم و امکانات با این تعداد کم ایستادید وروشنگری کردید و فضا را عوض کردید و داغ ننگ را بر پیشانی خائنان نمایان ساختید با همه وجود تشکر می کنم از تهمتها و دروغگویی حرامخوارها ناراحت نباشیدکار شما در مقابل برجام در تاریخ ماندگار خواهد بود..
آرمان
سلام خدا قوت خواهشا تجربه بشه براتون تا اگه یه بار دیگه یه بچه مسلمون مذهبی شد رئیس جمهور مثل دکتر احمدی نژاد اینقدر همه ما ژست بچه مثبت نگیریم و پدرشو در نیاریم هیچ وقت یادم نمیره چه بلاهایی سر این بدبخت آوردید همه وزیرهاشو استیضاح کردید! اگه یکم صبور بودید در مقابل اشتباهای دکتر شاید الان هسته ای مون می موند شاید اقتصادمون رکود نمی کرد شاید امریکا از تصویب برجام خوشحال نمی شد ... چقدر درد دل دارم ... وقتی شما قدر یه ادم خوب رو ندونید آخرش میشه همین حالا هی بشینید و گریه کنید چرا برجام تصویب شد.. دکتر محمود هرچقدر هم که ضعف و عیب داشت از این خود فروش های هسته ای فروش خیلی آقا تر بود خیلی خدا یه سنتی داره اگه مردم قدر یه نعمتی رو ندونن خدا از اون نعمت محرومشون می کنه .. حالا بریم ببینیم احمدی نژاد کی بود و چه کار کرد و الان چی شد و حقوق دان مملکتمون چطوری داره گرم به گرم هسته ای مونون مقابل چشماتون می فروشه و شما هیچ کاری ازتون بر نمیاد.. ولی ما پشتتون هستیم تا وقتی تو خط رهبری هستید با همه مشکلات. ده نفر یه خط و نگه می داشتن مقابل یه تیپ زرهی عراق ...
حامی نمایندگان غیور انقلابی
آرمان جان با شما کاملا موافقم. امروز یکی از غمگین ترین روزهای عمرم بود با گریه های زارعی گریه کردم و با ناله های نمایندگان غیور کشورم ناله کردم .دوستان همرزم زیادی رو در کنارم شهید و مجروح دیدم اگر چه آن موقع هم گریه کردم اما آن اشکها بیشتر برای خودم بود و غبطه به شهدا اما گریه های امروزم جنسش فرق داشت گریه بر غربتی که در میان آنهمه آشنا گلویم را گرفته بود.گریه بر مظلومیت انقلاب و گریه بر قربانی شدن عزت کشور. باشد تا این اشکهایی که از ته قلب و جان یاران انقلاب از گونه ها جاری میشود گریبان مشتی وطن فروش و دین به دنیا فروشان را بگیرد که خداوند فرمود**ان الله مع الصابرین**و سیعلموا الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
هوتن
خودزنی مجلس تصویب برجام نشان داد که حتی مجلس هم قوانین خودش را قبول ندارد و 4 قانون قبلی خودش را با تصویب این قانون جدید به زیر پا گذاشته است...1- قانون الزام دولت به تعلیق اقدامات داوطلبانه در صورت ارجاع یا گزارش روند هسته‌ای به شورای امنیت مصوب آذر ماه ۱۳۸۴ 2- نیز قانون الزام دولت به تجدیدنظر در همکاری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مصوب دی ماه ۱۳۸۵ 3- قانون صیانت از دستاوردهای صلح‌آمیز هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران مصوب تیر ماه ۱۳۸۹ 4-قانون الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته‌ای ملت ایران مصوب تیر ماه ۱394. .......آفرین مجلس....بیشتر برین توی قوانین خودت....و خودت را بیشتر نابود کن.....وراه را برای تروریسم باز کن.
هوتن
آقای رسایی من پیشنهاد می کنم....شما پیگیر این ماجرای زمین خواری ورامین و کار چاق کنی فاضل و مدرک جعلی روحانی و زیر پا گذاشتن خطوط قرمز هسته ای در قانون صیانت از دستاوردهای هسته ای هم باشید...ممنون
ناشناس
اقای رسایی شما برنده شدید و همونطور که میخواستید جواب خدا را سر بلند میدهید ...شک نکنید شورای نگهبان نه از کسی میترسد نه رودربایستی دارد ....رد میشه اقای لاریجانی شما کلا اعتبار خود را از دست دادیذ. اقای رسایی فراموش نکنید ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم خدا بیدار است

صفحات

اضافه کردن دیدگاه جدید