شماره مطلب : 112
زمان انتشار : 92/8/11 - 18:58 2013/11/2

سخنرانی در جلسه تودیع و معارفه استاندار تهران : دولت نهم دولتی پرکار و کم خرج است

حجت الاسلام و المسلمین حمید رسایی در مراسم تودیع دانشجو استاندار تهران و معارفه‌ مرتضی تمدن در این سمت با اشاره به این‌که مدال پرکاری به دفعات بر سینه‌ این دولت و رییس آن چسبانده شده است، خاطرنشان کرد که پرکاری در کنارش باید ویژگی‌های دیگری نیز باشد.

یک نماینده مردم تهران در مجلس گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌های دولت نهم که از روزهای آغاز فعالیت و حتی قبل از آن در دوره‌ فعالیت آقای احمدی نژاد در شهرداری مشخص بود و ویژگی‌ است که ائمه نیز به برخی از احزاب خود منتسب کرده‌اند، پرکاری است.
حجت اسلام و المسلمین حمید رسایی در مراسم تودیع دانشجو استاندار تهران و معارفه‌ مرتضی تمدن در این سمت با اشاره به این‌که مدال پرکاری به دفعات بر سینه‌ این دولت و رییس آن چسبانده شده است، خاطرنشان کرد که پرکاری در کنارش باید ویژگی‌های دیگری نیز باشد.
وی افزود: زمانی متاسفانه در تریبون مجلس و مصوبات آن برخی از نهادها که از فرزندان این کشور بودند مورد فشار قرار می‌گرفتند. زمانی بودجه سپاه کاهش می‌یافت و یا نهادی دیگر مثل شورای نگهبان مورد بی‌مهری قرار می‌گرفت. ما هم می‌گفتیم ای کاش ما این نهادها را در دست داشتیم تا بتوانیم بهتر به این امور بپردازیم و این مشکلات را برای کشور ایجاد نکنیم.
وی ادامه داد: دولت نهم یک دولت پرکار و کم خرج است، البته ما دوره‌هایی را داشته‌ایم که دوره‌های پرکاری بود اما کم خرجی نبود و نتوانست رفاه حقیقی را برای مردم فراهم کند. ما خوشبختانه در طول سه سال گذشته این را کامل داشته‌ایم.
این نماینده مجلس گفت: دولت نهم 580 روز در سفرهای استانی بوده است در حالی که طی شانزده سال گذشته این رقم مسافرت به کمتر از 200 سفر می‌رسد. این ویژگی اگر فقط در رییس دولت باشد، یک تاثیرگذاری دارد اما اگر به مسوولان رده‌های پایین‌تر هم سرایت کند تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.
وی ادامه داد: با شناختی که ما از این عزیزان داریم، امیدواریم که عملکردشان در استانداری و معاونت سیاسی وزارت کشور نیز این‌گونه خواهد بود.
وی در پایان از زحمات دانشجو تقدیر و برای استاندار جدید مرتضی تمدن آرزوی موفقیت کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید