شماره مطلب : 1667
زمان انتشار : 93/3/10 - 14:37 2014/5/31
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: قرار است آقای رسایی با سفر به برزیل از نزدیک بر مباحث مرتبط با فوتبال ایران در جام جهانی نظارت کند و موضوعات موردنظر را مورد بررسی قرار دهد. پورمختار در عین حال گفت: آقای رسایی تمایلی برای این سفر نداشت و به اصرار من و کمیسیون حاضر به انجام سفر مذکور شد.
پورمختار رییس کمیسیون اصل ۹۰:

رسایی تمایلی برای سفر به برزیل نداشت، این سفر اصرار مجلس بود

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: قرار است آقای رسایی با سفر به برزیل از نزدیک بر مباحث مرتبط با فوتبال ایران در جام جهانی نظارت کند و موضوعات موردنظر را مورد بررسی قرار دهد. پورمختار در عین حال گفت: آقای رسایی تمایلی برای این سفر نداشت و به اصرار من و کمیسیون حاضر به انجام سفر مذکور شد.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از سفر مسئول بررسی پرونده فساد در فوتبال به برزیل خبر داد.
 
محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از سفر حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران و رئیس کمیته مبارزه با فساد این کمیسیون به کشور برزیل در پی برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد.
 
وی درباره دلایل سفر رسایی به برزیل، گفت: آقای رسایی به عنوان رئیس کمیته مبارزه با مفاسد و همچنین مسئول پرونده فساد در فوتبال توسط کمیسیون اصل 90 و مجلس به برزیل سفر می‌کند؛ در بررسی‌های کمیسیون، مجموعه گزارشاتی مربوط به جام جهانی نیز داشتیم که به همین سان تصمیم گرفته شد آقای رسایی برای بررسی مسائل به برزیل اعزام شوند.
 
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: قرار است آقای رسایی با سفر به برزیل از نزدیک بر مباحث مرتبط با فوتبال ایران در جام جهانی نظارت کند و موضوعات موردنظر را مورد بررسی قرار دهد.
 
پورمختار در عین حال گفت: آقای رسایی تمایلی برای این سفر نداشت و به اصرار من و کمیسیون حاضر به انجام سفر مذکور شد.
 
به گزارش فارس، پرونده فساد در فوتبال از سال گذشته در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تشکیل شده و مباحث مرتبط با فوتبال در آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. حمید رسایی مسئول پرونده فساد در فوتبال در کمیسیون یادشده است.

دیدگاه ها

پارسا دلواپس
عجب !! چه نیازی به سفر نماینده به برزیل هست ایشان اگر متخصص کشف فساد هستند چرا فسادهای سه هزاری میلیاردی وبابک زنجانیها ومرتضوی ها را کشف نکردند . ملت رو چی فرض کردی جناب رسایی . بشدت دلواپس هستم .
زهرا
آقای رسایی غصه این همه فحشی را که میدن نخور داداش . این نشون میده که کارت درسته . ما که شما را می شناسیم اگه جیبت باز بود ختما دهنت بسته میشد . میخوان یه کاری کنن تا ساکت شی. این فحشها و فضاسازی رسانه ای به خاطر ایستادگی شما در پیگیری پرونده مهدی هاشمیه . غصه نخور اونه که باید بدونه میدونه که کی چه کاره ست
دلواپسیتم حاجی / فدایی داری
این همه نماینده هر روز میرن سفر خارجی چرا اینقدر فضا سازی نمیشه؟! معلومه که این برخوردهای تخریبی سیاسیه همین چند روز قبل اعلام شد آقای مطهری داره میره سوریه برای نظارت بر انتخابات سوریه !!!! آخه مطهری عضو کمیسیون فرهنگیه چه ربطی داره بره سوریه ولی هیچکس صداش در نمی یاد! آقای رسایی همه این تخریبها برای اینه که شما قطارت پر قدرت داره حرکت میکنه / برو عزیزم
سید مهدی
برادر بزرگوار و ارجمند جناب آقای رسایی خواهشا به این سفر نروید که دشمنانتان با این سفر به شدت برای شما برنامه تخریب گسترده را تدارک دیده اند و به یقین رسانه ها را آماده کرده اند تا شما را پس از این سفر به سختی به چالش بکشانند و در انتخابات آینده مجلس برگ تخریبی مهم از شما برای دشمنانتان است شما را به خدا قسم میدهم برای بهانه ندادن به دست تخریب چیهای اصلاحات به این سفر نروید
ناشناس
اگه دنبال حل مشکل فساد تو فوتبال می گردید برید سراغ باشگاهها و دلالها و پارتی بازیایی که مثل روز برای همه روشنه اگه دنبال عشق و حالید برید برزیل و خیلی جاهای دیگه ولی لطفا مردم رو مثل خودتون چیز فرض نکنید
علی
حاجی رسایی چکاره بید ؟ مرد هنر ، مرد سیاست ، مرد ورزش، مرد علم ، مرد جنگ ، ...........مرد........................................................ تکلیفت را روشن کن.

اضافه کردن دیدگاه جدید