شماره مطلب : 1693
زمان انتشار : 93/4/9 - 19:12 2014/6/30
به دنبال شکایات زیاد مردم در مورد بورس این موضوع را علاوه بر پیگیری در کمیسیون اصل 90 در قالب سؤال و تذکر مورد پیگیری قرار می‌گیرد چرا که این اقدام موجب ضرر و زیان سرمایه‌گذاران کوچک  و کاهش اعتماد مردم می‌شود.
رسایی در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد

پیگیری شکایات مردمی از بورس در کمیسیون اصل نود مجلس

به دنبال شکایات زیاد مردم در مورد بورس این موضوع را علاوه بر پیگیری در کمیسیون اصل 90 در قالب سؤال و تذکر مورد پیگیری قرار می‌گیرد چرا که این اقدام موجب ضرر و زیان سرمایه‌گذاران کوچک و کاهش اعتماد مردم می‌شود.

 

عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون اصل نود شکایات از عملکرد وزیر اقتصاد و کاهش شاخص بورس و ضرر و زیانهای مردم از این کاهش را مورد پیگیری قرار می‌دهد.
حمید رسایی عضو کمیسیون اصل 90 در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: علی‌رقم وعده‌های رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد طی ماه‌های گذشته در مورد بازار بورس شاهد کاهش شاخص بورس در هفته‌های اخیر و وارد آمدن ضرر سنگین به سرمایه گذاران خرد هستیم.
 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: وعده‌های دولت در مورد بازار بورس مردم را امیدوار کرد و بسیاری از افراد سرمایه‌های خورد خود را در بازار بورس سرمایه‌گذاری کردند اما ما امروز شاهد هستیم که این وعده‌ها نه تنها تحقق پیدا نکرده بلکه شاخص ها افت شدید پیدا کرده و کسی از دولت هم در این باره توضیح نمی دهد.
 
عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: به دنبال شکایات زیاد مردم در مورد بورس این موضوع را علاوه بر پیگیری در کمیسیون اصل 90 در قالب سؤال و تذکر مورد پیگیری قرار می‌گیرد چرا که این اقدام موجب ضرر و زیان سرمایه‌گذاران کوچک  و کاهش اعتماد مردم می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید