شماره مطلب : 1930
زمان انتشار : 93/11/18 - 18:35 2015/2/7
جوابیه رسایی به اظهارات اشرفی اصفهانی درباره حکم انفصال از خدمت؛

تخریب ها برای بستن دهان منتقدان است اما جواب عکس می دهد / منتظر پاسخم در مجلس باشید

بعد از تغییر دولت و روی کار آمدن دولتی که یکی از ویژگی های مهم آن، اهانت به منتقدین و بستن دهان منتقدین است، برای فشار به بنده مورد بهره برداری قرار گرفت و حتی مدتی قبل برای اینجانب پیغام داده شد که زبانت زیر ساطور ماست و بنده هم اعلام کردم که هرگز دهانم را در برابر پلشتی ها و خطاهای این دولت نخواهم بست کما اینکه در دولت دهم هم هرگز از انتقاداتم دست برنداشتم و ان شاء لله بر همین مشی مستقل باقی خواهم ماند.

مدیریت خبرگزاری ایرنا
با سلام

با توجه به انتشار مصاحبه آقای اشرفی اصفهانی در ساعت 14:28 امروز در خصوص حکم انفصال از خدمات دولتی بنده، طبق قانون مطبوعات متن زیر را به عنوان جوابیه در همان بخش از خبرگزاری ایرنا که اصل خبر را منتشر کرده، روی خروجی خود قرار دهید. بدیهی است با توجه به تخلفات قانونی صورت گرفته در اصل مصاحبه های آقای اشرفی اصفهانی و انتشار این مصاحبه ها توسط برخی رسانه ها از جمله خبرگزاری ایرنا، حق پیگرد قانونی برای اینجانب محفوظ است که بی شک در این خصوص اقدام خواهد شد.

 

متن جوابیه:
آقای اشرفی اصفهانی که چند روزی بود به صورت دو پهلو و برخلاف قانون در خصوص انفصال از خدمت دو نماینده مجلس در رسانه ها اظهار نظر می کرد و از طرفی هم با کد دادن به خبرنگاران، آنها را سراغ بنده و یکی دیگر از همکاران می فرستاد، بعد از سکوت هوشمندانه ما در نهایت نتوانست خود را کنترل کند و مجبور شد تا به صراحت این رفتار خلاف قانون را علنی نماید و طی مصاحبه ای با خبرگزاری ایرنا با عصبانیت صراحتا در این باره سخن بگوید. در خصوص این رفتار خلاف قانون و سیاسی وی که مورد استقبال رسانه های معاند داخلی و خارجی قرار گرفته، چند نکته اجمالی باید گفت که تفصیل آن را به زودی و از پشت تریبون مجلس به اطلاع همگان خواهم رساند.
 

اما نکات قابل توجه در این باره :

1 . تا این لحظه هیچ حکمی از طرف هیأت بدوی تخلفات به بنده ابلاغ نشده است در حالی که آقای اشرفی اصفهانی تاکنون مصاحبه های مختلفی نموده و به رسانه های متعدد درباره مصداق نمایندگانی که وی ذکر کرده، آدرس بنده را داده است ولی امروز در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا برای اولین بار به صراحت نام بنده را مطرح کرده است.

 

جالب اینجاست که وی در تمام مصاحبه ها اعلام نموده که با این حکم صادره برای رسایی، وی دیگر نمی تواند برای انتخابات مجلس دهم کاندیدا شود و این دقیقا نشان می دهد که هدف از حکم غیرقانونی صادره با انگیزه های کثیف سیاسی برای بستن دهان منتقدان همراه است بویژه که حکم صادره بر خلاف ادعای آقای اشرفی اصفهانی، بدون حضور نماینده دستگاه قضایی صادر شده است.

 

2 . هیأت بدوی تخلفات در طول سال گذشته طی تماس های مکرر با بنده و دفترم، به صورت شفاهی درخواست می کرد تا در این هیأت حضور یابم و به سئوالات آنها پاسخ دهم که طبعا بنده این درخواست غیرقانونی را نپذیرفتم و به آنها اعلام کردم که باید طی مکاتبه کتبی چنین دعوتی را به عمل آورند. در نهایت هیأت بدوی تخلفات در تاریخ 19/11/92 طی نامه کتبی درخواستی کلی و بدون تعیین نوع و شکل تخلف را جهت ارائه دفاعیه ارسال کرد.

 

3 . با دریافت این نامه کلی که در آن هیچ اشاره ای به اینکه چه بخشی از گزارش دریافتی تخلف است، نشده بود، بنده بر اساس ماده 19 دستورالعمل رسیدگی به تخلفات اداری که اعلام می دارد هیأت های بدوی رسیدگی، موظفند موارد اتهام را مشخصا و به طور کتبی برای دفاع به کارمند ابلاغ نمایند، طی نامه مورخ 14/12/92 از هیأت بدوی رسیدگی خواستم تا موارد نقض مقرارت را مشخص نماید و طبق قانون به صراحت و به صورت کتبی، به بنده اعلام نماید که متأسفانه دفتر هیأت بدوی تخلفات برای یکبار اعلام کرد که این نامه مفقود شده است، بر همین اساس مجددا همان نامه برای آنها ارسال شد.

 

اما از آن روز تاکنون به دلیل انگیزه های سیاسی، هیأت بدوی تخلفات حاضر به انجام این کار نشده است و بدون مشخص نمودن اینکه چه موادی از قانون نقض شده و بدون ارائه کتبی موارد تخلف، به یکباره طی روزهای اخیر در عملیات رسانه ای هماهنگ شده اعلام می کند که رسایی به انفصال از خدمت محکوم شده است.

 

4 . در نامه مورخ 14/12/92 اینجانب به هیأت بدوی تخلفات ریاست جمهوری، همچنین به این هیأت اعلام شده که پرونده شکایت سازمان بازرسی - که آن هم قبل از دوره مدیریت آقای سراج در رأس سازمان بازرسی با اهداف سیاسی در قم طراحی شده بود و مسئولان فعلی سازمان بازرسی از آن مطلع هستند – به موجب دادنامه صادره به شماره 921104230026 در مورخ 18/9/92 در شعبه دوم دادگاه تجدید نظر ویژه روحانیت مطرح و بعد از بررسی، رأی به موقوفه بودن تعقیب و در تاریخ 25/9/92 این پرونده مختومه شده است.

 

5 . طی هفته گذشته توسط یکی از مسئولان اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری (آقای م)  جلسه ای در این نهاد با برخی خبرنگاران برگزار شده - که مستندات آن موجود است – در این جلسه با توجیه خبرنگاران چند روزنامه تجدید نظرطلب، مقرر می گردد که طی چند مصاحبه با اشرفی اصفهانی و کلی گویی موضوع از طرف ایشان در باره انفصال از خدمت دو نماینده مجلس، مقدمات هجمه ای رسانه ای نسبت به نمایندگان منتقد دولت فراهم شود.

 

بر همین اساس طی هفته گذشته این خبرنگاران به مجلس اعزام می شوند تا در مصاحبه با بنده و نمایندگان دیگر، راه را برای قانونی کردن اقدامات اشرفی اصفهانی باز کنند تا بتوانند به صراحت نام این افراد را بر زبان بیاورند در حالی که پرونده در مرحله بدوی بوده و عمومی کردن آن غیر قانونی می باشد. بر همین اساس بنده در مواجه با خبرنگاران اعزامی، اعلام کردم که تاکنون هیچ حکمی به بنده ابلاغ نشده است.

 

حتی خبرنگاران چند رسانه تجدیدنظر طلب نیز نتوانستند طاقت بیاورند و اهداف اربابان خود از این فضا سازی را لو دادند که یعنی شما باز هم می توانید کاندیدا شوید؟ بنده هم با صراحت گفتم بله بازهم خواهم آمد و با صدای رسای خودم، پلشتی ها و زشتی های فتنه گران و منفعت طلبان و آنها که مغز و قلبشان به انگلیس وصل است را افشا خواهم کرد.

 

6 . علی رغم اینکه تاکنون هنوز هیچ حکمی به بنده ابلاغ نشده و اگر هم ابلاغ شود به دلیل طی نشدن شرایط قانونی و اداری، قطعا نقض خواهد شد - کما اینکه در خصوص نماینده محترم دیگر این اتفاق افتاده است - بر اساس تبصره یک ماده 188 قانون آیین دادرسی کیفری، انتشار حکم صادره قبل از محکومیت قطعی مصداق افترا است و فردی که چنین عملی را مرتکب شده، مفتری است.

 

بر این اساس آقای اشرفی اصفهانی و تمام رسانه هایی که با اهداف شوم سیاسی چنین اقدامی را انجام دادند، از نظر قانون مفتری به حساب می آیند و طبق ماده 697 قانون مجازات اسلامی مورد پیگرد قرار می گیرند.

 

آقای اشرفی اصفهانی تاکنون از ذکر نام اینجانب خودداری می کرد تا شامل این مواد قانونی نگردد و تلاش می کرد تا بنده خود در این دام بیفتم اما با سکوت چند روزه ام در این باره و نهایتا فشار افکار عمومی که اگر در باره نماینده ای چنین حکمی صادر شده و حکم صادره قانونی و قطعی است، چرا به طور رسمی اعلام نمی شود، برای فرار از اتهامی که افکار عمومی متوجه وی کرده بود، مجبور به مصاحبه صریح در این باره شد و در دامی افتاد که خود پهن کرده بود.

 

نکته دیگر اینکه مصاحبه های آقای اشرفی اصفهانی به عنوان رئیس هیأت بدوی تخلفات اداری ریاست جمهوری بویژه مصاحبه امروز وی با ایرنا مطابق ماده 648 قانون مجازات اسلامی، افشای اسرار حرفه شغلی به حساب می آید که در جای خود جرم دیگری محسوب می شود و قابل پیگیری است.

 

7. نکته مهم دیگر، غیرقانونی بودن تمام احکام صادره هیأت بدوی تخلفات ریاست جمهوری در دوره جدید این هیأت است. مطابق ماده 3 قانون رسیدگی به تخلفات ادرای، برکناری اعضای هیأت بدوی و تجدید نظر با «پیشنهاد» وزیر یا بالاترین مقام سازمان و «تصویب هیأت عالی نظارت» صورت می گیرد.

 

این تغییر در حالی است که اعضای قبلی هیأت بدوی تخلفات ریاست جمهوری، نه استعفا داده بودند و نه مدت زمان سه ساله احکام آنها پایان یافته بود با این وجود و بر اساس «سیاست داس» از طرف مسئولان عالی نهاد ریاست جمهوری بدون اطلاع تغییر یافتند و افراد جدید که یکی شوهر خواهر آقای روحانی و دیگری فردی به نام اشرفی اصفهانی و چند فرد دیگر با حکم مقام عالی نهاد، بدون تصویب هیأت عالی نظارت منصوب می شوند. مستندات این موضوع موجود است و امکان سندسازی و موافقت سازی جدید برای آن در حال حاضر وجود ندارد.

 

طی هفته گذشته پرونده این تخلف نهاد ریاست جمهوری در سازمان بازرسی مفتوح گردیده و از مسئولان ذی ربط نهاد، در این باره توضیح خواسته شده است که با توجه به بی اطلاعی مسئولان ذی ربط نهاد و تعجیل آنها در رفتارهای کمپاینی برای قلع و قمع هر کس که منتقد دولت است، این تغییرات بدون طی مراحل قانونی صورت گرفته است.

 

8 . پرونده مورد بحث که مربوط به حدود 7 سال قبل است، پیش از این وقتی در دادگاه ویژه روحانیت مورد رسیدگی قرار گرفت و با تبرئه مختومه شد، در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات ریاست جمهوری دولت دهم که در اختیار نزدیکان حلقه انحرافی اطراف رئیس جمهور وقت بود، به دلیل مواضع بنده در خصوص حلقه انحرافی، نه بسته شد و نه مورد رسیدگی قرار گرفت تا به عنوان زخمی باز در زمان لازم مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

بعد از تغییر دولت و روی کار آمدن دولتی که یکی از ویژگی های مهم آن، اهانت به منتقدین و بستن دهان منتقدین است، برای فشار به بنده مورد بهره برداری قرار گرفت و حتی مدتی قبل برای اینجانب پیغام داده شد که زبانت زیر ساطور ماست و بنده هم اعلام کردم که هرگز دهانم را در برابر پلشتی ها و خطاهای این دولت نخواهم بست کما اینکه در دولت دهم به دلیل انتقادات مؤثرم هفته نامه 9 دی با شکایت دولت دهم توقیف و آقایان رحیمی، یاران مشایی و معاونت حقوقی دولت احمدی نژاد از بنده شکایت کردند اما هرگز از انتقاداتم دست برنداشتم و ان شاء لله بر همین مشی مستقل باقی خواهم ماند.

 

9 . در پایان تأکید می کنم که بعد از اهانت های مکرر به منتقدین سیاست های دولت یازدهم، تمام این فضاسازی رسانه ای برای بستن دهان منتقدان صورت گرفته که قطعا نتیجه عکس خواهد داشت یعنی آقایان باید منتظر سخنان اصلی بنده در صحن علنی مجلس باشند.

 

 

اشرفی اصفهانی چه گفته بود

«محمد اشرفی اصفهانی» اعلام کرده است که سازمان بازرسی پرونده تخلفات حمید رسایی  را در دورانی که مدیر کل ارشاد اسلامی قم بوده است، به هیات تخلفات ارسال کرده و مرتب هم پیگیر موضوع است.

اشرفی اصفهانی پیش از این از حکم انفصال از خدمت دولتی دو نماینده مجلس خبر داده بود. او نام این دو نماینده مجلس را افشا نکرد اما رسانه ها طی گمانه زنی هایی که داشتند نام حمید رسایی را مطرح کردند.

اما حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته گذشته پس از پایان جلسه علنی در جمع خبرنگاران گفته بود که او جزء آن دو نماینده ای نبوده است.

رسایی با بیان اینکه اشرفی اصفهانی جزو رد صلاحیت های انتخابات قبلی بوده و هم اکنون جایگاهی که در آن قرار دارد نیز غیرقانونی است، گفته بود: «این بدین معناست که اشرفی اصفهانی قانونا نمی تواند در هیات تخلفات باشد، البته بقیه اعضای هیات تخلفات ریاست جمهوری نیز جایگاهی که در آن قرار دارند غیرقانونی است چون طبق قانون انتصاب هیات تخلفات سه ساله است و هنوز مدت زمان قانونی اعضای هیات تخلفات قبلی تمام نشده است.»

اما اشرفی اصفهانی سخنان حمید رسایی را ˈ کذب ˈ خواند و گفت: «نمی خواستیم نام این برادرمان برده شود اما اگر بیش از این اصرار کند، پرونده اش را آشکار می کنیم.»

او خطاب به رسایی اظهار کرد: «شما به خاطر حفظ آبروی خود، همچنین مجلس و نمایندگان محترم مجلس، سخنی نگویید که خلاف آن ثابت شود. اظهارات شما تهمت است.»

رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری افزود: «ما نام افرادی را که در هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری پرونده دارند ، نگفتیم که آقای رسایی بخواهند از خودشان دفاع کنند اما ایشان پس از پایان جلسه علنی مجلس در هفته گذشته در جمع خبرنگاران نام مرا بردند و به جایگاه حقوقی و حقیقی من حمله کردند.»

مشاور نهاد ریاست جمهوری ادامه داد: «نخست اینکه جناب آقای رسایی بدانند دارای پرونده هستند و سازمان بازرسی کل کشور پرونده وی و برخی دیگر از مدیران و مسوولان عالی رتبه دولت قبل چه مدیران، چه وزرا و چه معاونان را به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری ارسال کرده است.»

او عنوان کرد که  تاکنون حدود 800 پرونده به هیات تخلفات ارسال شده است و تاکنون تنها به 130 تا 140 مورد را رسیدگی کرده ایم.

رییس هیات بدوی یک رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه رسایی گفته این هیات مبنای قانونی ندارد و آراء آن باطل است، گفت: «باید به نکته دوم اینگونه اشاره کنم که جناب آقای رسایی اگر شما این هیات را غیرقانونی می دانید چرا اینجا تشریف آوردید و از خود دفاع کردید. ما یک مرتبه توسط هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نامه ای برای شما فرستادیم و هیات رییسه هم به شما اخطار کردند که به هیات تخلفات نهاد رفته و از خودتان دفاع کنید. شما نیز زیر بار نرفتید و پس از نمی روم نمی روم ها بالاخره ناچار به آمدن به هیات تخلفات شدید.»

اشرفی اصفهانی در ادامه خطاب به رسایی گفت: «پس از آن نخست یکبار برای ما نامه نوشتید و از خودتان دفاع کردید اما به دلیل اینکه این اقدام کافی نبود، ناچار به مراجعه حضوری در هیات تخلفات نهاد شدید.»

اشرفی اصفهانی در پاسخ به این سوال که آیا موارد تخلفات این نماینده تهران را می توانید بفرمایید؟، اظهار کرد "نمی توانم موارد تخلفات ایشان را بگویم اما اگر ایشان بر اظهارات خود اصرار کنند، ناچاریم پرونده شان را برملا کنیم."

او گفت: «آقای رسایی نمی تواند در هر مساله ای که بخواهد اظهار نظر کند و خود را به گونه ای مطرح کند و از هم اکنون نیز بگوید در مجلس آینده حضور دارم.»

بنا به گفته مشاور نهاد ریاست جمهوری  رسایی متخلف و 5 سال از مسوولیت های دولتی محروم است.

وی تاکید کرد: «کسانی که تخلف دارند به ویژه تخلفات مالی، تخلف آنها به هیچ عنوان قابل گذشت نیست و باید به طور کامل و دقیق بررسی شود.»

اشرفی اصفهانی گفت: «آقای رسایی بدانند رایی که به ایشان داده شده، بدون ملاحظه مسایل سیاسی بوده است، آنچه از سازمان بازرسی به هیات تخلفات ارسال شده است، کارشناسانی با 30 سال سابقه حقوقی در نهاد ریاست جمهوری، بررسی کرده اند.»

اشرفی اصفهانی در پایان تاکید کرد: «ضمن احترام به همه نمایندگان محترم مجلس باید بگویم ما در صدد گفتن نام کسی نبودیم، اینکه نام آقای رسایی مطرح شد، خود ایشان مقصر بود، وی پیش دستی و مساله را باز کرد که نام یکی از نمایندگان محروم شده از پست های حساس وی است و نسبت به جایگاه و رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری اهانت کرد.»

 

دیدگاه ها

عبدالله
اقای نصیری اولا- مگر اقای رسایی هم مانند رحیمی دست پرورده اصلاح طلبان می باشد که تاریخ مصرف داشته باشد.؟ دوما-بهتر است یک شخص از چشم اصلاح طلبان و امریکا بیفتد تا از چشم خدا ،تاریخ کشورش و هم وطنانش سوما - بیاد داشته باشید که مکر خداوند و چوب قادر مطلق را
علی
سلام آقای رسایی شما قوی ترین نقدها رو به این دولت که ضعیفترین دوت تاریخ جمهوری اسلامیه انجام میدید خفت و ذلت از این دولت میباره ، ولایتمدار هستید و همچنین حقوق نخبگان نفتی رو از این دولت گرفتید طبیعیه علیه شما اقدام کنند ولی این یه جور آزمایش برای شماست که که ان شالله مستحکم باشید مثل همیشه منتظر نطق انقلابی شما در مجلس هستیم. یا علی.
شاکری
سلام. کم کم چهره واقعی مدعیان آزادی بیان بر همگان روشن می شود. ما که این ها را میشناختیم و هدفشان بر ما پوشیده نیست. اینها فکر کردند با این بازیهای کودکانه و مکر شیطانی، حمید رسایی را حذف کنند تا نفس راحتی بکشند. اما فراوانند رسایی ها و دلسوزان این نظام که اجازه گردن کشی به پلیدان وطن فروش و جیره خواران استکبار که دل به نوکری انگلیس خوش کرده اند و استعمار حیله گر پیر را تمدن بزرگ می دانند، نمی دهند. جناب رسایی باید به شما که فرزند انقلاب و یار دیرین ولایت و نماینده همه ملت ایران در مجلس هستید عرض کنم، این نیز بگذرد وسیاهی آن برای ذغالش می ماند. "یاعلی"
رضایی
سلام داش حمید غمت نبینم! یه وقتهایی توی فتنه 88 وقتی یکی تو خیابون (زن مرد پیر یا جوون) بهمون میگفت خسته نباشید ، شاید کار خاصی برامون نکرده بود ولی کلی دل داری بهمون داده بود! حالا من بهت میگم ! داش حمید خسته نباشی داداشم خدا نگهت داره ! هیچ بدخواهی نمیتونه خاک کف نعلینتم باشه! خواستی عکس بذار جنازه تحویل بگیر داااااش! میخوامت علی مدد
حبیب
زبان حال منتقدان بکشید مارا بیدارتر میشویم. بگذارید تخریبان کنند ما هوشیارتر میشویم خدا به شما قوت بده برادر و ان شاالله بر تقوایتان بیفزاید.
سید مهدی
جناب رسایی عزیز صدای رسای شما وتنی چند از وفاداران به ارزشهای انقلاب اسلامی تنها فریاد بلند عدالت و حق طلبی در مجلس است لذا مردم شریف و ولایتمدارسراسر ایران اسلامی با همه وجود پشتیبان شما سرداران واقعی نظام اسلامی هستند
ناشناس
با سلام خدمت آقای رسایی ، ما از آن مجلس خراب شده فقط به شما و امثال جنابعالی که متأسفانه خیلی کم هستید در مجلس دلخوشیم و امیدوار،این زمستان که به جهت نادانی برادران اصولگرا برای ملت رقم خورد نیز می گذرد و روسیاهی آن برای آقایان کثیف کاخ نشین فرعون منش می مانند، ملت سربلند ایران با شماست و معاویه این انقلاب را به خوبی می شناسد و در فتنه 88 مهر باطل شد بر او و اعوانش زد فدایی دارید آقای رسایی خواهش می کنم ذره ای عقب نشینی نکنید ولینصرن الله من ینصره... و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی. . . مولایمان حضرت آیت الله خامنه ای را دریابید. ارادتمند شما یا علی
مبارز
رمجاهد ارزنده جناب آقای رسایی سلا علیکم بارها و بارها بر نطق ها و مواضعتان احسنت گفته ایم. هرچند شما خودتان استاد هستید اما بنظرتان این هجمه ها بخاطر این نیست که ذهن شما و وقت مجلس را به مسایل فرعی بکشانند تا شما وقتتان را صرف همین حرفها بکنید و نتوانید از وقتتان برای دفاع از آرمان های انقلاب استفاده کنید؟اتفاقا آنها همین را میخواهند. میخواهند وقت شما در مجلس صرف جواب دادن به اتهام های بی مورد آنها شود. احسنت و صد احسنت به شما که هفته گذشته وقتی دو نماینده دیگر به بهانه دهه فجر از سوال کردن از وزیر اقتصاد انصراف دادند شما به دلیل حفظ آرمانهای همین دهه فحر از سوال خود منصرف نشدید و حرف ملت را زدید. برادر ارزشمند شما تنها نماینده تهران نیستی. شما نماینده تمام مناطقی هستی که نمایندگانشان به دلیل مصلحت اندیشی و محافظه کاری سکوت کرده اند. دست حق نگهدارتان یا علی
سید علی اکبر موسوی
به نام خداوند بخشنده مهربان سلام اینجانب الحمد لله در همین سایت زمانی که هفته نامه 9 دی را ناجوانمردانه تعطیل کردند عرض کردم اطمینان دارم این هفته نامه بهتر و منتقدتر و عزیزتر از گذشته چاپ خواهد شد که الحمد لله اینطور هم شد الان هم عرض می کنم شک ندارم که این بازی دولت محترم، نه تنها باعث تعبیر خواب آشفته بعضی از ایشان و یاران مربوطه در کوتاه کردن زبان منتقد جناب آقای رسایی (و البته دیگرانی که بعد از آقای رسایی خیال می کنند نوبت آنهاست،) نخواهد شد بلکه ان شاء الله درست نتیجه عکس می دهد و بلاشک باز هم عدو سبب خیر خواهد شد و خاک ریز آقای رسایی با توکل و هوشیاری ایشان و سایرمنتقدان شجاع و ولایتی فتح نخواهد شد. من خود را کوچکتر از آن میدانم که بخواهم به جناب آقای رسایی توصیه به حق و صبر نمایم اما عرض می کنم علت اطمینان من این است که خداوند همیشه پشت و پناه حق است و هیچ دگرگونی و نیرویی در این عالم جز از جانب خداوند وجود ندارد پس با توجه به اثبات خلاف واقع بودن شعارهای توخالی دولت محترم در احترام به منتقدان و دست بردن به بازی های ملوث سیاسی آنهم بعد از کارت زرد به وزیر اقتصاد، پس خداوند آنها را یاری نخواهد کرد و هر چه پیش آید بلاشک برای منتقدان علاقه مند به امام و رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی خیر است من نمی دانم دیگر این دولت محترم تا کی می خواهد به کوس رسوایی خود بکوبد آن از شکایت آقای قدیانی به جرم خنده دار نتدیده گرفتن امنیت ملی و اینهم یک بازی دیگر بر علیه جمیع منتقدان که با بی تدبیری صورت گرفته از قوی ترین گزینه ها یعنی آقای رسایی شروع شده است که همین برای ناکام ماندن آن کافی است آیا دولت متوجه نیست که با این اقدامات چقدر به وجهه خود لطمه و به وجهه منتقدان عزت وارد می شود؟!! آقای اشرفی اصفهانی! تردید ندارم این شما هستید که نگران هستید نه جناب اقای رسایی و منتقدان دیگر چون معلوم است کسی که وظیفه اش را جوانمردانه انجام می دهد همه شاهده بودیم، همیشه یک مددی از جانب خداوند به او می رسد اما شما یک بازی زشت را به راه انداخته اید و همه می دانند که فرد مفتری به جهت مفتری بودن خود آرامش قلبی ندارد که الخائن خائف و مطمئن باشید ما مردم و دانشجویان و طلاب و نمایندگان در مجلس و مسئولین و رسانه های ولایتی نسبت به این بازی ناشایست به نوبه خود، ساکت نخواهیم نشست و شما و هر کس که اینطور ناجوانمردانه با هر ابزاری در صدد خفه کردن منتقدان هستید را افشا خواهیم نمود تا مردم عزیزی که به جناب آقای روحانی رای داده اند بیشتر با ماهیت این دولت محترم به علاوه بر دست گل های سیاسی و اقتصادی که از ان مطلعند، آشنا شوند آقای رسایی عزیز آن توصیه به حق و صبر من این است که شما با این پاسخی که در بالا آورده اید، به خوبی توپ را در زمین مفتریان انداخته اید، لطفا با صبر و سکوت خود و تبدیر مناسب گامهای بعدی را حساب شده و دقیق بردارید تا به یاری الهی این جریان هم مانند تعطیلی ناجوانمردانه هفته نامه 9 دی خاطره شیرینی برای دلسوزان نظام و خاطر تلخی برای شعار دهندگان آزادی بیان گردد، تا با این فضا سازی ها، امثال جنابعالی از این پس با زبان و قلم موثرتری حقایق این دولت متاسفانه شعار پسند را بیشتر برای ما آشکار کنید ان شاء الله تعالی ما مذاکرات مجلس و همت جناب عالی در دفاع از مردم مظلومی که در بورس متضرر شدند را کامل استماع نمودیم و کارت زرد به موقع به وزیر محترم اقتصاد را تسلی بر دل داغدیدگان بورس و اقتصاد می دانیم به نظر می رسد صبر و تحمل شما در خصوص تخلفات دولت محترم سبب زبان درازی آنها شده است امیدواریم درخصوص تخلفات خجالت آور وزارت ارشاد که داد مراجع عظام را هم بلند کرده است و سیاست مومن زدایی و فشار به معیشت معلمان از وزارت آموزش پرورش و حرکت به قهقراء وزارت نفت در باز کردن پای بیگانگان به صنعت نفت، و در خصوص واردات بی جای وزارت صنعت ... و سایر تخلفات دیگر همت بفرمایید و با استیضاح محترمانه در این حدود دو سال باقی مانده از دولت محترم، نشان دهید که گذشتهای شما دلیل این نمی شود که دولت اینطور با آبروی خود در برخورد خشن و ناجوانمردانه با منتقدان بازی کند مواظب خودتان باشید و با توکل و بصیرت بیشتر از همیشه به تلاش صادقانه خود در گفتن سخن حق ادامه دهید برایتان دعا می کنیم و البته به نوبه خود و به یاری الهی به روشنگری در بین دوستان و مردم ادامه خواهیم داد موفق باشید و همیشه خوش خبر
نادر
آقای رسایی کمی از دزدی ها و مردم آزاری های وزارت مسکن و شهرسازی پرده بردارید تا سیه رو شود هرکه در او غش باشد اینم لینکش داغ داغ خدا پدر و مادر احمدی نژاد و نیکزاد را بیامرزد http://www.isna.ir/fa/news/93111910732/%D8%AA%D8%AD%D9%85%DB%8C%D9%84-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D9%86%D8%AF
ناشناس
آقای رسایی، آدم کردن اینها بسیار ساده است، حزب الله که پشت شما را خالی نمی کند، کافی است در نطق علنی از اهداف شوم اینها پرده بردارید و دست اشرف ها را رو کنید. اینها با این کارا دارند هشدا می دهند به شما که آقا زیاد موی دماغ دولت نشو، واست پرونده سازی می کنیم ها، این راه شما درسته که صدای آخ آنها آمده است. م.ه داره واسه خودش میگرده و به ریش همه میخنده، اونوقت اینها برای شما پرونده سازی می کنن.
علی فرهنگی
با تشکر از مواضع بحق حضرتعالی بعرض برسانم از فردی مثل اشرفی اصفهانی که سوابق سوئی در گذشته داشته است بعید نیست برای فرد خدوم وولایتمداری مثل شما پرونده سازی کند در مورد گذشته وی خوب است بدانید ایشان در کسوت امامت جماعت خود خوانده مسجد امیرالمومنین شهرک ژاندارمری همواره با اعضاء هیئت امناء وبسیج درگیر ودچار چالش بودند چرا که وی مسجد که باید محل اتحاد و انسجام مردم باشد را تبدیل به باشگاه سیاسی جریان مدعی اصلاحات و فتنه گران کردنند و با دعوت از افراد معلوم الحالی مثل کروبی برای سخنرانی در مسجد زمینه تشنج واعتراض نمازگزاران ودرنهایت دادن شعارهای اعتراضی توسط نمازگزاران را فراهم کردند وهمچنین با در اختیار قرار دادن امکانات مسجد مثل سالن آمفی تئاتر وغیره درخدمت خاتمی واطرافیانش موجبات خشم ونفرت مردم را فراهم آورده وباعث شدند افراد زیادی درنماز جماعت وی حاضر نشوندخوب است شما از ایشان بپرسید چرا نماز جماعت وی نسبت به دیگر مساجد مثل مسجد المهدی ستارخان کم تعداد وخالی از افراد جوان است لازم بذکر است وی در مورد مسائل مالی در ساخت مسجد با اداره اوقاف همواره دچار چالش واختلاف بودند وبه بهانه کند شدن کارها در صورت نظارت اوقاف بر امور مالی مسجد خواهان عدم نظارت ودخالت اوقاف بر درآمدها و هزینه های مسجد بودند و به ادعای خودشان برای مقام معظم رهبری نامه نوشتند و از ایشان اختیار امور مالی را مستقلا وبدون نظارت اوقاف دریافت کرده اند باید از ایشان پرسید چرا از اینقدر از نظارت در امور مالی نفرت دارد وخواهان اختیار تام و بدون نظارت است . درخصوص قضایای فتنه سال 88 وی همواره از حامیان سران فتنه بودند وحتی بنر عکس میر حسین موسوی را در ابعاد خیلی بزرگ روی دیوار مسجد نصب کردند که اعتراضات زیادی را در پی داشت ایشان باید پاسخگو باشد به چه حقی از امکانات بیت المال ومسجد درجهت تبلیغ برای سران فتنه سوء استفاده کرده است وبا حمایتهای آشکار وپنهان خود از سران فتنه باعث درگیری واختلاف بین نمازگزاران شده است حتی در موردی بین جمعی از نمازگزاران درگیری فیزیکی رخ داد که منجر به مصدوم شدن یک پیر زن توسط یک زن دیگر که از حامیان فتنه گران بود شد البته وی همواره در مواجهه با این انتقادات سوابق واجازات خود در امور حسبیه و اجتهاد را به رخ دیگران میکشد در مورد اجازات وی شایان ذکر است که وی تا اکنون موفق به اخذ اجازه در امور حسبیه از مقام معظم رهبری نشده است و در باره اجتهاد وی این سوال مطرح است که اگر وی مجتهد است چرا از شرکت در امتحانات شورای نگهبان برای انتخابات خبرگان که وی تمایل شدیدی برای ورود به مجلس خبرگان دارد روگردان وفراریست مطالب دیگری نیز وجود دارد که از گفتن آن صرف نظر میکنم و از خداوند دفع این نقشه شوم برای حذف عزیز دلمان جناب حجه الاسلام رسایی را خواستارم.والسلام علی من اتبع الهدی
بیگلری
خداوند در جایگاه حق هست و این صدای رسا و حق و حقیقت گو را برای مردم محفوظ نگه میداره ، ضمناً چاه کن همیشه ته چاه میمونه ،اگه رسایی 7 سال پیش پرونده داشته چرا الان بدون حکم دادگاه رسانه ای میکنن و بوغ و کرنا (!) از یک قاتل یا یک متجاوز به عنف و یا یک زورگیر خیابونی بدون رای دادگاه اسم نمی برن اونوقت بدون رای دادگاه اسم یکی از پاکترین و شفافترین و محبوب ترین نماینده های مجلس رو به راحتی به زبون میارن !؟ هدف مشخصه و تابلوه ! شاید در انتخابات آتی آقازاده ها و بادمجون دور قاب چینهاشون به رسایی رای ندن ولی با محبوبیت و طرفدارای زیادی که بخصوص در بین اقشار مستضعف جامعه داره دوباره وارد مجلس میشه و لرزه به اندام کدخدا و تخیل پرورانش میاره.
امیر
دلم سخت گرفته از این همه سختی / نمی دانم چه کنم از دست این همه بد بختی بغض در گلو دارم و عقده در دل / امن یجیب می خوانم برایت آقا کی میایی؟
امیری
ما اپراتورهای پست های انتقال برق کشور از شما جناب رسایی حمایت کامل نموده و از اقدامات دلسوزانه و شبانه روزیتان جهت احقاق حق مظلومان کمال تشکر را داریم.از خداوند متعال برایتان در تمامی مراحل زندگی آرزوی توفیق روز افزون داریم.
اپراتور های برق منطقه ایی
همیشه شنیدن حرف حق تلخ بوده آقای رسایی تا به امروز از شما حمایت کردیم از این به بعدم مثل کوه پشت شما هستیم ما اهل کوفه نیستیم ....
علی
سلام بر مردان پاک ، در دولتی که منتقدان بی سواد و معدود تغذیه شده و لبوفوش و... خوانده شوند باید افراد مغرض و انفصال از خدمت بیایند و بر دیگران تصمیم بگیرند ؟ بیشتر رواسای دولت هشتم و جایگاه فعلیشان مشخص است . حال بنگرید اینها را که بعد از دوران خدمتشان کجا باید یافتشان ( در کنار کد خدا) یکی نیست به اینها بگوید تابحال چه گلی به سر مردم زدید که مردم خودشان باییند طرف شما .

اضافه کردن دیدگاه جدید