شماره مطلب : 1966
زمان انتشار : 93/12/5 - 19:07 2015/2/24
واکنش جالب BBC نسبت به توقیف 9 دی

دفاع BBC از توقیف 9دی و توجیه اقدام دولت روحانی

در این برنامه بی بی سی مدافع آزادی بیان تلاش می کند تا بستن دهان منتقدان را مورد رضایت رهبری انقلاب هم جلوه دهد! با اینکه امام خامنه ای تاکنون چندبار دولت را به شرح صدر در برابر منتقدان توصیه کرده اند.

جالب است پیش از این وقتی با روزنامه های توهین کننده به مقدسات برخورد می شد، بی بی سی به عنوان مدافع آزادی بیان به میدان می آمد.


با اینکه رهبر انقلاب تاکنون بارها به صراحت اعلام کرده اند به مذاکرات و نتایج آن خوشبین نیستند و فقط به دلیل اصرار دولت اجازه این روند از مذاکرات را داده اند تا معلوم شود که مذاکره با آمریکا بی فایده است اما بی بی سی می کوشد تا این سیاست هوشمندانه امام خامنه ای را به شکل دیگری تفسیر کند.

رهبر انقلاب در آخرین موضع گیری خود در سخنان 29 بهمن مسیر مذاکرات را تغییر دادند و اجازه توافق دو مرحله ای کلی و جزیی را - که دولت آقای روحانی خودش را آماده پذیرش این دیکته کرده بود - ندادند.

در این برنامه بی بی سی مدافع آزادی بیان تلاش می کند تا بستن دهان منتقدان را مورد رضایت رهبری انقلاب هم جلوه دهد! با اینکه امام خامنه ای تاکنون چندبار دولت را به شرح صدر در برابر منتقدان توصیه کرده اند.

خدا را شاکرم که بی بی سی از توقیف 9 دی خوشحال است واین یعنی هفته نامه ۹دی کارش را درست انجام داده که لن ترضی عنک الیهود و لا النصاری حتی تتبع ملتهم ...

 

دیدگاه ها

جلیل
ولی من امروز مستقیما از رادیو مجلس رو گوش می کردم با شنیدن حرفهای مصباح مقدم و واکنش نوبخت خندم گرفت دیگه همه حتی طرفداران این دولت هم می دونند که این دولت یه دولت غیر مردمی و طرفدار افزایش شدید قیمتها و حذف یارانه ها و کلا مخالف قشر ضعیف هست کار به جایی رسیده بود که این دولت در برابر حرفهای مصباحی مقدم کاملا ایستاد و گفت برو بابا تو که دست ما رو از پشت بستی تو دیگه کی هستی مصباحی مقدم پیشنهاد داده بود که قیمت آب و برق و گاز و بنزین دو برابر بشه و یارانه ها هم حذف بشه به نظرتون خنده دار نیست؟ واقعا مردم ببین چه نماینده های مردمی دارند
علی
سلام بر آقا رسایی خار چشم سبز و بنفش سوال داشتم 1-استیضاح وزیر نفت در دستور کار چرا قرار نمیگیره با این ضرر 18 ملیارد دلاری؟ 2-استیضاح ظریف چرا کلید نمیخوره با این امتیازات بی سابقه که تحویل امریکایی ها داده و دارند کشورو دو دستی تقدیم امریکا می کنند؟ 3-چرا از ظریف بخاطر پیاده روی با کری دشمن بزرگ اسلام و رفتن به فرانسه در روز هتاکی به پیامبر اسلام نکشوندینش به مجلس و ازش سوال کنید؟ 4-چرا علی جنتی استیضاح نمیشه به دلیل مجوزات رقص و آواز و تک خوانی زنان؟ 5-چرا عباس آخوندی به مجلس نمی کشونید بخاطر اجرا نکردن مسکن مهر و مزخرف خواندن این طرح؟ 6-سرانجام کار این دولت رو چی پیش بینی می کنید؟ 7-به نظر شما مجلس دهم با این هزینه هایی که دولت و اصلاح طلبان دارند می کنند رو می تونند بگیرند؟ 8-چرا روز به روز اقلام مورد نیاز مردم توسط دولت گرون میشه؟
ناشناس
احمدی نژاد تعامل نداشت وقتی می گفت امام میگفتند منحرفی و وقتی می گفت من فرزند آقا هستم می گفتند خفه شو ! تو سرباز هستی ! روحانی اما تعامل دارد وقتی می گوید کدخدا می گن هیس کاری نداشته باشید یه وقت بهانه به دستش ندهید . وقتی بر خلاف نظر آقا هم حرکت می کند باز هم می گن خفه شید نمی خوایم بهانه به دستش بدیم یه وقت کار نکنه. اینه فرجام تعامل داشتن و نداشتن.
شاکری از بابل
سلام. و این سندی دیگر بر حقانیت 9دی و حمید رسایی و منتقدان سازش!!!! امام راحل(ره) فرمود که هرگاه دشمن از شما عصبانیست بدانید درست رفته اید والا هروقت دشمن از کار شما خوشنود شد بدانید کار شما نادرست است. "یاعلی"
ناشناس
زنده باشی آقای رسایی...ما دوستت داریم... وقتی حرف های دلمون رو از زبون شما میشنویم شاد میشیم... فقط دو تا نصیحت برادرانه (تا آخر عمر)...هر چند میدونیم حواستون هست... 1- تو انتقاداتتون خیلی مواظب باشید از حدود انصاف خارج نشیند و خدا رو در نظر بیاید... 2- مراقبه مراقبه مراقبه... در حوزه مسایل اقتصادی فردی... تا مثل بعضی انقلابیون دچار انحراف نشید پیروز باشید...
علی
ممنون آقای رسایی، نقد هاتون زیبا و منطقیه. توی این دولت مثل اینکه قراره کسی حرف نزنه تا این آقایون بتونن مجلس و خبرگان رو هم بگیرن.
محمد
جناب آقای رسایی فقط یک روز بیا بین مردم با مردم زندگی کن به جون عزیزترن کست قسم یک روز هم نمیتونی چند ساعت بیا بین مردم باش فقط همین.
خودمم
باید دهن شماها رو تا می تونن ببندن. باید صداتونو خفه کنن به گوش هیچکس نرسه. اگرم نتونستیم خفتون کنیم تو گوشامون پنبه میذاریم.
قیطران ازروستای حی
بله ازدست شما برمیاد همان طورکه نماینگانی مثل شهید ایت .وشهید الملهدا ها راخفه کردید وسیمان بررشد هسته ای ریختید

اضافه کردن دیدگاه جدید