شماره مطلب : 2074
زمان انتشار : 94/5/19 - 13:36 2015/8/10
اعتراض رسایی به عدم ارائه لایحه توافقنامه برجام و سکوت لاریجانی

مگر جام زهری در کار است که توافقنامه هسته ای با قطعنامه 598 مقایسه می شود+فیلم

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه برخی در حال حذف مجلس و دور زدن نمایندگان ملت از روند بررسی برجام هستند، نسبت به مقایسه نابجای توافق هسته‌ای با قطعنامه ۵۹۸ انتقاد کرد و گفت: مگر قرار است جام زهر به کسی بدهیم که قطعنامه ۵۹۸ را به میان می‌کشید!

به گزارش فارس، حمید رسایی نماینده مردم تهران و نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه) پارلمان در اخطاری قانونی اظهار داشت: مطابق آیین‌نامه داخلی مجلس، همه توافق‌نامه‌ها باید به صورت لایحه توسط دولت به مجلس ارائه شود اما متأسفانه تاکنون توافق هسته‌ای به صورت لایحه تقدیم مجلس نشده است.

 

وی افزود: دولت می‌گوید توافق را به صورت لایحه نمی‌خواهم ارائه دهم، روز گذشته بنده از آقای انصاری در این باره سوال کردم که او با خنده و شوخی گفت که قصد چنین کاری را نداریم.

 

رسایی یادآور شد: رئیس محترم مجلس به جای دفاع از حق مجلس در حال توجیه این اقدام نابجای دولت است، نکته دیگر اینکه دو هفته قبل باید کمیسیون ویژه بررسی برجام تشکیل می‌شد اما نگذاشتند، مجلس یک هفته تعطیل شد، دیروز یا امروز باید انتخابات این کمیسیون ویژه در دستور کار صحن علنی قرار می‌گرفت اما مثل اینکه امروز هم قصد تعیین اعضای این کمیسیون را ندارند. 

 

برای دانلود فیلم اینجا را کلیک کنید

 

رسایی با بیان اینکه نمایندگان محترم مجلس بدانید در حال دور خوردن هستیم و ما را دور می‌زنند، گفت:‌ رهبر انقلاب فرمودند توافق هسته‌ای باید در مسیری که در قانون پیش‌بینی شده به طور دقیق بررسی شود، بنابراین سوال اینجاست چرا مجلس را از روند بررسی برجام حذف می‌کنند.

 

نماینده تهران در مجلس در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: شورای عالی امنیت ملی در حال بررسی برجام است، اشکالی ندارد اما چرا مجلس حذف می‌شود؟ رئیس‌جمهور محترم که در گذشته دو هفته یکبار در جلسات شورای عالی امنیت ملی شرکت می‌کرد، الان یک روز در میان جلسات شورا تشکیل می‌شود و رئیس مجلس توافق‌نامه‌ای که طبق اصول ۷۷ و ۱۲۵ قانون اساسی نیاز به رأی مجلس دارد را با قطعنامه ۵۹۸ مقایسه می‌کند.

 

رسایی گفت: قرارداد ۵۹۸ بحث صلح و جنگ بود که طبق اصل ۱۱۰ قانون اساسی بر عهده مقام معظم رهبری بود، مگر قرار است جام زهر به کسی بدهیم که قطعنامه ۵۹۸ را به میان می‌کشید؟!

 

در ادامه محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس در پاسخ به این اخطار رسایی، توضیح داد: برگزاری انتخابات اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس به صورت یک باکس در دستور کار پارلمان قرار دارد، اما آن را در دستور کار روزانه مجلس قرار ندادیم تا هر زمانی که لایحه توافق هسته‌ای تقدیم پارلمان شد، بلافاصله رأی‌گیری کنیم.

 

وی همچنین گفت: ریاست مجلس نظر شخصی خودش درباره ارائه توافق هسته‌ای به صورت لایحه را بیان کرده و درباره نظر افرادی که معتقدند نیازی به تقدیم چنین لایحه‌ای به مجلس نیست هم توضیحاتی را مطرح کرده است.

 

ابوترابی‌فرد تأکید کرد: بر اساس مصوبه مجلس، بررسی توافق هسته‌ای در پارلمان در دستور کار خانه ملت قرار خواهد گرفت؛ اما همان‌طور که نمایندگان مجلس می‌دانند پرونده هسته‌ای از همان ابتدا در دستور شورایعالی امنیت ملی کشورمان قرار داشته است؛ لذا نمایندگان مجلس توجه داشته باشند که از این زاویه مقداری باید کاملاً هماهنگ عمل کنیم.

 

پس از این توضیحاتی نایب رئیس اول مجلس، حمید رسایی خطاب به وی گفت: ما مخالف بررسی برجام در شورایعالی امنیت ملی نیستیم، اما امروز دیگر موضوع هسته‌ای تبدیل به یک «توافق» بین ایران و ۱+۵ شده است لذا طبق اصول ۷۷ و ۱۲۵ قانون اساسی باید به صورت لایحه برای رسیدگی تقدیم مجلس شورای اسلامی شود.

دیدگاه ها

ناشناس
به نام خدا - من به هیئت رئیسه مجلس و نمایندگانی که احیانا کمی در حال دست دست کردن آنهم در این شرایط حساس هستند و منتظرند که مثلا آقای لاریجانی دستی بالا بزند!!!! عرض می کنم شما همه می دانید که عزم دولت و تیم مذاکره کننده و ... برای عدم بررسی توافق هسته ای درمجلس جزم است، مسلم است اگر خدای ناکرده این توافق بدون بررسی کافی و طی مراحل کامل قانونی آن، تصویب شود و عوارض منفی ان خود را نشان دهد نه نسل بعدی بلکه همین مردم این کوتاهی نمایندگان را بر نمی تابند.
SAJJAD
مسولین ما باید خیلی آدم های ساده لوحی باشنداگه فکر می کنند که آمریکا و اسراییل بعد از اتمام ۱۰ سال به ایران اجازه غنی سازی بدون محدودیت رو میدن. آمریکا و اسراییل و غرب هدفی جز نابودی کامل برنامه هسته ای ایران ندارن. به متن زیر که گوشه ای از سخنان اوباما در بعد از توافق در مصاحبه با یک شبکه خبری هست دقت کنید: البته اگر یک رئیس‌ جمهور جمهوریخواه جانشین من شد که البته در این صورت من هر کار ممکنی برای مانع شدن از تحقق چنین موضوعی خواهم کرد، رئیس‌جمهور جمهویخواه از منظر محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران در یک موضع بسیار قویتری در قیاس با وقتی که من به قدرت رسیدم قرار خواهد داشت. اوباما افزود: «او(رئیس‌جمهور آینده) در موضعی خواهد بود که در آن 98 درصد مواد اتمی آنها به خارج از کشور فرستاده شده است و او خواهد دانست که اکثر سانتریفیوژها برداشته شده‌اند و هیچ رآکتور آب سنگینی آنجا نیست و همچنینی اینکه جامعه بین‌المللی روی این توافق امضا کرده است
ناشناس
سلام – نمایندگان مجلس (آش نخورده دهان سوخته) من به شما عرض می کنم آخر سری که درد نمی کند دستمال نمی بندند شما که می دانید دولت محترم با کمی شرح صدری که دارد اولا می خواهد این توافق نامه را یک دستآورد ویژه برای حزب خود جا بیندازند که به شما اصول گراها چیزی نمی رسد ثانیا اگر با کوتاهی شما بتواند مجلس را دور بزند شما باید به عنوان نمایندگان مردم که قانون تصریح کرده است باید این قرار داد را در مجلس تصویب می کردید اولین کس هستید که باید جوابگوی مردم کشور و شهر خود باشید مگر شما علاقه دارید که هم چوب را بخورید هم پیاز را ...
یاسر
احسنت طیب الله انفاسکم مثل همیشه زدی توخال روح سید حسن مدرس شاد کردی خدا از شما راضی باشه توروخدا به داد ما مسکن مهری ها هم برسید مسکن مهر تقریبا تعطیله زندگی ما داره از هم میپاشه دولت تدبیر و امید هم برعکس فرمایشات رهبری عمل میکنه
موسوی
آقای رسایی من می خواهم عین سخنان رهبری در عید فطر 94 را به همکاران شما یادآوری کنم: "البته برای تصویب این متن یک مسیر قانونی پیش بینی شده ای وجود دارد که باید این مسیر را طی کند و خواهد کرد ان شاء الله انتظار ما این است که دست اندر کاران با دقت مصالح را، مصالح کشور را، مصالح ملی را، در نظر بگیرند و آن را که تحویل ملت خواهند داد بتوانند آنرا با گردن افراشته در مقابل خدای متعال هم ارائه بدهند چه این متن تصویب بشود یا نشود اجازه هیچ گونه سوء استفاده از آن داده نخواهد شد اجازه خدشه در اصول اساسی نظامی به کسی داده نخواهد شد ..." من به مجلس عرض می کنم اگر به خاطر نگرانی از اینکه مبادا مردم به شما رای ندهند آنچنان که باید تحرک نشان نمی دهید مطمئن باشید اگر همانطور که رهبر فرمودند برای رضای خدا به وظیفه خود درست عمل کنید خداوند بین شما و مردم را اصلاح خواهد کرد و دل مردم را متوجه شما خواهد نمود و الا اگر غیر از این شد طبعا بخاطر عدم عمل به توصیه رهبری عزیز شایسته است خودتان را سرزش نکنید
علی
پیشنهاد بنده به عقل ناقص خودم اینست ، که نمایندگان محترم مجلس با جمع آوری امضا ،در ذیل نامه ایی خطاب به رهبری تمام این نگرانی ها را بر شمرده و از معظم اله در مورد استنکاف دولت در تقدیم لایحه به مجلس و دست دست کردن عمدی برای گذشت زمان و خلع ید از مجلس ، مدد بجویند چون ظاهرا رئیس مجلس هم با دولت هم پیمان شده و چاره ایی جز دخالت رهبری باقی نمیماند وگرنه تمام حقوق مسلم هسته ایی ملت عمدا نادیده گرفته شده و آیندگان به قضاوت نشسته ، پس لااقل نمایندگان با تلاش خود را از این لکه ننگ مبرا نموده و به وظیفه نمایندگی خود عمل نمایند.انشاالله
علیرضا
خداوند بر توفیقات شما بیفزاید از هوچی گری تعدادی نیز هراسی نداشته باشید بنده به عنوان یک استاد دانشگاه عرض می کنم که خواست ملت در این برهه از تاریخ با وجود ناملایمات اقتصادی مقاومت در برابر باج خواهی قلدران است و قطعا با وجود فواید مترتب بر برجام روح کلی آن نفوذ بیگانگان به درون نظام برای ضربه نهایی است که از راههای متعدد تاکنون موفق به آن نشده اند لذا مانند همیشه هوشیار باشید و راه را بر خصم زبون برون و دنیاطلبان درون ببندید
سید
اگر واقعا دارند قانون را زیر پا میگذارند فاسقند و در واقع چون با سرنوشت انقلاب بازی می کنند دعا می کنیم که اگر قابل هدایت هستند هدایت شوند وگرنه الساعه مرگشان فرا برسد . برخی باید بمیرند تا مملکت امام زمان حفظ شود . اگر من یا یک شخص عادی از چراغ قرمز عادی رد شویم باید پاسخگو باشیم. چه طور است که رئیسان این کشور هر غلطی خواستند می کنند و هیچ کس هیچ حرفی نباید بزند .
یازهرا
آقای عراقچی:برجام نیاز به تصویب مجلس ندارد http://www.mashreghnews.ir/fa/news/451739/%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82%DA%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF آقای رسایی،متاسفانه حرف ایشون درسته انگار،تصویب نشه بهتره،خودشون هم میدونن چی امضاء کردن....بیخود نبود اون موقع که مجلس قانون الزام به حفظ دستاوردهای هسته ای رو تصویب کرد،دولت ناراحت شد و سخنگوی دولت خانم افخم اومدن گفتن لازم نمیدونستیم این قانون تصویب بشه! احتمالا به قول آقای محمدجواد لاریجانی،مجبوریم که مجلس فقط یک برداشت خودش از قطعنامه رو تصویب کنه. سایت1-20.ir پی دی اف گذاشته درباره خط قرمزهای رهبر انقلاب و مغایرتهای برجام با قانون اساسی. یک جاهایی اشتباه داره انگار ولی بد نیست.مثلا در زمینه ی موشکها،از ما خواسته شده و اجبار نکرده،حالا غرب بخواد اذیت کنه،مسئله ی دیگه ای هست. دکتر عراقچی گفتند بازدید از مراکز نظامی نداریم،ولی خوب وقتی پروتکل الحاقی رو پذیرفتیم،بازرسی ازهمه جا داریم،حالا با چشم بسته و....نمیدونیم. دکتر صالحی گفتند ما اصلا تا ده پانزده سال دیگه نمیتونستیم پلوتونیوم داشته باشیم بنابراین زیاد محدود نشدیم در این زمینه،من سرچ کردم دیدم انگار بوشهر پلوتونیوم تولید میکرده،اراک اگر در اثر توافق ژنو تعطبل نمیشد پلوتونیوم تولید میکرد،اصلا نگرانیه ظاهری غرب راجع به پلوتونیوم هم بود،که قراره اراک رو از چهل به بیست مگا وات برسونن و پلوتونیوم کمتری تولید بشه.حالا شاید منظور دکترصالحی چیز دیگه ای هست ما نفهمیدیم.صحبتهای دکتر فریدون عباسی هم در مورد سانتریفیوژها و بازطراحی اراک واضحه....رویکردهای دکترصالحی و دکتر عباسی خیلی متفاوته،یکی رویکرد جهادی و یکی شیک و مدرن....! تقاضا داریم آرام نقد بشه،اینها دنبال بهانه هستند،
ناشناس
کور است کسی که جام زهر را نبیند ننگ ابدی بر کسانیکه11 روز مقاومت احمدی نژاد در برابر امر رهبری را دیدند اما یک ماه خانه نشینی رهبری را نمیبینند.
ناشناس
چرا برخی نظامیان حامی توافق هستند؟چون صحنه های غرش تایفونها و مادر بمبهای سعودی را دیده اند و بدجور وحشت کرده اند و به خیال واردات جنگنده از چین هستند!! خیال می کنند یک مدت نفسی بکشیم و اسلحه ای بخریم بعدش می زنیم زیر توافق!! ( اینطوری دولت خامشان کرده است) بیچاره ها هنوز نفهمیده اند نیروی ایمان کشور را حفظ می کند و اتفاقا سلاحهایی که در ماجرای مک فارلین خریدیم بی برکت بود و جز شکست نصیب ما نکرد. هر کس به غیر خدا تکیه کند نابود می شود.
علی موسوی
الان شبکه خبر زیرنویس کرد که آقای عراقچی گفته تصویب برجام در قالب لایحه در مجلس خلاف منافع و مصالح ملی است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
می خواهید بدانید نظر واقغی رهبر چه بود و این آقایان چه چیز را بر رهبری تحمیل کردند؟ "مسأله‌ی ساده‌لوحی و مذاکره. مذاکره، یعنی چه؟ صرف این‌که شما بروید با امریکا بنشینید حرف بزنید و مذاکره کنید، مشکلات حل میشود؟ این‌طوری که نیست. مذاکره در عرف سیاسی، یعنی معامله. مذاکره با امریکا، یعنی معامله با امریکا. معامله، یعنی داد و ستد؛ یعنی چیزی بگیر، چیزی بده. تو از انقلاب اسلامی، به امریکا چه میخواهی بدهی، تا چیزی از او بگیری؟ آن چیزی که شما میخواهید به امریکا بدهید، تا در مقابل از او چیزی بگیرید، چیست؟ ما چه میتوانیم به امریکا بدهیم؟ او از ما چه میخواهد؟ آیا میدانید که او چه میخواهد؟ «و ما نقموا منهم الّا ان یؤمنوا بالله العزیز الحمید». والله که امریکا از هیچ‌چیز ملت ایران، به قدر مسلمان بودن و پایبند بودن به اسلام ناب محمّدی، ناراحت نیست. او میخواهد شما از این پایبندیتان دست بردارید. او میخواهد شما این گردنِ برافراشته و سرافراز را نداشته باشید؛ حاضرید؟" ۱۳۶۹/۰۲/۱۲ چه شد که کار به ایجا کشید؟ اشتباه ما همین منتظر دستور ماندن است. حال آنکه باید خیابانها را از ۹ دی مجددی پر کنید تا رهبری بتواند وارد عمل شود. والا تا دولت به عنوان منتخب ملت حرف می زند و... رهبری نمی تواند وارد عمل شود. او منتظر شما است. رهبری را دریابید. همین الان.
ناشناس
آقای رسایی، امروز در شبکه خبر اعلام شد که آقای عراقچی گفته اند تقدیم لایحه توافق برام به صلاح جامعه نیست!!!!!! یه سوال تشخیص مصلحت جامعه به عهده دولته یا نمایندگان مجلس یا هر دو؟ دیگه اینکه اگه بهترین توافق ممکنه چه ترسی از تصویب آن در مجلس دارند؟ یعنی مجلس جمهوری اسلامی ایران کمتر از کنگره آمریکا است؟ آقای رسایی خواهش میکنم تمام نمایندگان را قانع کنید که اکنون زمان آزمون شماست نگذارید در تاریخ از شما به بدی یاد شود. واقعا انتخابات مجلس آینده نباید شما ها را در این زمینه سست کند. چشم همه ملت به شماهاست.
ناشناس
با تشکر از آقای رسایی، اصفهان دیروز هشیاری ملت ایران اسلامی را با شعارهایی ضد آمریکایی نشان داد: مجلس شورای اسلامی باید راه شهدای غواص را بپیماید، آژانس آمریکایی قاتل لاله هایی، آمریکا شیطان بزرگ است کدخدا نیست،آمریکا یاغی است،مراقب لبخند فریبکارانه دشمن باشیم، سازش با استکبار نابودی استقلال، هرکسی به وقت یاری رهبرش در خواب باشد، زیر لگد دشمن بیدار می شود، نگاه شهدا به بصیرت شما نمایندگان مجلس است، ای کاش به جای آنکه به کدخدا اعتماد داشتید به خدا اعتماد داشتید...
محمدولی
سلام بر جناب حجت الاسلام رسایی نماینده انقلابی مجلس به نظر بنده طرح تصویب فکت شیت ایرانی از سوی مجلس که دکتر محمدجواد لاریجانی مطرح کردند و جزییات این موضوع رو می تونید در لینک زیر ملاحظه فرمایید چه بسا از ارائه لایحه توافق بهتر باشه. چون به فرض ارائه لایحه اگه مجلس توافق رو تصویب نکنه (که احتمال عدم تصویبش با شرایط کنونی مجلس ضعیف به نظر می رسه) فشار روانی و تبلیغاتی زیادی متوجه مجلس میشه و دولتی ها مجلس اصولگرا رو مسبب شکست مذاکرات جا میزنن. اگه هم بنا مصالحی که آقای لاریجانی مصلحت می دونند! مجلس توافق رو تصویب کنه کشور دچار زیان و خسران میشه. پس بهتره مجلس منتظر ارائه لایحه نمونه و فکت شیتی رو با یه طرح چند فوریتی به تصویب برسونه که با استناد به اون جلوی هرگونه تفسیر خلاف واقع و زیاده خواهانه از طرف غرب بسته بشه. دولتیا هم باید مطابق مصوبه و تفسیر مجلس توافق رو اجرا کنن. در این صورت عموم مردم متوجه میشن حقیقتا نقش مجلس یه نقش سازنده است که فقط به دنبال یه توافق خوبه و در عین حال قصد داره تا حد امکان با دولت در راستای توافق همکاری کنه و این برای همه جا می افته که مجلس قصدش از انتقاد به توافق کارشکنی در کار دولت نیست. از طرف دیگه تیر دولت هم در پروژه مخالف سازی مجلس با توافق به سنگ می خوره. علاوه بر این دولتیا باید برای اجرای توافق رعایت تمام جوانب مصوبه مجلس رو بکنن. به نظر میاد پیشنهاد خوبی باشه. تامل کردن حوالی این پیشنهاد ضرری نداره. لااقل تا زمانی که دولت لایحه رو به مجلس تحویل میده رو این موضوع میشه کار کرد. http://www.rajanews.com/news/219214
محمدولی
جناب آقای رسایی لطفا لینک زیر رو هم درباره پیشنهاد دکتر محمد جواد لاریجانی درباره تصویب فکت شیت از سوی مجلس ملاحظه فرمایید. http://www.rajanews.com/news/219308
سنگرهای آسمانی
... سلام خداقوت انشاءالله خداوند به شما طول عمر عطا فرماید تا دغدغه ها و درد دل های ما از طریق حنجره شما و امثال شماها در جامعه فریاد شود خوش به سعادتتان که عمار آقا هستید برادر فقط تندرو هارو لینک کردی مگه ما دل نداریم؟!!!
esmaeil
با عرض سلام و خسته نباشید .اگر مجلس این توافق رو تایید کنه یعنی ما این همه مدت خودمونو با رای دادن مچل کرده بودیم .دیگه رای هم نمیدم .جنگم شد رو ما حساب نکنید.وصلام
عمار
سلام حاج حمید اتفاقا شبکه بی بی سی فارسی در برنامه پرگار که بامداد سه شنبه ها پخش می شود برنامه ای باموضوع مقایسه قطع نامه 598 و توافق هسته ای داشت که نکته های جالبی داشت - در این برنامه هم بدون اشاره به تاریخچه و عملکرد دولتهای غربی علیه جمهوری اسلامی طوری وانمود می کردند که امام (ره) تغییر موضع ناگهانی داشته و یک تنه جلوی مخالفین ایستاده و با توجه به گزار شات سپاه تصمیم به نوشیدن جام زهر نموده که این را از شجاعت امام و نفوذ امام در جامعه می دانستند و در مقابل رهبری ایران را در موضع ضعف و عدم نفوذ در بین اقشار مردم ایران می دانستند و البته اشاره به نفوذ ایشان در منطقه نمی کردند که این امر طبیعی است و البته بازیرکی وانمود می کردن تصمیم و تغییر موضع رهبری در سه سال گدشته خوب بوده و باید این مسیر را به تنهایی با حمایت کردن دولت پیش ببرد و ظاهرا اعتقادی به دخالت و نظر دیگر ارکان نظام نداشتند همانطور ی که تا کنون بعضی ها این رویه را پیش گرفته اند و آنها خوب می دانند که ایران با چه گرگهایی طرف است و این داستانها جز اختلاف افکنی در داخل چیز دیگری نصیب ایران نمی کند و در آخر نتیجه گرفتند که مردم ایران دیگر مانند زمان جنگ پای انقلاب و هزینه برای آن نیستند- شاید عدم اعتما د به توان داخلی و عملکرد برخیها این موضوع واهی را به آنها القا کرده است -
یازهرا
http://nasimonline.ir/detail/News/1019190/204 گویا این متن مصاحبه ی کری تقریبا از بقیه خبرگزاریهای دیگه کاملتره،سانسوریاش کمتره.بازم تکرار نگرانیهای کری برای......!!
ناشناس
سلام آقای رسایی، ما بچه حزب اللهی که دیگر دستمان به جای نمی رسد، خدمت شما عرض می کنیم تا اگر صلاح دونستید توی مجلس یا به هر طریقی به آقایون برسونید که با دستگیر کردن بچه مذهبی ها به خاطر شعار مرگ بر آمریکا بیشتر شعله آتیش رو زیاد می کنن و باعث ایجاد دودستگی در جامعه می شود. بنده واقعا با خبر شنیدن خبر زیر خیلی حالم بد شده، مگر ما آمریکا زندگی می کنیم. رعب وحشتناکی دارن ایجاد می کنن. http://www.rajanews.com/news/219314
محمود جوادزاده
یک شیر پاک خورده پیدا نمیشه جلوی ربا خواری بانک ها رو بگیره جلوی بیگاری کشیدن از جوانها به اسم سربازی رو بگیره یکی پیدا نمیشه یک کاری برای این ملت بکنه.همش جنجال های سیاسی و .... روزی که اسراییل محو بشه و آمریکا هم نابود بشه بازم مردم بدبختی دارند!
فدای سید علی
سلام. اگرچه حزب الله در این دوران دارد خون دل میخورد و دم برنمیاورد، ولی وطن فروشان خودفروخته بدانند که به قول حاج منصور ارضی عزیز روزی ما حزب اللهیا دست در دست هم ننه رسایی رو میگاییم. این حرف اول و آخر و امت اسلامی ایران است. یا جای ماست یا شما از خدا بیخبران
مهدی
آقای رسایی به خداوندی خدا نگرانم ... وقتی این سکوت لاریجانی و یا جلوگیری از سخنرانی شما توسط ابوترابی میبینم به شدت احساس بدی نسبت به مجلس پیدا میکنم ... نمیدونم باید به کی شکایت کنم ...
نازنین
سلام آقای رسایی ما بچه مذهبی ها در اداره ارشاد دیگر جایی دستمان بند نیست. ارشاد محل نفوذ افراد منافق و فرصت طلب گشته است. مردم تهران به شما رای نداده اند که در قبال این همه تخلف جناب آقای جنتی اینگونه سکوت کنید ... بحث هسته ای را رها کنید چون نه توان بازداری از خیانت صورت گرفته را دارید نه توان بازگرداندن ابروی ریخته شده ... جنگ اتی ما جنگ فرهنگی است با مغرضان و فتنه گران
ناشناس
سانسور دولت آقای روحانی در بازتاب تشییع شهدای غواص: فیلمهایی که نشان می دهند پلاکاردها و شعارهای ضد آمریکایی را نشان نمی دهند و فقط از دور یک تشییع جنازه بی روح ...... خود استکبار می فهمد که خود این جمعیت حاکی از یک قیام و پیام سیاسی انقلابی اسلامیسست پس در واقع ماهیت مضطرب و نگران ذولت لو رفت. به حق مظلومیت شهدا خداوند استکبار و حامیانش را نابود کند.
امیر
رسایی تو کم کم داری یک ملت میشی برا ملت ما ....تصور کنید مجلس اگر رسایی را نداشت میشد اسمش رو مجلس گذاشت البته از کریمی قدوسی و کوچک زاده هم تشکر می کنیم برا بقیه نماینده ها هم ارزو می کنیم خدا از خواب بیدارشان کند
علی
سلام بر آقای رسایی و خوانندگان این وب سایت. ضمن تشکر از آقای رسایی دعا می کنیم که ایشان بر مواضع انقلابی خود بمانند و بعدا دچار کدخدا زدگی نشوند، چراکه افراد انقلابی تر از آقای رسایی را دیده ایم که حالا برای لبخند زدن به کدخدا از هم سبقت می گیرند و اما راجع به دور زدن مجلس برای توافق هسته ای: هرچند که نگرانی آقای رسایی برای دور خوردن مجلس بجا است، اما دیر است، مجلس قبلا دور خورده است آن زمانی که: - یک عده از نمایندگان به سرگرمیهای سیاسی ورود می کنند، مثل مسأله دورغین بنزینهای آلوده ساخت داخل و حمایت بعضی از نمایندگان از دروغ سازان سازمان محیط زیست - از لوزان تا وین واکنش خاصی را نشان داندن و منتظر ماندند ببینند چه می شود - حساسیت های رهبری و خطوط قرمز ایشان را جدی نگرفتند و به شیفتگان کدخدا اعتماد کردند - اجازه دادند مصوبه حفاظت از دست آوردهای هسته ای توسط رئیس محترم مجلس تعدیل شود - جلسات کمیسیون امنیت ملی را بدون حضور کارشناسان فنی منتقد، مثل رئیس سازمان انرژی اتمی در زمان دولت قبل، برگزار کردند که نتیجه آن هم لفاظی بود نه فنی و به نظر می رسید اکثر کسانی که در جلسه هستند نگران توافق هسته ای نیستند و می خواهند صرفا جلسه ای برگزار شده باشد حالا چرا باید توقع داشته باشند که دور نخورند
ناشناس
ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. اگر آنها غفلت کردند شما و ما و ملت که ادعای بیداری داریم چرا سکوت کردیم. چرا در مقابل مجلس تجمع نمی کنیم؟؟؟؟ چرا به حمایت از رهبری در بیت رهبری کاری نمی کنیم. من اگر ما نشوم تنهایم.....
آزمون استانداریها
جناب آقای رسایی نماینده محترم آزمون استانداریها 3 سال است که عمر جوانان کشور را هدر داده و با امروز و فردا کردن هایی که باعث شده فرصت های زیادی از ما از دست برود. مگر آقای نوبخت رسما اعلام نکردند که امسال 38 هزار نفر استخدام خواهند شد؟!! برای مثال آزمون های استانداری خوزستان که سال 91 برگزار شده اند مسئولین استانداری با بی تفاوتی میگویند احتمال دارد جذب شما تا سال 95 نیز طول بکشد!!! آخر مگر میخواهند ماهواره هوا کنند؟؟ تا کی دروغ؟؟ تا کی انتظار؟؟؟ تا کی فرصت سوزی؟؟؟؟ چرا ما باید اینقدر بدبخت باشیم که هر بلایی دلشان میخواهد بر سر ما بیاورند؟؟؟ چرا کسی پاسخگو نیست؟؟؟؟؟؟

اضافه کردن دیدگاه جدید