شماره مطلب : 2078
زمان انتشار : 94/5/28 - 14:45 2015/8/19
اکنون وزیر محترمی در کابینه حضور دارد که به اذعان خود کارکنان وزارتخانه مربوط توانایی اداره آن را ندارد؛ ایشان معاونانی مسن‌تر از خود منصوب کرده است تا نشان دهد که در مقایسه با آنان جوان‌تر است.
رسایی در موافقت با طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

دو هزار بازنشسته در این دولت تزریق شده / بسیاری از مدیران بازنشسته از نسل دولت کارگزاران است + فیلم

اکنون وزیر محترمی در کابینه حضور دارد که به اذعان خود کارکنان وزارتخانه مربوط توانایی اداره آن را ندارد؛ ایشان معاونانی مسن‌تر از خود منصوب کرده است تا نشان دهد که در مقایسه با آنان جوان‌تر است.

گزارش فارس حاکی است حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران به عنوان موافق بعدی، به کارگیری نیروهای بازنشسته را خلاف قانون اساسی خواند و گفت: براساس قانون بازنشستگان تنها با مصوبه دولت می‌توانند دوباره به کار گرفته شوند.

وی تصریح کرد: به کارگیری بازنشستگان به مرور از یک خلاف اصل تبدیل به یک اصل شده است و به ویژه در این دولت بسیاری از بازنشستگان دولت کارگزاران دوباره کار گرفته شدند.

 

برای دانلود اینجا کلیک کنید

رسایی باتاکید بر اینکه مدیر بازنشسته ریسک پذیر نیست گفت: اکنون وزیر محترمی در کابینه حضور دارد که به اذعان خود کارکنان وزارتخانه مربوط توانایی اداره آن را ندارد؛ ایشان معاونانی مسن‌تر از خود منصوب کرده است تا نشان دهد که در مقایسه با آنان جوان‌تر است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با یادآوری تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر کارتابلی نبودن مدیران اضافه کرد: مخالفان طرح می‌گویند اگر از بازنشسته‌ها استفاده نشود کار دولت لنگ می‌ماند، اگر طبق ادعا تعداد بازنشستگان به کار گرفته شده اندک است پس کار دولت لنگ نخواهد ماند و اگر کار دولت معطل می‌ماند پس به این معنی است که تعداد بازنشستگان کم نیست.

دیدگاه ها

ناشناس
یعنی تعداد اصلاح طلبان و اعتدالیون انقدر کم هستند که باید از همین چند نفر موجود استفاده کرد و سپس انشاالله نسلشان تاریخ به طور کامل در مورد ...شان به قضاوت می نشیند
تازه به دوران رسیده
وزارت صنعت معدن تجارت و نفت و حتی خود نهاد ریاست جمهوری تو این قضیه پیشتازن. حتی تخت روانجی وزارت خارجه و...همه باز نشسته اند لطفا پیگیری کنید
ناشناس
حقوق بازنشتگان باید بحدی باشسد که باز نشسته نیاز به کار نداشته باشند ، با این حوق کم اگر کار نکنند مجبورند گدایی کنند که این کار هم زشت است ، طرح مجلس شتابزده است باید دستگاهها نیرو برای بخش ها که بازنشسته دارند پیدا می کرد ند مدتی از طریق افراد خبر ه آموزش می دید ند با این کار دستگاه اداری با چالش روبرو نمی شد ولی با 60روز رفتن یک نفر که مدیر بوده پر کردن جای وی سخت خواهد .
نوید
سلام حاجی ان شاالله همیشه بروز باشی خودت ما دیر شناختیمت، نمیگم مبرا از خطا اشتباه هستی اما زمان که بگذره برای مردم مشخص میشه کی،چی بوده

اضافه کردن دیدگاه جدید