شماره مطلب : 2167
زمان انتشار : 94/10/3 - 01:17 2015/12/24
وی با توصیه به اضلاع ائتلاف جهت وحدتی که بدنه از آن قانع شود، اضافه کرد: وحدت زمانی مناسب است که بدنه جریان اصولگرایی را قانع کند و بدنه این جریان نسبت به گزینه های انتخاب شده سؤال نداشته باشند. وحدت وقتی در روش ها می تواند شکل بگیرد که قبل از آن وحدت در ارزش ها شکل گرفته باشد.
رسایی برای مجلس دهم ثبت نام کرد

مستقل در انتخابات ثبت نام کردم/ فضا را برای جریان خودمان تیره نمی بینم/ وحدت روی هر لیستی باید بدنه را قانع کند

وی با توصیه به اضلاع ائتلاف جهت وحدتی که بدنه از آن قانع شود، اضافه کرد: وحدت زمانی مناسب است که بدنه جریان اصولگرایی را قانع کند و بدنه این جریان نسبت به گزینه های انتخاب شده سؤال نداشته باشند. وحدت وقتی در روش ها می تواند شکل بگیرد که قبل از آن وحدت در ارزش ها شکل گرفته باشد.

به گزارش خبرنگار مستقر خبرگزاری فارس، در ستاد انتخابات فرمانداری تهران، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام به عنوان داوطلب کاندیداتوری در دهمین انتخابات مجلس به این ستاد مراجعه کرده بود، در جمع خبرنگاران گفت: اگر بار دیگر با اعتماد مردم به مجلس راه یابم، همان روشی را که تاکنون داشته‌ام پی می‌گیرم، یعنی هر کجا ببینم مسئولان حرکت یا تصمیم‌شان به نفع ملت است از آن حمایت می‌کنم و هر جا انتقادی وارد باشد، با صراحت و بدون لکنت زبان مطرح می‌کنم.

وی با یادآوری سؤالات خود از وزرای اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: تغییری در جهت روال کاری در صورت انتخاب به عنوان نماینده در دوره بعدی مجلس نخواهم داشت. همانطور که در این دوره برای وضعیت افت بورس یا وضعیت صنعت و رانت خواری در آن یا مسکن مهر و جریان فتنه در رسانه ها سوال کردم یا د. مواردی سوالاتم را پس گرفتم.

 رسایی وظیفه یک نماینده مجلس را ترجیح منافع ملی و مردمی بر منافع حزبی و شخصی برشمرد و درباره حضورش در فهرست‌های انتخاباتی گفت: طبیعتاً اکنون لیست‌های بسیاری مطرح‌اند و من به عنوان یک شخص مستقل که در هیچ حزب و گروه و تشکل حزبی به صورت رسمی و غیر رسمی عضو نیستم، به عنوان کاندیدای مستقل ثبت‌نام می‌کنم.

وی در این باره افزود: به هر حال لیست‌هایی در آینده مطرح می‌شود که اگر از جهت مبانی مشکلی با آنها نداشته باشم، در آنها حضور خواهم یافت.

این داوطلب کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درباره ائتلاف انتخاباتی حزب مؤتلفه، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی و جبهه متحد اصولگرایان و پایداری گفت: هر فعالیت اجتماعی برای رسیدن به نتیجه نیاز به کار جمعی دارد اما هر نتیجه و وحدتی در کار جمعی نتیجه نمی دهد.

وی با توصیه به اضلاع ائتلاف جهت وحدتی که بدنه از آن قانع شود، اضافه کرد: وحدت زمانی مناسب است که بدنه جریان اصولگرایی را قانع کند و بدنه این جریان نسبت به گزینه های انتخاب شده سؤال نداشته باشند.

این نماینده مجلس هشتم و نهم در پایان تأکید کرد: زمانی وحدت در روش ها می تواند شکل بگیرد که وحدت در ارزش ها شکل گرفته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص دعوت از ظریف برای حضور در برنامه 90 گفت: نمیدانم ارتباط آقای ظریف با یک برنامه فوتبالی چه بود! با اینکه یک سال و نیم است پرونده فساد در فوتبال در دست من است ولی وی یک بار هم از ما در این باره دعوتی نکرد، آقای فردوسی پور موضوع پایان خدمت های جعلی را زمانی که قرار بود ما درباره آن صحبت کنیم کلا از برنامه آن قسمت 90 حذف کرد.

وی تصریح کرد: فضا را برای جناح خودمان تیره و تار نمی بینم، با توجه به عملکرد دولت امروز افکار عمومی میبیند که منتقدان زیاد هم بی راه نیم گفتند، خروجی قرار است دادن همه تخم مرغ های دولت در ظرف سیاست خارجی و هسته ای عهدشکنی آمریکایی ها شد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مصوبه اخیر کنگره آمریکا و تایید آن نقض برجام است، هم آقای لاریجانی و هم آقای ظریف این را میگوید، متاسفانه جان کری نامه می نویسد و مسئولان ما به آن اعتماد دارند. ای کاش ظریف در برنامه تخصصی مربوط به این موضوع صحبت می کرد.

رسایی در ادامه یادآور شد: بورس از سال 92 رو به کاهش و افت است و حالا که توافق اجرایی شده نیز همین روند را دارد، بازار اقتصاد وعده و شعار را نمی فهمد بلکه واقعیت ها را می بیند، من گفته ام یک موی روحانی را به انگلیسی ها نمی دهم این یعنی ما در مواجهه با غرب پشت مسئولان خود باشیم، به روحانی گفتم شما در دولت قبل حتی حاضر نبودید در اتاقی دربسته از دولت قبل دفاع کنید.

وی در ادامه با بیان اینکه آقای اشرفی اصفهانی گفته بود پرونده ای داریم که آقای رسایی را رد صلاحیت می کند، گفت: دیوان عدالت اداری رای هیات تخلفات نهاد ریاست جمهوری را نقض کرد، اگر رد صلاحیت شوم نه شیشه می شکنم نه بانک آتش می زنم نه چادر از سر زنان ایرانی می کشم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، رسایی ابتدائاً جهت ثبت‌نام به وزارت کشور مراجعه کرده بود، اما به علت ازدحام داوطلبان کاندیداتوری در این وزارتخانه، تصمیم گرفت با حضور در فرمانداری تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کند.

اضافه کردن دیدگاه جدید