شماره مطلب : 2202
زمان انتشار : 94/12/12 - 18:46 2016/3/2
بازنده حقیقی این انتخابات کسانی بودند که خود را وام‌دار کانون زر، زور و تزویر کرده و برای به دست آوردن آرای بیشتر هویت گذشته خود را به تاراج گذاشته و به آن لگد زدند.
اولین تذکر پسا انتخاباتی در صحن علنی

برنده و بازنده انتخابات از نگاه رسایی

بازنده حقیقی این انتخابات کسانی بودند که خود را وام‌دار کانون زر، زور و تزویر کرده و برای به دست آوردن آرای بیشتر هویت گذشته خود را به تاراج گذاشته و به آن لگد زدند.

حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس پیش از پایان نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی پیروز واقعی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را مقام معظم رهبری و مردم خواند چرا که مدعیان عدم سلامت ساختار انتخابات را پای صندوق‌های رأی کشاندند و آنها هم رأی دادند.

 

وی با بیان اینکه بازنده حقیقی این انتخابات کسانی بودند که خود را وام‌دار کانون زر، زور و تزویر کرده و برای به دست آوردن آرای بیشتر هویت گذشته خود را به تاراج گذاشته و به آن لگد زدند، افزود: برخی کاندیدا که در تهران رأی آورده‌اند اعلام کرده‌اند که ما می‌خواهیم مجلسی تشکیل دهیم که نه از دولت سؤال بپرسد و نه وزیری را استیضاح کند.

 

 

برای دانلود فیلم، اینجا را کلیک کنید

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: من معتقد به تعبیر وکیل‌الدوله نیستم، چرا که هم مجلس و هم دولت، هر دو از مردم رأی می‌گیرند، اما قانون وظایفی برای نمایندگان تعیین کرده است که از جمله آنها نظارت بر دولت است و اگر لازم شد مجلس باید از وزرا سؤال کرده و یا آنها را استیضاح کنند و به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان دور بعد مجلس باید از کارهای خوب دولت حمایت کرده و نسبت به انحرافات آن تذکر بدهند. نماینده تهران در مجلس یاداآور شد: ما درباره دولت آقای احمدی‌نژاد با همه خدمات و خوبی‌هایی که داشت، چنین تعابیری به کار نمی‌بردیم و در مواقع لزوم از وزرا، سؤال کرده یا آنها را استیضاح می‌کردیم و در جای خود از دولت حمایت هم می‌کردیم.

 

رسایی اظهار داشت: تنها راه دفاع از ارزشها و تلاش برای رشد آرمان های انقلاب، مجلس نیست و تنها ابزار مقابله با انحرافات نیز فقط مجلس نیست. وی در پایان خاطرنشان کرد: به لطف خدا در میان نمایندگان که به مجلس راه یافته‌اند، چهره‌هایی هستند که با صراحت و شجاعت از حقوق ملت دفاع می‌کنند و در بزنگاه‌ها حرف جامعه متدین و نیروهای ارزش‌مدار را از تریبون مجلس خواهند گفت.

 

در کانال حمید رسایی بخوانید: https://telegram.me/joinchat/AmsG1Dv1KamMZ7bYxNTzJA

دیدگاه ها

حمید م.
جدید
با سلام . آقای رسایی، برنامه شما رو در دید در شب دیدم. خیییییلی خوشم اومد از صراحت کلام و صداقت و در یک کلام از مردانگی شما. موفق باشید. هر جا که هستید.
ناشناس
سلام آقای رسایی،من میدانم که جناب آقای نقوی حسینی باز هم به مجلس راه یافته اند و از این بابت بسیار خوشحالم لطفا با ذکر نام افراد دلسوز و قابل اطمینان مثل ایشان که باز هم در مجلس دهم خواهند بود ما را خوشحال کنید،در ضمن میبینیم که متاسفانه امثال آقایان نبویان و زاکانی و بذرپاش و توکلی و ...که پیگیر فسادهای مقامات دولتی هستند در مجلس دهم نخواهند بود که مایه ی نگرانی ماست و امیدواریم پیگیری فسادهای این دولت بر زمین نماند،چرا که دولتی ها مانند آقای زنگنه و آقای جهانگیری و آقای روحانی(ابهام رابطه با بابک زنجانی) و برادر آقای روحانی به امید به دست گرفتن مجلس دهم تا جاییکه میتوانستند از پاسخ به ابهامات و سوالات در مورد خودشان طفره رفته اند و ما امیدواریم شما از هم اکنون افراد مورد اعتماد خود را که به مجلس دهم راه یافته اند در جریان امور قرار دهید.نگرانم از اینکه در خصوصی سازی های انجام شده در این دولت قسمت عمده ی سهام شرکت ها به تصرف حضرات دولت و نزدیکانشان درآید،شما را به خدا پیگیر باشید.
محمد
سلام دوست گرامی وبزرگوار این فساد ی که میگویی میشود بفرمایید با حمایت چه کسانی بوجود آمده غیر از همین افراد که اسم آوردید پس گول سیاه نمایی انتخابات نخورید
مختار
آقای رسایی برنده واقعی خود شما بودید که در عین شایستگی وارد بازیهای این انتخابات نشدید و فکر میکنم این لطف خداوند بود که شما در این انتخابات حضور نداشتید و شرافتمندانه با آن خداحافظی کردید. هر جایی که هستید خداوند یار و یاورتان
ناشناس
جناب رسایی سلام علیکم، با وجود آنکه حقیر نوشتار و گفتار جنابعالی را گاه گاه دنبالم یکنم، باید بگویم این لحن تکرارری کلیشه ای حاکمیتی شما که هیچ سنخیتی با گفتار و منش و حقیقت مردم ندارد، سبب اشمئزاز است!
سعید
باسلام کاش توسط شورای محترم نگهبان ردصلاحیت نمی شد تامانند رفقایش درآخر صف توسط مردمی که شما از آنان دم می زنید ردصلاحیت می شد .البته از شورای محترم نگهبان تشکر می شود مجلس را از این هوچی گرها خالی کرد

اضافه کردن دیدگاه جدید