شماره مطلب : 2228
زمان انتشار : 95/2/6 - 20:01 2016/4/25
به نظرم روحانی آنقدرکه برای توجیه اشکالاتش میگوید تقصیردولت قبل است، خرداد96 هم وقتی اولین رییس جمهور 4ساله میشود، باز به حامیانش بگوید بازگشت مجدد احمدی نژاد تقصیر دولت قبل است!
رسایی در گفتگو با خبرگزاری فارس

دولتی‌ها بگردند بهانه جدیدی پیدا کنند، چون «دولت قبل» شاید تا چند ماه دیگر بشود «دولت وقت»!

به نظرم روحانی آنقدرکه برای توجیه اشکالاتش میگوید تقصیردولت قبل است، خرداد96 هم وقتی اولین رییس جمهور 4ساله میشود، باز به حامیانش بگوید بازگشت مجدد احمدی نژاد تقصیر دولت قبل است!

رسایی:

به گزارش فارس حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مصادره 2 میلیارد دلار از اموال مسدود شده ایران در آمریکا بر اساس حکم دیوان عالی این کشور اظهار داشت: معاون اول محترم رئیس‌جمهور به جای پاسخگویی درباره رفتار توهین‌آمیزی که آمریکایی‌ها در چند سال اخیر پیش گرفته‌اند و دائماً در حال تهدید، توهین و چپاول حقوق و اموال و امکانات ملت ایران هستند، این بار هم با فرافکنی مشکلات را گردن دولت قبل انداخت.

وی افزود: آقای جهانگیری با انداختن توپ غارت 2 میلیارد دلاری اموال ایران در زمین دولت قبل مدعی است بی‌احتیاطی دولت قبل در خرید اوراق آمریکایی باعث شده الآن آمریکا بتواند اموال ایران را مصادره کند، در حالی که بهانه آقای جهانگیری اصلاً رافع مسئولیت دولت روحانی در غارت اموال ایران نیست، در ضمن اگر کار دولت قبل در خرید 2 میلیارد دلار اوراق آمریکایی بی‌احتیاطی بوده، این دولت که از ابتدای روی کار آمدنش، صدها هزار برابر سرمایه این کشور را در اعتماد به آمریکایی‌ها روی میز مذاکرات گذاشت و به تعبیر رئیس بانک مرکزی «تقریباً هیچ» به دست آورده است.

رسایی ادامه داد: نکته دیگر این است که اگر غارت 2 میلیارد دلار از اموال ما تقصیر دولت قبل بوده آیا صدور بیانیه علیه جمهوری اسلامی ایران در اجلاس ترکیه توسط سازمان کنفرانس اسلامی، آن هم تقصیر دولت قبل بوده است؟! آیا نگاه التماس‌آمیز آقای روحانی به پادشاه ملعون سعودی هم تقصیر دولت قبل بوده؟! همه این موضوعات نتیجه «دیپلماسی التماس و درخواست» از قدرت‌هاست، چیزی که برخلاف اصول و حقوق انقلاب اسلامی ماست.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس بر همین اساس متذکر شد: اگر قرار بود با التماس حق‌مان را بگیریم اصلاً رژیم منحوس پهلوی سرنگون نمی‌شد، اگر قرار بود با التماس حق‌مان را بگیریم، اساساً دفاع مقدس با پیروزی رزمندگان جمهوری اسلامی خاتمه پیدا نمی‌کرد، اگر قرار بود با التماس حق‌مان را بگیریم، اساساً‌ در طول این سال‌ها توطئه‌های آمریکا به ثمر می‌نشست، ما همیشه با اقتدار، صلابت، منطق، مقاومت و ایستادگی روی اصول‌مان حق‌مان را گرفته‌ایم از این به بعد هم تنها راه حل همین است.

وی همچنین گفت: حرف‌های دولت درباره غارت 2 میلیارد دلاری اموال ایران جواب و پاسخ برای سؤالاتی که در اذهان عمومی شکل گرفته، نمی‌شود، اتفاقی که 33 سال قبل افتاده و هیچ ربطی به جمهوری اسلامی ایران نداشته است، حکم اولیه برداشت 2 میلیارد دلار در دولت آقای خاتمی صادر شده و در حال طی مسیر خودش بوده است، لذا اگر هم اشکالی وجود دارد به همان حکم اولیه اشکال وجود دارد، این موارد بیشتر انفعال است و متأسفانه همچنان دولتمردان به جای درشت‌گویی در برابر استکبار جهانی و درست‌گویی در برابر ملت ایران، درشت‌گویی در برابر منتقدان داخلی و نازگویی و محبت در برابر جریان استکبار را انتخاب کردند.

رسایی در پایان خاطرنشان کرد: به دلیل حاکم بودن دیپلماسی التماسی، آمریکایی‌ها در آینده بیش از این دست در جیب ملت ما خواهند کرد، اینکه دولت فعلی همه مشکلات کشور را گردن دولت قبل بیندازد، پاسخ کهنه و چندش‌آوری شده و دیگر برای مردم قانع‌کننده نیست، دولتی‌ها باید بگردند بهانه جدیدی پیدا کنند، چون آن دولت قبل شاید تا چند ماه دیگر شد دولت وقت.

عضو کانال حمیدرسایی شوید:
https://telegram.me/joinchat/AmsG1Dv1KamMZ7bYxNTzJA

دیدگاه ها

ابوالحسن
احمدی نژاد هر که بود قشر محروم را دیدو به انها سود رساند..مستضعفین جهان را امیدوار کرد..صهیونیسم را خارکرد.( حداقل دلمون یکم خنک شد) ..بت هاشمی و پسرانش را شکست..هسته ی را شکوفا کرد..روستاییان را خانه دار کرد..و صدها کار دیگر..و البته از این اخرا دیگه گند زد..بقول یارو یه لگد زد زیر همه چیز.یادمه که در یکی از فرمایشات رهبری که در ابتدای دولت روحانی بود فرمودند نباید این دولت یا دولت های بعد از شما دولت های قبلی خود را سرکوب کنند و همه مشکلات را تقصیر انها بیدازند..چون دولت بعدی که بیاید همین حرف ها را میزند..این کارهامورد رضای خدا نیست...اقای احمدی نژاد از همین الان شمشیر از رو بسته و در حال تلافی کردن است ..این کارها فایده ی ندارد باید خالصانه به فکر باز کردن گره ها و مشکلات مردم باشیم خدا هم نصرت میکند.....یادمه در یکی از سخنان شهید رجایی رضوان الله مردم شعار درود بر رجایی سر میدادن که شهید بزرگوار فرمودند که سلام های خود را بر رهبر انقلاب و اسلام بفرستید نه بر من..این نکات خیلی مهمه .این قدرت ادمها رو عوض میکنه.و اونجاست که شیطان چه میکند...رئیس جمهوری می خواهیم که به قول رهبر انقلاب خالصانه خود را وقف کند وقف ..که البته این نکته را رهبری عزیز به نمایندگان مجلس( که جناب اقای رسایی سلام الله از جمله این عزیزان است ) همیشه فرمودند..
ناشناس
دوست عزیز اینکه بگوییم احمدی نژاد زد زیر همه چیز به نظر منصفانه نمی آید... بزرگترین اشکالات آقای احمدی نژاد 1- دفاع از مشایی که عقاید خلافی دارد (که البته مشایی سعی می کند از آنها ولو با توجیه عدول کند) 2- 11 روز خانه نشینی (که آقای احمدی نزاد در پاسخ به ان گفت مخالفت وی با رهبری تهمت است و رابطه با وی مانند پدر و فرزند است) مسئله این است که متاسفانه این پاسخ ها اطمینان آور نیست و باید آقای احمدی نژاد این دو اشکال بزرگ را صادقانه حل کند و اگر حل نکرد باز هم نمی شود قطعی حکم کرد ... اما آنچه مسلم است افکار و عقاید روحانی در موارد متعددی خلاف عقل و نص قرآن است مانند کدخدا دانستن آمریکا و میل به دشمنان خدا و ...
غ-ب
دوست عزیزدر دوره همین آقاوضعیت فقرا بدتر شدوظاهرا فقرارا در نظر داشت.کارهای ایشان برای فقرا فقط عوام فریبی بود.در مورد مسکن مهر هم بدانید که جز انبوهی از مشکلات با وامهای پر بهره چیز دیگری برای فقرا نداشت.البته برای برخی(طرفداران ایشان)در بهترین نقاط شهرهابه نام مسکن مهر با وامهای چندین ده میلیونی با بهره دو درصد آپارتمانهایی لوکس ساخته شد و برخی از همان آقایان که مناصبی هم داشته و دارندتا پنج واحد از همین مساکن مهر گرفته و با سودهای کلان فروختند.همین آقایان امروز با استفاده از نام فقرا به تبلیغ و بزرگنمایی این معجزه هزاره سوم می پردازند.همین آقایان به نام تحریم سطلهای ماست را خالی،قالبهای پنیر را کوچک و بطریهای دوغ را با پلاستیک سفید به ملت دادند.البته اینها در جهت رفاه حال فقرا انجام شد چون اینها خوراک فقراست نه اغنیا.حال این آقایان دلواپسند و منتظر بازگشت این معجزه. بزرگترین ظلم در تمام دوره بعد از انقلاب توسط این آقا به فرهنگیان شد.کسانی که نسل آینده را تربیت می کنند.قدری یا انصاف به واقعیتها نگاه کنید.
وحید
به قول شما اگر مسکن مهر مردم را مقروض کرد ولی خانه دار کرد.ولی این دولت چی ؟اصلا امید ی به خانه دار شدن هست؟ راستی دوست دارم در مورد کیفیت مسکن مهر عرض کنم که من خودم از نزدیک در کم و کیف کار هستم و می بینم که چه قدر پایین هست ولی دلیل اون رو در فرصت طلبی پیمان کاران و بی وجدانی بسیاری از استاد کاران می دونم.خیلی ها فکر پر کردن جیب خود و ... هستند.کاش ذره ای هم به آخرت فکر می کردیم. توی همه دولت ها ویژه خاری وجود داره تو دولت قبل و این دولت آخه این افراد زیاد به دولت ها دل نبستن و کار خودشون رو می کنن و خدارو شکر که اصلا رشوه دادن و گرفتن بین ما مردم رایج نیست .با توجه به بیگانه بودن ما با این خصلت من تعجب می کنم که این رانت خواران چه طور رانت می خورن. راستی خیلی از مردم فقیر هستند چون حقشون هست یا معتادن یا تنبل یا بی فکر و البته بعضی هم مظلوم.
ناشناس
اصلا فکر اینکه آقای احمدی نژاد رئیس جمهور بعدی شود به تنهایی می تواند کابوسی برای این دولت باشد، اما متاسفانه ثابت شده که آنها برای رفع کابوس های خود به هر کاریی دست می زنند ولو فتنه 88 دوباره تکرار شود که باید هوشیار بود
اعتمادی
این دولت که ضد ولایته .دولت قبل هم اواخر مخالف ولایت شد .مادولتی شجاع باعزت دلسوزعاشق ولایت حامی منافع ملت وکشورباشد .لاغیر.

اضافه کردن دیدگاه جدید