شماره مطلب : 224
زمان انتشار : 92/8/21 - 09:20 2013/11/12

تخریب کنندگان دولت عقل سیاسی ندارند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص تخریب های اخیر اصلاح طلبان علیه دولت با استناد به کسالت رییس جمهوری گفت: تخریب کنندگان دولت عقل سیاسی ندارند چرا که اگر اینگونه نبود به دنبال چنین اقدامی برای فعالیت های انتخاباتی خود نمی رفتند.

برخی از روزنامه های اصلاح طلب و جریان های سیاسی منتسب به این جریان، از کسالت رییس جمهور سوءاستفاده کرده و با استناد به آن چنین عنوان می کنند که دکتر احمدی نژاد نمی تواند و نباید در انتخابات ریاست جمهوری آینده حضور یابد.
"حمید رسایی" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: اگر تخریب کنندگان دولت دقت کنند متوجه می شوند که این موضوع ثابت شده که تخریب ها به فرد مورد تخریب، پایگاه و جایگاه می دهد.
رسایی این اقدامات را بداخلاقی انتخاباتی خواند و اضافه کرد: کسانی که حرفی برای گفتن ندارند سعی می کنند با استناد به این سخنان، محفلی برای حضور خود در انتخابات فراهم کنند اما مردم به این سخنان گوش نمی دهند.
نماینده مردم تهران اظهار داشت: لغو یا تغییر برنامه های رییس جمهور و یا هر شخصیت دیگری یک مساله عادی و طبیعی است که امکان دارد برای هر فردی پیش آید.
این نماینده مجلس ادامه داد: اگر تناسب برنامه های رییس جمهور را از نظر تعدد و کثرت نسبت به مواردی که لغو می شود با دیگر شخصیت ها به ویژه دیگر روسای جمهور، یا دیگر کسانی که کاندیدای ریاست جمهوری هستند، بسنجیم متوجه می شویم که آنها باید کاندیدا نشوند، زیرا لغو برنامه های این افراد نسبت به تعداد برنامه ها و فعالیت هایشان بیشتر از رییس جمهور فعلی است.
وی تاکید کرد: اگر قرار است این موارد ملاک حضور و عدم حضور در رقابت های انتخاباتی باشد با این مقایسه می توان فهمید که تخریب کنندگان خود نباید وارد عرصه انتخاباتی شوند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید