شماره مطلب : 226
زمان انتشار : 92/8/21 - 09:22 2013/11/12

رسایی" راه اندازی"بی بی سی" فارسی را در راستای توطئه براندازی نرم دانست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمایه گذاری دشمن برای شبکه های براندازی نرم گفت: دسیسه های دشمن برای براندازی نرم به معنی قویتر شدن جمهوری اسلامی ایران است و دشمن هرگز نخواهد توانست نظام جمهوری اسلامی را براندازد.

"حمید رسایی" روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا ، راه اندازی شبکه فارسی بی بی سی را در این راستا دانست و افزود: دشمن تمام راه های رفته را بی اثر می داند و به این نتیجه رسیده که باید سرمایه گذاری بیشتری کند.
وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان پابرجاست، اظهار داشت: مردم ما با فرهنگ اهل بیت، محرم و صفر پیوند دارند و ولایت محوری که برگرفته از دین مداری است در بین مردم قوت دارد.
این نماینده مجلس ادامه داد: مهمترین کار دشمن در طول سال های گذشته این بود که می خواست باورهای دینی مردم را سست کند و رابطه مردم با ولایت را از بین ببرد.
رسایی یادآور شد: آمریکا مدتهاست به این جمع بندی رسیده که رویکرد خود را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی از راهکارهای نظامی به سوی راهکارهای فکری و فرهنگی سوق دهد.
وی خطاب به دشمنان یادآور شد: نظام اسلامی نظامی است که بر اساس رویکردهای فکری و فرهنگی به وجود آمده و تا این رویکرد در وجود مردم هست و از آن حمایت می کنند، شما موفق نخواهید شد.
رسایی خاطرنشان کرد: تا زمانی که فکر و اندیشه کنونی در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد، دشمنان به سمت راهکارهای نظامی نمی روند زیرا از آن پاسخ نمی گیرند.
 

اضافه کردن دیدگاه جدید