شماره مطلب : 2270
زمان انتشار : 95/7/3 - 14:01 2016/9/24
اکنون و با توجه به این که موضوع فوق الذکر، به سطح رسانه های رسمی نیز کشیده شده و ضروری است تا موضوع روشن و واضح شود، با پیگیری هایی که صورت گرفت، برای هفته نامه 9دی از منابع موجه و موثق که بعضا ...
بازتاب های یادداشت «درِگوشی نداریم»

شاخص برای همه نظرات امام خامنه ای است

اکنون و با توجه به این که موضوع فوق الذکر، به سطح رسانه های رسمی نیز کشیده شده و ضروری است تا موضوع روشن و واضح شود، با پیگیری هایی که صورت گرفت، برای هفته نامه 9دی از منابع موجه و موثق که بعضا ...

يادداشت هفته قبل هفته نامه ٩دي با تيتر "حرف درگوشي نداريم"، بازتاب هاي متنوع زيادي داشت. خلاصه يادداشت هفته گذشته بر اين نکته تاكيد داشت كه اين يادداشت به معناي موضع حمايتي نويسنده و هفته نامه ٩دي در حمايت از يك كانديداي خاص نيست. همچنين تاكيد شده بود كه اين يادداشت به دنبال نفي يا اثبات نقل قول غیر رسمی كه در رسانه ها به ديدار احمدي نژاد و رهبري نسبت داده مي شود هم نيست. يادداشت هفته گذشته متناسب با فضای رسانه ای ایجاد شده به دنبال نقد رفتار كساني بود كه با انتشار غير رسمي و گسترده محتواي يك جلسه خصوصي در سطح فضاي مجازي و رسانه ای، زمينه را براي دسته اي ديگر فراهم كردند تا آنها نيز با رد اين نقل هاي خصوصی غير رسمي و با استناد به نقل هاي غير رسمي ديگر كه در تقابل با این نقل های خصوصی بود، زمینه ابهام بیشتر نسبت به این موضوع را در جامعه فراهم و باعث سوءاستفاده دشمنان شدند. در حقیقت یادداشت ٩دی تبیین منطق امام خامنه ای در آن شرایط بود.
 

اکنون و با توجه به این که موضوع فوق الذکر، به سطح رسانه های رسمی نیز کشیده شده و ضروری است تا موضوع روشن و واضح شود، با پیگیری هایی که صورت گرفت، برای هفته نامه 9دی از منابع موجه و موثق که بعضا از دوستداران و نزدیکان آقای احمدی نژاد نیز هستند، روشن شد که با توجه به شائبه و برداشت انتخاباتی بودن از سفرهای آقای احمدی نژاد و بهره برداری های تفرقه افکنانه ای که غرض ورزان با تلقی ایجاد شده از این سفرها صورت می دهند، ایشان به ترک این سفرها توصیه شده اند. همچنین بعد از استمزاج صورت گرفته در خصوص کیفیت پاسخ به نظرات عده ای برای حضور در انتخابات نیز به ایشان توصیه اکید شده که ورودشان در انتخابات به مصلحت نیست، بلکه اعلام آن نیز شایسته است.
 

قاعدتا هر فرد عاقلی وقتی از بزرگواری که نظرش را حجت و فصل الخطاب می داند، در خصوص موضوعی مشورت می گیرد و خود را پایبند به عمل در آن مشورت می داند، قصد دارد که به آن عمل کند. بنا بر این، به نظر می رسد آقای احمدی نژاد هر چند تاکنون هیچگاه به صورت رسمی و غیر رسمی در خصوص کاندیداتوری خود اعلامی نداشته اما با توجه به استمزاج انجام شده، برای پایان دادن به حرف و حدیث ها به آن عمل خواهد کرد و راه را برای فتنه گری خناسان خواهد بست؛ ان شاءالله.
 

بنده نیز همانطور که در طول دوره فعالیت فرهنگی و سیاسی ام و در طول دو دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و در تمام یادداشت ها و تمام شماره های هفته نامه 9دی به همراه دوستان و همکاران مخلص و باتقوایم نشان داده ایم، تردید نداریم که تبعیت از اوامر و توصیه های رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی، تنها راه عبور از بحران ها و حرکت در مسیر رضایت امام عصر (عج) و تنها معبر رسیدن به اهداف بلند نظام اسلامی و تحقق تمدن سازی دینی و اسلامی است. بنابراین بار دیگر با صدای بلند و با اشتیاق تمام اعلام می داریم که نظرات معظم له برای ما و همگان شاخص، تعیین کننده و فصل الخطاب است.
 

اضافه کردن دیدگاه جدید