شماره مطلب : 2313
زمان انتشار : 95/9/18 - 01:19 2016/12/8
لاریجانی خطاب به خودش و حسن روحانی:

اگر مشکل دارید، چرا پشت سر رهبری پنهان میشوید!

حالا کم کم مشخص شد که چه کسانی مشکل دارند و پشت سر رهبری پنهان شده اند و ناجوانمردانه به جای پذیرش مسئولیت اقدامات غلط خود، در حال فرار از این مسئولیت هستند؟!

نوشتم که حسن روحانی دیروز همزمان با ۱۶ آذر، آشفته بود، پاسخی برای دانشجویان جوان و منتقدی که او را بابت نتایج افتضاحات برجام مورد خطاب قرار داده بودند، نداشت، متناقض سخن می گفت. او دیروز در دروغی آشکار برجام را محصول رهبر انقلاب معرفی کرد و گفت: «ما در مساله برجام با مقام معظم رهبری مشورت کردیم، جلسه گذاشتیم و نامه های مکتوب ایشان خطاب به من هست و نامه ای نیست که نوشته باشند و من روی آن دستور نداده باشم و عین آنها اجرا نشده باشد.» (16 آذر ۹۵)

اما حسن روحانی اولین کسی نبود که وقتی بعد از سه سال اعتماد و خوشبینی به کدخدای دروغین، در برابر فرزند ناقص الخلقه برجام قرار می گیرد، ناجوانمردانه از خود رفع مسئولیت می کند و در تلاشی مضحک، رهبر انقلاب را مسئول این پرونده جلوه می دهد. پیش از روحانی، این علی لاریجانی بود که وقتی بعد از تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام در برابر سیل انتقادات قرار گرفت گفت: «من در رسیدگی به پرونده هسته ای دخالتی ندارم. این پرونده، پرونده رهبر معظم انقلاب است.» (26 مهر ۹۴)
 
جالب اینجاست که وقتی منتقدان برجام با استناد به مکتوبات و سخنان صریح رهبر انقلاب، آنها را از تعجیل در تصویب این ننگنامه نهی می کردند، همین آقایان، منتقدان دلسوز را به پنهان شدن پشت رهبری متهم می کردند! تا جایی که لاریجانی در قم منتقدان برجام را با این چنین نواخت: «چرا خلاف واقع می گویید! اگر خودتان مشکل دارید، چرا پشت سر رهبری پنهان می شوید؟ رهبری صراحتا فرموده اند که حرف من در همه جا یکی است.» (12 تیر 94)

 حالا کم کم مشخص شد که چه کسانی مشکل دارند و پشت سر رهبری پنهان شده اند و ناجوانمردانه به جای پذیرش مسئولیت اقدامات غلط خود، در حال فرار از این مسئولیت هستند؟!
 

اضافه کردن دیدگاه جدید