شماره مطلب : 2363
زمان انتشار : 95/12/17 - 16:43 2017/3/7
مهم این است که کدام نماینده در پیگیر این مسائل و رساندن صدای مردم به مسئولان موفق عمل کند و نفوذ کلام داشته باشد. طبعا اگر مثل بنده از این حوزه انتخابیه در مجلس باشم، همان پیگیری و جدیتی که درباره مسائل ملی داشته‌ام درباره مسائل منطقه‌ای هم خواهم داشت.
رسایی بعد از ثبت نام در گفت‌وگو با تسنیم:

به صورت مستقل وارد انتخابات شده ام/ مشکل رد صلاحیت من برطرف شده است/ مشکلات اصفهان غیر از مسائل عمومی کشور نیست

مهم این است که کدام نماینده در پیگیر این مسائل و رساندن صدای مردم به مسئولان موفق عمل کند و نفوذ کلام داشته باشد. طبعا اگر مثل بنده از این حوزه انتخابیه در مجلس باشم، همان پیگیری و جدیتی که درباره مسائل ملی داشته‌ام درباره مسائل منطقه‌ای هم خواهم داشت.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: در دوره گذشته انتخابات برخی نهادها با مانع تراشی مستندات ناقصی را به شورای نگهبان ارائه دادند اما در حال حاضر و با پیگیری مشکل رد صلاحیت من برطرف شده و در انتخابات حاضر می شوم.
 
حجت الاسلام حمید رسایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره دلایل حضور خود در انتخابات میان دور‌ه‌ای مجلس و کاندیداتوری از اصفهان اظهار داشت: بعد از موانعی که در انتخابات سال گذشته برای حضورم در انتخابات به وجود آوردند و البته در روزهای آخر برطرف شد، با توجه به برگزاری انتخابات در چند حوزه انتخابیه از جمله اصفهان، امکان حضورم در این حوزه انتخابیه فراهم بود که با پیشنهاد و دعوت برخی دوستان از این حوزه ثبت نام کردم.
 
وی درباره میزان آشنایی‌اش با مشکلات اصفهان گفت: مشکلات اصلی اصفهان، مسائلی غیر از مشکلات عمومی کشور نیست. بحث اشتغال، رکود و وضعیت صنایع در این شهر پرتلاش و صنعتی مثل بقیه کشور است. برخی مسائل هم مانند ترافیک و مسئله آب و مشکلات کشاورزان به صورت خاص مطرح است که طبعا هر کس نماینده مردم شود، پیگیر این امور خواهد بود.
 
نماینده سابق مردم تهران در مجلس ادامه داد: مهم این است که کدام نماینده در پیگیر این مسائل و رساندن صدای مردم به مسئولان موفق عمل کند و نفوذ کلام داشته باشد. طبعا اگر مثل بنده از این حوزه انتخابیه در مجلس باشم، همان پیگیری و جدیتی که درباره مسائل ملی داشته‌ام درباره مسائل منطقه‌ای هم خواهم داشت.
 
وی درباره جریان رد صلاحیت در انتخابات سال گذشته تصریح کرد: در روزهای پایانی رد صلاحیت بنده  برطرف شد ولی از نظر زمانی امکان برگزاری جلسه در شورای نگهبان نبود اما در حال حاضر و با پیگیری مشکل رد صلاحیت برطرف شده و امکان حضورم وجود دارد.
 
رسایی در پاسخ به این سئوال که برخی، اصفهانی نبودن شما را به عنوان یک نقطه ضعف عنوان می‌کنند، گفت: همه نمایندگان ابتدا در مجلس قسم می‌خورند که نماینده همه ملت ایران باشند. بنابراین بنده در دو دوره قبل هم نماینده اصفهانی‌های عزیز بوده‌ام. علاوه بر این، برای شهر صنعتی و فرهنگی اصفهان، بیش از اصفهانی بودن، توانمند بودن و قدرت نفوذ کلام و توانایی نماینده در پیگیری مشکلات مهم است.
 

اضافه کردن دیدگاه جدید