شماره مطلب : 2410
زمان انتشار : 96/3/9 - 13:12 2017/5/30
چیزی شبیه طنز

پاسخ وزیر کشور به نامه 14 عضو شورای شهر

توقع و انتظار این بود تا وزیر محترم کشور به نامه 14 عضو شورای شهر پاسخ بدهد. متاسفانه این اتفاق نیفتاد و ما برای خالی نبودن این بخش از تاریخ، این کار را به جای آقای رحمانی فضلی انجام دادیم.
 
با سلام به 14 عضو محترم شورای شهر
نامه حضرات درباره بررسی وضعیت مرخصی شهردار تهران، معاونین وی و استفاده از امکانات شهرداری برای انتخابات ریاست جمهوری واصل شد. اما دوستان محترم، در پاسختان چه بگویم و دست روی دلم نگذارید که درد بسیار است.
 
1. در بند اول درخواست کردین تا وضعیت مرخصی شهردار و فعالیتش در تبلیعات انتخاباتی بررسی بشه. خب عزیزان من، اگر قرار به بررسی این باشه که باید وضعیت رییس جمهور و معاون اول دولت خودمون را هم بررسی کنم که هر دوتاشون کاندیدا هستن! تازه معاون اجرایی دولت هم مثلا استعفا کرده، رفته توی ستاد انتخاباتی دکتر حجت الاسلام والمسلمین آقای روحانی! از من نشنیده بگیرین ولی الان کلا دولت رو هواست، هیچ کس بالا سر کار نیست.
 
2. در بند دوم درخواست کردین تا وضعیت مرخصی یا استعفای معاونان شهرداری که در ستاد تبلیعاتی آقای شهردار هستن را هم بررسی کنم. آخه وقتی چنین درخواستی می کنین، نمی گید مردم که کور نیستن و می بینن که تک تک وزرا خودشون تبدیل به یک ستاد شدن!
 
3. در بند سوم درخواست کردین تا نحوه استفاده از اموال شهرداری برای انتخابات را بررسی کنم! حداقل یه نمونه ای، چیزی می آوردین! با این وصف که کل دولت یازدهم خودش متهمه تازه طرف مقابل تا حالا کلی گزارش بهمون داده ...
 
4. حالا از اینا گذشته، شماها که نامه نوشتین تا وضعیت قالیباف بررسی بشه، خودتون که همگی کاندیدای شورای شهرین! خب ملت میپرسن شما خودتون مرخصی گرفتین یا نه؟ شما الان با ماشینای شورای شهر رفت و آمد می کنید یا نه؟ از دفتر و دستک و منشی و.... شورا استفاده می کنید یا نه؟
 
لطفا من بعد، از این نامه های سرگشاده ضایع نفرستین، چون همه میفهمن که فقط مصرف انتخاباتی داره...
t.me/www_rasaee_ir/4196
 
توقع و انتظار این بود تا وزیر محترم کشور به نامه 14 عضو شورای شهر پاسخ بدهد. متاسفانه این اتفاق نیفتاد و ما برای خالی نبودن این بخش از تاریخ، این کار را به جای آقای رحمانی فضلی انجام دادیم. 
#علی_برکت_الله

اضافه کردن دیدگاه جدید