شماره مطلب : 2438
زمان انتشار : 96/3/16 - 10:20 2017/6/6
متاسفانه تاکنون در برابر این سئوالات سکوت شده و حتی حاضر به تکذیب آن نشده اید. پاسخ به این ابهامات مستند که مدتهاست در افکار عمومی مطرح است، کمترین توقع مردم است.

افکار عمومی بدنبال پاسخ روحانی به این سئوالات

متاسفانه تاکنون در برابر این سئوالات سکوت شده و حتی حاضر به تکذیب آن نشده اید. پاسخ به این ابهامات مستند که مدتهاست در افکار عمومی مطرح است، کمترین توقع مردم است.
افکار عمومی بدنبال پاسخ به این سئوالات
 
حمید رسایی: جناب آقای روحانی، توقع این است که به این سئوالات مطرح شده در افکار عمومی پاسخ دهید:
 
1. با توجه به حرف و حدیثهای بسیار در خصوص فعالیتهای اقتصادی خانوادگی حضرتعالی و نزدیکان تان از جمله برادرتان حسین فریدون و همچنین با توجه به تغییر نام خانوادگی فرزندتان از "روحانی" به "عمرانی" ، اموال شخصی شما و خانواده تان (برادر، همسر و فرزندان) اعم از حسابهای بانکی و املاک چقدر است. چرا از اعلام عمومی آن اکراه و واهمه دارید؟
 
2. داستان مدرک تحصیلی و تز دکترای شما که مطابق اسناد و مدارک، کپی برداری از چند محقق داخلی و خارجی است، چیست؟ چه پاسخی به اشکالات مطرح شده از سوی دانشجویان و اساتید معترض دارید؟ چرا ساکتید و حاضر به سخن گفتن در این باره نیستید!
 
3. مطابق اسناد و مدارک، در سال 65 در هتل پارزین پاریس، ملاقاتی با چند مقام آمریکایی از جمله امیرام نیر داشته اید، در حالی که بعدا مشخص میشود وی مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل بوده است و در آن مذاکرات، از انعطاف غرب با امام خمینی (ره) گلایه کرده و درخواست افزایش فشارها به ایران را داشته اید تا آنها بتوانند به جنگ ایران و عراق خاتمه دهند! چرا تاکنون حاضر به تکذیب این موضوع نشده اید!
 
مطابق این اسناد که تا الان ان را تکذیب نکرده اید، در آن جلسه با مقامات امریکایی گفته اید:  "من به شدت از سخنرانی افراطی دیروز امام خمینی احساس نگرانی میکنم. او میخواهد همه کسانی را که از جریان افراطی ضد امریکایی خارجند از بین ببرد و این به خاطر اشتباهیست که شما مرتکب شده اید.
تصریح میکنم انچه گفتم درخواست رفسنجانیست شما (امریکایی ها) بیش از حد با ملایمت با او (امام) رفتار میکنید. قدرتتان را عرضه نکرده اید...."
 
⁉️متاسفانه تاکنون در برابر این سئوالات سکوت شده و حتی حاضر به تکذیب آن نشده اید. پاسخ به این ابهامات مستند که مدتهاست در افکار عمومی مطرح است، کمترین توقع مردم است.

اضافه کردن دیدگاه جدید