شماره مطلب : 2460
زمان انتشار : 96/3/20 - 08:51 2017/6/10
اینها اتفاقاتی بود که ستاد جنگ روانی حسن روحانی القا می کرد با انتخاب رئیسی رخ خواهد داد. اما حالا با انتخاب روحانی رخ داده اما ...

اگر رئیسی انتخاب شده بود

اینها اتفاقاتی بود که ستاد جنگ روانی حسن روحانی القا می کرد با انتخاب رئیسی رخ خواهد داد. اما حالا با انتخاب روحانی رخ داده اما ...
حمید رسایی: انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت آن هم با شیوه معاویه صفتانه ای که یک ستاد تبلیعاتی به کار گرفت تا مردم را از کاندیدای رقیب بترساند و رای آنها را جلب کند. یکی از روش های این ستاد، انتشار کلیپ هایی بود که القا می کرد ابراهیم رئیسی رای آورده و بعد از آن چه اتفاقات ناگواری افتاده است. قبلا یکی از این کلیپ ها را در همین کانال منتشر کردم: گرانی، تهدیدات خارجی و ... نتیجه انتخاب مردم بلافاصله پس از انتخاب رییسی!
 
حالا حسن روحانی رای آورده نه ابراهیم رئیسی، فقط به این اتفاقات که در چند روز اخیر رخ داده و خبری شده  دقت کنید: 
 
دو روز از انتخابات گذشته و مرغ کیلویی ۱۰ هزار تومن شده، نان سنگک هم به ۱۵۰۰ تومان رسیده.
 
مشهد نخ تعطیل شد. از امروز 300 کارگر کارخانه بیکار می شوند.
 
پادشاه عربستان در دیدار با ترامپ: ایران تروریسم دولتی را توسعه می‌دهد و این مساله از زمان انقلاب [امام] خمینی آغاز شده است. ایران از زمان انقلاب [امام] خمینی [ره] نوک پیکان تروریسم در منطقه شده که توسط گروهک‌ها در حال نشر فرقه‌گرایی است.
 
ترامپ در افتتاحیه نشست سران اسلامی - آمریکایی: ایران طلایه‌دار گسترش تروریسم در جهان است. ایران تروریست‌ها و افراط‌گرایان را تسلیح و تأمین مالی می‌کند. ایران دهه‌هاست که آتش جنگ‌های فرقه‌ای را شعله‌ور کرده و در افراط می دهد.
 
اینها اتفاقاتی بود که ستاد جنگ روانی حسن روحانی القا می کرد با انتخاب رئیسی رخ خواهد داد. اما حالا با انتخاب روحانی رخ داده اما قرار نیست این اتفاقات در جریان رسانه ای هوچیگر به نتیجه انتخابات پیوند بخورد! سوگمندانه می گویم منتظر اخباری بیش از این باید باشیم... .

اضافه کردن دیدگاه جدید