شماره مطلب : 2489
زمان انتشار : 96/3/20 - 13:44 2017/6/10
8سال قبل پیش بینی بافاصله من درباره نتیجه انتخابات شد یکی از دلایل تقلب! حالا این پیش بینی واقعی درباره پیروزی روحانی دلیل چیست؟
بالاخره پیش بینی نتیجه انتخابات نشانه تقلب هست یا نه؟

یک بام و دوهوای انتخاباتی

8سال قبل پیش بینی بافاصله من درباره نتیجه انتخابات شد یکی از دلایل تقلب! حالا این پیش بینی واقعی درباره پیروزی روحانی دلیل چیست؟
 
 حمید رسایی: من و ابوالفضل فاتح (مسئول رسانه ای ستاد میر حسین موسوی) دوستی دیرینه ای با یکدیگر داشتیم. این دوستی تا حوادث بعد از کودتای سال 88 ادامه داشت. بعد از حوادث کودتای سال 88 به دلیل حمایت هایی که وی از رفتارهای آشوب طلبانه میر حسین موسوی می کرد، این ارتباط قطع شد. فاتح که بعد از انتخابات سال 84 برای ادامه تحصیل به انگلیس رفته بود و برای انتخابات سال 88 چند ماهی به ایران برگشته بود، بعد از کودتای سال 88 ممنوع الخروج شد اما با وساطت نایب رئیس وقت مجلس (ابوترابی) مجددا از ایران خارج و به انگلیس رفت. 
yon.ir/ypQjl
 
هیچ وقت از یاد نمی برم، یکی از دلایل تقلب در سال 88 که از جانب چهره ها و رسانه های این جریان بارها و بارها گفته می شد، پیش بینی انتخاباتی من بود. فاتح همان ایام این پیشگویی انتخاباتی را به عنوان نشانه ای برای تقلب در یادداشتی که بازتاب زیادی هم داشت، نوشت و این چنین به آن اشاره کرد: «با آقای حمید رسایی صحبت می‌کنم. 4 ماه پیش به من گفته بود آقای احمدی‌نژاد 23 میلیون رای خواهد آورد، رای 22 میلیونی آقای خاتمی وتو خواهد شد و موسوی نیز حدود 10 میلیون رای خواهد داشت. من هوش و ذکاوت او را نداشتم. دیشب به خاطر این پیشگویی‌ حیرت انگیزش به وی تبریک گفتم!»
 
در انتخابات سال 88 احمدی نژاد 24/592/793 رای و موسوی 13/338/121 رای آورد. خودتان فاصله این عدد با پیش بینی انتخاباتی بنده را مقایسه کنید (22 احمدی نژاد و 10 موسوی). چقدر این پیش بینی با واقعیت فاصله دارد؟ اما همین شد یک سند بین المللی حتی در ویکی پدیا و صدای آمریکا
yon.ir/ih8x9
yon.ir/x4DHg
 
حالا هشت سال از آن موضوع گذشته، ابوالفضل فاتح همچنان مدافع میرحسین موسوی و البته از مدافعان حسن روحانی و البته مقیم انگلستان است. انتخابات برگزار شده، آذر ماه سال قبل آقای امیری، قائم مقام وزیر کشور در مقطعی و معاون رئیس جمهور، حسن روحانی را پیروز قطعی انتخابت یک سال بعد می داند، روزنامه آفتاب یزد آن را تیتر اول خود می کند، شب انتخابات هم یکی از فعالان سیاسی (دختر عرب سرخی، عضو فعال سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و از بازداشت شدگان کودتای سال 88) در توییتی نتیجه انتخابات را پیش بینی و روی آن شرط بندی می کند: «یه پیش بینی می کنم، هر کی مخالف بود در صورت برنده شدنم باید شیرینی بده: با 23 میلیون رای در مقابل 16 میلیون رای بردیم. تمام»
 
در انتخابات امسال حسن روحانی 23/549/616 و ابراهیم رئیسی 15/786/449 رای آوردند! باز هم خودتان با پیش بینی هایی که این جماعت قبل از انتخابات کرده اند، مقایسه کنید!
 
نمی دانم چرا از دوست سابقم و رسانه های حامی موسوی که سال 88 هشت ماه کشور را روی آتش نگه داشتند، صدایی بیرون نمی آید، چرا کسی این پیش بینی های انتخاباتی را که اتفاقا خیلی دقیق و نزدیک به واقعیت بوده است را به عنوان نشانه تقلب روی دست نمی گیرد، چرا ویکی پدیا آن را ثبت نمی کند؟
 
آقایانی که نظام جمهوری اسلامی را به خیانت در آرای مردم متهم کردید، من و همه آنهایی که به ابراهیم رئیسی رای داده ایم، نهایت اقداممان راه کار قانونی پیش بینی شده است، اما جمهوری اسلامی را به تقلب و خیانت در آرای مردم متهم نمی کنیم حتی اگر برگزار کننده انتخابات آن تیم حسن روحانی باشد، خیابانی را به آتش نکشیدیم، با رسانه های بیگانه مصاحبه نکردیم و ... اما شما با منطق خودتان، بله با منطق خودتان باید الان خیابان های تهران را به آتش می کشیدید و فریاد تقلب سر می دادید، می توانم بپرسم چرا ساکتید...
 
دلیل این سکوت شما و دوستانتان را البته می دانم، فقط خواستم ظلمی که به مردم، انقلاب و تاریخ این کشور کردید را به رخ تان بکشم، همین.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید