شماره مطلب : 2612
زمان انتشار : 96/7/4 - 11:41 2017/9/26
نتیجه بدیهی این است که این «اونِ» شما بود که می خواست شبیه «اونِ» کره شمالی باشد، پس لطفا در باره «اونِ» تون با دقت بیشتری بنویسید.
توصیه ای به عنصر قلم به دست دولتی

آقای مهاجری! لطفا در باره اونِ تون با دقت بیشتری بنویسید

نتیجه بدیهی این است که این «اونِ» شما بود که می خواست شبیه «اونِ» کره شمالی باشد، پس لطفا در باره «اونِ» تون با دقت بیشتری بنویسید.
 
در روزهای اخیر یکی از قلم به دستان رسانه ای دولت با اشاره به سفر رانتی و مجانی چهار سال قبل خود به کره شمالی و یادآوری خاطرات تلخی که از آن سفر داشته، خطاب به منتقدان دولت و کسانی که عاقبت نکبت بار امروز برجام را از چند سال قبل پیش بینی می کردند، نوشته است: «کاش دلواپس های عاشق موشک و سلاح هسته ای که قبله شان"اون" است و قطعا با ویزای سریع و تور مجانی می توانند به کره شمالی بروند یک هفته را در کعبه آمالشان بگذرانند و بعدا نظر بدهند. شاید آنها زودتر از امثال من به این نتیجه برسند که حتی اگر در آن کشور روزی صدتا بمب هسته ای هم تولید کنند،هیچ شرفی برای مردم و کشورشان ندارد. و یقین دارم این مهمانان دلواپس موقع برگشتن از خاک کره زیر لب خواهند گفت:"مرده شورتان ببرد با بمب هسته ای تان". (البته اگر وجدانشان را پیش"اون" جا نگذارند.)»
 
نویسنده این متن محمد مهاجری است که حدود 13 سال قبل به دلایلی از شورای سردبیری کیهان طرد شد و از همان وقت جذب برخی از رسانه های دیگر از جمله در تور معاون مطبوعاتی فعلی وزارت ارشاد قرار گرفت و سردبیر سایت خبر آنلاین شد. وی در مواقعی که اتاق عملیات روانی جریان واداده دولتی نیاز به خوراک دارد، به عنوان عنصر اصولگرا و عضو سابق شورای سردبیری کیهان معرفی می شود، از جمله در خصوص انتشار همین متن بالا !
 
وی در این متن دلواپسان را عاشق موشک و سلاح هسته ای دانسته که قبله شان «اون» رهبر کره شمالی است و مدعی شده که دلواپسان با تور مجانی، می توانند به کره شمالی سفر کنند! این ادبیات سخیف در حالی از سوی این عنصر دولتی بیان شده که خودش، چهار سال قبل با تور مجانی به کره شمالی سفر داشته و خاطراتش را هم در وبلاگش منتشر کرده و بدتر از آن، قبله آمال و آرزوهایش، در گفتگویی به تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای اشاره کرده که این گفتگویش، در همان زمان، بهانه ای شد در دست رسانه های صهیونیستی - آمریکایی و برای نظام اسلامی، کلی دردسر درست کرد.
 
هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با سایت امید هسته‌ای (اوایل آبان 94) مدعی شده بود: «در سفر پاکستان می‌خواستم با عبدالقدیرخان دیدار کنم اما به من نشان ندادند. او معتقد بود کشورهای اسلامی باید بمب اتم داشته باشند»، «در سال ۶۱ ذهنیت ما این بود که باید خود را به عوامل بازدارنده مسلح کنیم» و «درست است که ما اجازه رفتن به طرف سلاح هسته‌ای را نداریم، ولی اگر شرایطی پیش بیاید و ضرورتی پیدا کند و یا دشمنی پیدا کنیم که بخواهد از این سلاح استفاده کند، قدرت ما محفوظ است.» 
 
نتیجه بدیهی این است که این «اونِ» شما بود که می خواست شبیه «اونِ» کره شمالی باشد، پس لطفا در باره «اونِ» تون با دقت بیشتری بنویسید.
 
 

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید