شماره مطلب : 2755
زمان انتشار : 96/9/8 - 10:10 2017/11/29
حال باید منتظر بود و دید که آیا دادستانی و هیات نظارت بر مطبوعات به وظیفه قانونی خود عمل می کنند یا نه! آیا اختلافات روزهای اخیر بین احمدی نژاد و قوه قضائیه - علی رغم انتقادات وارد به برخی رفتارهای او - سبب چشم پوشی بر این اهانت ها  خواهد شد یا این نهاد قضایی فارغ از اختلافاتش با احمدی نژاد، به وظیفه قانونی اش در برابر روزنامه ای که همدل با صهیونیست ها شده است، عمل می کند.
توهین روزنامه همدلی به رهبر انقلاب!

چه کسی هولوکاست را افسانه می داند

حال باید منتظر بود و دید که آیا دادستانی و هیات نظارت بر مطبوعات به وظیفه قانونی خود عمل می کنند یا نه! آیا اختلافات روزهای اخیر بین احمدی نژاد و قوه قضائیه - علی رغم انتقادات وارد به برخی رفتارهای او - سبب چشم پوشی بر این اهانت ها خواهد شد یا این نهاد قضایی فارغ از اختلافاتش با احمدی نژاد، به وظیفه قانونی اش در برابر روزنامه ای که همدل با صهیونیست ها شده است، عمل می کند.
 
روزنامه همدلی در شماره امروز خود (۸ آذر ۹۶) ضمن توهین مجدد به رئیس جمهور سابق با انتخاب تیتر: "می بازیم، چون سیاستمداران ما افسانه می بافند" بالای کاریکاتوری از رئیس جمهور سابق در حالی که کتاب افسانه هولوکاست را در دست دارد، ماهیت صهیونیستی خود را نشان داد و به رهبر معظم انقلاب هم که بارها هولوکاست را افسانه صهیونیست ها دانسته، توهین کرد.
 
حال باید منتظر بود و دید که آیا دادستانی و هیات نظارت بر مطبوعات به وظیفه قانونی خود عمل می کنند یا نه! آیا اختلافات روزهای اخیر بین احمدی نژاد و قوه قضائیه - علی رغم انتقادات وارد به برخی رفتارهای او - سبب چشم پوشی بر این اهانت ها و اعطای فرصت رشد بیشتر به نفوذی های رژیم صهیونیستی در مطبوعات کشور خواهد شد تا پروژه های چند لایه خود را دنبال کنند یا این نهاد قضایی فارغ از اختلافاتش با احمدی نژاد، به وظیفه قانونی اش در برابر روزنامه ای که همدل با صهیونیست ها شده است، عمل می کند.
 
افسانه هولوکاست در بیانات رهبر انقلاب
 
غربی‌ها جور دیگری عمل میكنند. البته هم ما چهارچوبهائی داریم، هم آنها؛ آنها چهارچوبهاشان ظالمانه است. در یك كشوری كسی به افسانه‌ی هولوكاست اعتراض میكند، میگوید من قبول ندارم؛ او را زندان می‌اندازند، محكومش میكنند كه چرا یك حادثه‌ی پنداریِ تاریخی را انكار میكنی! حالا گیرم پنداری هم نباشد - واقعی باشد - خیلی خوب، انكار یك حادثه‌ی واقعیِ تاریخی مگر جرم است؟(۱۳۹۰/۱۲/۱۸ (بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری)
 
آزادی بیان - كه آنها دم از آن می‌زنند - به آنها اجازه نمی‌دهد كه در باب افسانه‌ی كشتار یهودیان - معروف به هلوكاست - كسی تردید بكند. در آن قضیه، جای آزادی بیان نیست! در كشورهای اروپایی، افراد زیادی - از دانشمند و محقق و مورخ و مطبوعاتی و غیره - از ترس جرأت نمی‌كنند تردیدی را كه نسبت به این قضیه در دل‌شان هست، ابراز كنند. بعضی‌ها هم معتقدند قضیه از اصل دروغ است، اما جرأت نمی‌كنند بگویند؛ چون دیده‌اند هر كس بگوید، مجازات خواهد شد؛ زندان می‌اندازند، تعقیب می‌كنند، از حقوق محرومش می‌كنند. ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ (بیانات در دیدار پرسنل نیروی هوایی)
 
نمونه ها و موارد دیگری از بیانات رهبری که هولوکاست را افسانه غربی ها دانستند را اینجا بخوانید

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید