شماره مطلب : 2779
زمان انتشار : 96/9/26 - 18:02 2017/12/17
آقای رشیدپور! تاریخ چهارسال نیست بلکه هزاران سال است و همه این هزاران سال، به ما آموخته که اعتماد به دشمن، عاقبتی بس عبرت آموز برای اعتماد کنندگانش به دنبال دارد.
نگاهی دوباره به آرزوی رضا رشیدپور

همچنان منتظر معجزه برجام !

آقای رشیدپور! تاریخ چهارسال نیست بلکه هزاران سال است و همه این هزاران سال، به ما آموخته که اعتماد به دشمن، عاقبتی بس عبرت آموز برای اعتماد کنندگانش به دنبال دارد.
 
مدتی است که بخشی از گفتگوی بنده با آقای رضا رشیدپور که مربوط به برنامه اینترنتی دید در شب در اسفند سال 94 است، در فضای مجازی دست به دست می شود. 
 
انتشار این کلیپ کوتاه آقای رشیدپور را به واکنش واداشت. روز گذشت ایشان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بخشی از گفتگوی بنده با آقای رسایی را منتشر کرده اند و شادی کنان می گویند که تاریخ قضاوت کرده است! یا نمی دانند تاریخ چیست یا مثل همیشه قضاوت را خوب نمی دانند. عزیز دل، تاریخ خیلی بیشتر از چهار سال است. عجله نکنید فرصت برای قضاوت هست حتی برای شما...
 
از متن آقای رشیدپور چنین برداشت می شود که ایشان همچنان به کودک برجام امیدوار است! ایشان می توانند تا هر روز که می خواهند به پای میوه دادن درخت برجام بنشینند، اما از یاد نبرند که در حال حاضر، حتی والدین این کودک نامشروع و ناقص الخلقه هم حاضر به قبول مسئولیت آن نیستند.
 
آقای روحانی مذاکره با آمریکا را دیوانگی می نامد و ظریف خسته از فشارهای ایمیلی، آمریکا را غیر قابل اعتماد می خواند! لاریجانی هر از چند گاهی نیست به تعجیل صورت گرفته در تصویب برجام گلایه ای می کند و... 
 
آقای رشیدپور! تاریخ چهارسال نیست بلکه هزاران سال است و همه این هزاران سال، به ما آموخته که اعتماد به دشمن، عاقبتی بس عبرت آموز برای اعتماد کنندگانش به دنبال دارد. همانطور که امیرالمؤمنین علی علیه السلام فرمود: کسی که به هنگام یاری ولیّ (رهبر) خود، بخوابد با لگد دشمن از خواب بیدار خواهد شد.
 
سوگمندانه تاکید می کنم که تاریخ نه تنها درباره مباحثی که در برنامه دید در شب بین ما گذشت - از جمله دلخوشی شما به وعده های تو خالی دولت درباره برجام - قضاوت می کند، بلکه درباره این امیدواری تان به آینده برجام هم قضاوت خواهد کرد.
 
پ ن: آقای رشیدپور این پست اینستاگرامی خود را پس از چند ساعت بدون توضیحی حذف کرده اند!

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید