شماره مطلب : 2862
زمان انتشار : 97/6/12 - 12:18 2018/9/3
در واقع ادعای مضحک مطهری یعنی حمید رسایی در انتخابات سال قبل، فرد همراه مطهری را ‎رييس ستاد روحانی کرده، به آن جوان منتقد هم گفته برو برای حسن روحانی تبليغ انتخاباتی کن و هشتک بزن #تا_  1400  _با_روحانی، بعد به او یاد داده تا برای جلسه سخنرانی مطهری در گلپايگان در صفحه اینستاگرامش تبليغ کند.
پاسخ به بیانیه مضحک مطهری

جناب مطهری! خود شکن، آینه شکستن خطاست

در واقع ادعای مضحک مطهری یعنی حمید رسایی در انتخابات سال قبل، فرد همراه مطهری را ‎رييس ستاد روحانی کرده، به آن جوان منتقد هم گفته برو برای حسن روحانی تبليغ انتخاباتی کن و هشتک بزن #تا_ 1400 _با_روحانی، بعد به او یاد داده تا برای جلسه سخنرانی مطهری در گلپايگان در صفحه اینستاگرامش تبليغ کند.
 
علی مطهری بعد از افتضاحی که در ‎گلپايگان به بار آورده، بیانیه صادر کرده و در پايان بیانیه، اين کار را از قبل طراحی شده توسط رسایی دانسته! 
 
این در حالی است که جوان گلپایگانی که علی مطهری به او توهين می کند، سال گذشته از مبالغان ریاست جمهوری حسن روحانی و از یاران نماینده اصلاح طلب گلپايگان بوده است. فردی هم که متاسفانه در لباس روحانيت است و این جوان را  تهدید می کند که میکنمت توی گونی، رییس ستاد انتخاباتی روحانی در شهر گوگد بوده است! 
 
در واقع ادعای مضحک مطهری یعنی حمید رسایی در انتخابات سال قبل، فرد همراه مطهری را ‎رييس ستاد روحانی کرده، به آن جوان منتقد هم گفته برو برای حسن روحانی تبليغ انتخاباتی کن و هشتک بزن #تا_  1400  _با_روحانی، بعد به او یاد داده تا برای جلسه سخنرانی مطهری در گلپايگان در صفحه اینستاگرامش تبليغ کند.
 
ادعا مضحک مطهری ‏یعنی، رسایی روز مراسم به این جوان گلپایگانی گفته برو از مطهری انتقاد کن، و حتما رسایی به یکباره ـ بدون اینکه مطهری بفهمد ـ کلمات توهين آمیز ‎نادان و ‎احمق را گذاشته در دهان مطهری تا به آن جوان بگويد و رسایی به آن طلبه بی ادب همراه مطهری هم گفته برو به آن جوان منتقد بگو‎ که ميكنمت توی گونى!
 
اصلا چند سال قبل هم این رسایی بود که الفاظ رکیک ‎خفه شو، بتمرگ، پفیوز را  در دهان علی مطهری گذاشت تا از تریبون مجلس به همکارش بگويد... 
 
پسر خوب، خدا رحمت کند استاد شهید و پدری را که هیچ شباهت اخلاقی به ایشان ندارید، خود شکن آینه شکستن خطاست. 

اضافه کردن دیدگاه جدید