شماره مطلب : 2870
زمان انتشار : 97/7/14 - 09:45 2018/10/6
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: باید برای مقابله با تحریم‌ها به اقتصاد داخلی و تولید ملی توجه کنیم و از اقتصاد نفتی بیرون بیاییم.
رسایی در یادواره شهدای محمودآباد

توجه به تولید ملی راه مقابله با تحریم‌هاست/ دلار را از مبادلات تجاری حذف کنیم

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: باید برای مقابله با تحریم‌ها به اقتصاد داخلی و تولید ملی توجه کنیم و از اقتصاد نفتی بیرون بیاییم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام حمید رسایی پنج‌شنبه‌شب در بیستمین یادواره شهدای محله سوراخماز و محمودآباد اظهار کرد: شهدا جایگاه والایی نزد پروردگار دارند و برگزاری یادواره شهدا باعث می‌شود تا ما اصل و ریشه خودمان را فراموش نکنیم.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس تصریح کرد: بیشتر این شهدا جوان و نوجوان بودند و آمال و آرزوهایی داشتند و موقعیت‌های خوبی از نظر شغلی و تحصیلی و موقعیت اجتماعی داشتند ولی همه اینها را کنار زدند و به جبهه رفتند و زندگی خود را فدای ملت کردند.

وی خاطرنشان کرد: همه مدیران و مسؤولان مشروعیت آنها بر این پایه هست که نام و یاد شهدا را زنده بدارند چنانچه اگر مسؤول یا مدیری در برگزاری یادواره شهدا سنگ‌اندازی کند پس از مدتی منفور ملت می‌شود چون شهید و شهادت در نگاه ملت ما جایگاه و ارزش دارد و به غیر از سیلی که از شهدا خواهند خورد از مردم هم سیلی خواهند خورد و جایگاه خودشان را از دست خواهند داد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره دشمنی آمریکا با ما طی این 40 سال اظهار کرد: ابهت به تصویر کشیده کفر بر این است که من به شما حمله می‌کنم ولی حالا ملتی از مرگ نترسید و به استقبال مرگ در پیروی از اباعبدالله رفت دشمن چه می‌کند، فرهنگی که برای شهادت ارزش قائل است.

وی افزود: اگر دشمن این سلاح را از شما گرفت اقتصاد و خودباوری را از شما می‌گیرد و شهدا سمبل استقلال‌خواهی و استقلال طلبی در یک کشور هستند و اگر می‌خواهید استقلال داشته باشید باید استقامت داشته باشید و برای داشتن استقامت باید یک عقیده درست و پاک داشته باشید و این عقیده را شهدا به ما می‌دهند.

رسایی در پایان تصریح کرد: برخی به دنبال تصویب FATF در مجلس هستند و من صراحتا می‌گویم با تصویب این قانون مشکل تحریمی و بانکی ما حل نخواهد شد و باید برای مقابله با تحریم‌ها بر طبق فرمایش رهبری به اقتصاد داخلی و تولید ملی توجه کنیم و از اقتصاد نفتی بیرون بیاییم تا دنیا نتواند ما را تحریم کند و دلار را از مبادلات تجاری حذف کنیم.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید