شماره مطلب : 782
زمان انتشار : 92/12/5 - 12:15 2014/2/24
سال هاست جماعتی که تا بیست متر جلوتر خود را نمی بینند، برخی از چهره های سیاسی و فعالان این عرصه را به خود عمارپنداری متهم می کنند. فتنه سال 88 اتفاق افتاد و برخی از  همین افراد نه تنها در آن مقطع بلکه تا سال ها بعد از آن هم چنان مردود ماندند و نتوانستند بیست متر جلوتر از خود را ببینند. در روزهای اخیر یکی از سایت های خبری بخشی از فایل صوتی مناظره حمید رسایی و مصطفی تاجزاده قبل از انتخابات سال 88 را منتشر کرده است که در آن رسایی با صراحت طراحی فتنه سال 88 و حوادث  پس از آن را به تاج زاده یادآوری می کند.
شش تایی ها در سیاست در مناظره رسایی و تاجزاده

رسایی چگونه مشت تاجزاده را قبل از فتنه سال 88 باز کرد

سال هاست جماعتی که تا بیست متر جلوتر خود را نمی بینند، برخی از چهره های سیاسی و فعالان این عرصه را به خود عمارپنداری متهم می کنند. فتنه سال 88 اتفاق افتاد و برخی از همین افراد نه تنها در آن مقطع بلکه تا سال ها بعد از آن هم چنان مردود ماندند و نتوانستند بیست متر جلوتر از خود را ببینند. در روزهای اخیر یکی از سایت های خبری بخشی از فایل صوتی مناظره حمید رسایی و مصطفی تاجزاده قبل از انتخابات سال 88 را منتشر کرده است که در آن رسایی با صراحت طراحی فتنه سال 88 و حوادث پس از آن را به تاج زاده یادآوری می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از ره به ری، این فایل صوتی به خرداد سال 88 – مناظره حمید رسایی و تاج زاده باز می گردد.

مناظره ای که تاج زاده در آن تلاش می کرد تا از تشکیل کمیته صیانت از آرا توسط فتنه گران دفاع کند ، زمانی که هنوز نقشه شوم اصلاح طلبان مبنی بر ایجاد فتنه هنوز مشخص نبود.

در ادامه متن و بخشی از فایل صوتی این مناظره که حمید رسایی در آن به هدف اصلاحات از تشکیل کمیته صیانت از آرا اشاره کرد را مشاهده می کنید.

 

حمید رسایی : آقای محتشمی(برای توجیه  تشکیل کمیته صیانت از آرا توسط فتنه گران) می گوید : در دوران امام هم کمیته صیانت از آرا تشکیل .

حمید رسایی : آقای محتشمی پور  قبول ، ما هم می گوییم ، کمیته آرایی که مورد تایید ولایت فقیه باشد موجب سو استفاده دشمن قرار نمی گیرد. اما با کمیته صیانت از آرایی که شما تشکیل داده اید، دشمن دارد شکم خود را صابون می زند که اصلاح طلبان عجب لقمه ای برای ما آماده کرده اند.

وی در ادامه خطاب به تاج زاده که در حال مناظره با وی بود گفت: آقای تاج زاده تعارف نداریم ، این کمیته صیانت از آرا یک فرار به جلو است ، با خودتان می گویید : اگر رای نیاوردیم می گوییم ، دیدید ما گفتیم در انتخابات تقلب خواهد شد ؟ این هم نمونش ، تقلب و شد و ما رای نیاوردیم ، اگر رای بیاورید هم می گویید : دیدید ؟ ما کمیته صیانت(صیانت از آرا) تشکیل دادیم و اینها ترسیدند تقلب کنند و ما رای اوردیم ...

رسایی در ادامه خطاب به تاج زادی می گوید : آقای تاج زاده همان که شما گفته بودید درست است ، همان طور که گفته بودید : ما(اصلاح طلبان) اگر قرار است در انتخابات ببازیم باید باختمان آبرو مندانه باشد."شیش تایی" نشویم، شاید آقای تاج زاده این را به خاطر نداشته باشد، مثل بازی استقلال و پیروزی نشه ، سی سال پیش پیروزی شش گل زد ، مردم سی سال است می گویند شش تایی ها..

اگر ما(اصلاح طلبان) ببازیم بعدا به ما می گویند شش تایی ها...

شاید در خرداد سال 88 ، روزهای قبل از انتخابات باور کردن این سخنان که در آن صریح به نقشه شوم اصلاح طلبان مبنی بر ایجاد فتنه تاکید شده است ، قابل باور نبود.

اما وقتی انتخابات برگزار شد و اصلاح طلبان مانند سربازان جان بر کف آمریکا و پیاده نظامی که امده بودند تا نظامی مظلوم و مقتدر که خون سیصد هزار شهید پای آن ریخته شده است را تغییر داده وسفارت شیطان را در ایران برپا کنند، ایفای نقش کردند ، روشن شد که چرا اصلاح طلبان از ماه ها قبل از احتمال وقوع تقلب گفته و بر رای 24 میلیونی مردم شوریدند...

سال 88 گذشت و به لطف پروردگار ، با حضور میلیونی عمارهای رهبر انقلاب در نهم دی ، سیلی خروشان فتنه گران را با خود برد.

سال 88 گذشت و ملت با بصیرت ایران با حضور حد اکثری خود در انتخابات ، علی الخصوص انتخابات سال 92 به فتنه گران ثابت کردن ، که دورغ تقلب انان را باور نکرده و نظام جمهوری اسلامی ایران را همچنان قبول داشته و پشتیبان آن هستند.

برای دانلود قایل صوتی این سخنان حمید رسایی کلیک کنید....>>>اینجا<<<

اضافه کردن دیدگاه جدید