مطابق ادعای رسانه های همسو با آن مرحوم، تاکنون 56 کشور پرچم خود را به حالت نیمه افراشته درآوردند، 29 رئیس جمهور یا پادشاه پیام تسلیت فرستاده اند اما خاندان آل سعود جزو آنها نیست!
مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی فکرش را هم نمی کرد که با خاندانی تا این اندازه خبیث در حال مراوده باشد و الا در حیاتش اینطور به آنها عرض ارادت نمی کرد.
 
یادتان هست، در کنار کشتار مردم مظلوم یمن، بحرین و سوریه و شیعیان و علمای حجاز و علیرغم تجاوز سربازنش به زائران ایرانی، در حالی که آل سعود همچنان هتاکانه بر این اقداماتش اصرار داشت و حتی حاضر به عذرخواهی هم از این اقدامات نبود، آقای هاشمی رفسنجانی پس از فاجعه قتل عام حجاج در منا که 464 تن از آنها از هموطنان ما بودند، گفت: "اگر لازم باشد، چه اشکالی دارد دست اول را ما به سمت حکام سعوی دراز کنیم؟ قبلاً این کار را کردیم."
 
یادتان هست، سایت مرحوم آقای هاشمی با قراردادن عکس یکی از قربانیان حمله تروریستی #داعش در پاریس، به نقل از وی نوشته بود: "تنها راه حذف داعش، همکاری با عربستان (یا همان شجره ملعونه) است!"
 
یادتان هست، ارتباط خاندان هاشمی رفسنجانی با خاندان آل سعود، به مرزهایی فراتر از مناسبات سیاسی رسید تا جایی که این ارتباط در مقطعی به حدی نزدیک شد که شنیده هایی درباره #وصلت بین دو خاندان مطرح بود. 
 
یادتان هست، مرحوم هاشمی رفسنجانی خودش در مصاحبه با خبرگزاری مهر (93/12/4) با افتخار از ارتباطش با این خاندان ملعون و #شجره_ملعونه چنین می گفت: "در ادامه، دوستی ما (با خاندان سعودی) خانوادگی هم شد. وقتی ما به آنجا می‌رفتیم، معمولاً خانواده‌های ما بودند و خانواده‌های آنها هم می‌آمدند و مهمانی می‌دادند و (روابطمان) از حد روابط دیپلماتیک یک مقدار جلوتر رفت و (تبدیل به) #روابط_خانوادگی شد. ملک عبدالله که برای اجلاس سران به تهران آمده بود، برخلاف عرف دیپلماتیک به اصرار خودش به منزل ما آمد."
 
یادتان هست، همسر عزادار آقای هاشمی، #عفت_مرعشی درباره نقش خودش و #همسر_ملک_عبدالله در حل روابط #ایران و #عربستان بعد از حج خونین می گفت: "روابط ایران و عربستان را من وقتی تنها رفتم مکه درست کردم. خانم ملک عبدالله میهمانی داد و خواستند من بپذیرم بروم در آن #میهمانی، من هم رفتم و روابط برقرار شد!"
 
همه اینها یادتان هست، حالا بیش از یک هفته است که از درگذشت هاشمی رفسنجانی می گذرد ولی حکام و #خاندان_ملعون_سعودی، حاضر به ارسال یک تسلیت خشک و خالی هم به #خاندان_هاشمی_رفسنجانی نشدند!
 
مطابق ادعای رسانه های همسو با آن مرحوم، تاکنون 56 کشور پرچم خود را به حالت نیمه افراشته درآوردند، 29 رئیس جمهور یا پادشاه پیام تسلیت فرستاده اند اما خاندان آل سعود جزو آنها نیست!
 
این هم عاقبت نزدیکی و رفاقت با #خاندان_درنده_سعودی! ای کاش تا زنده ایم، دوست و دشمن خود را بهتر بشناسیم.
 
خاندان ملعون سعودی
#فاعتبروا یا اولی الابصار
 • 1395-10-26 16:34
  مطابق ادعای رسانه های همسو با آن مرحوم، تاکنون 56 کشور پرچم خود را به حالت نیمه افراشته درآوردند، 29 رئیس جمهور یا پادشاه پیام تسلیت فرستاده اند اما خاندان آل سعود جزو آنها نیست!
 • 1395-10-26 16:31
  آیا ممکن است که آقای هاشمی، وصیت نامه خود را در جایی قرار داده باشد که قابل دسترس ارکان دفتر و اعضای خانواده اش نباشد، به طوری که با گذشت چند روز، هنوز به آن دست نیافته باشند؟!
 • 1395-10-22 17:10
  البته نباید گمان ببریم که با مرگ طلحه و زبیر توسط مروان بن حکم و ابن جرموز، خلق و منش طلحه و زبیر هم رخت بر بست، بلکه تاریخ اسلام در ادوار مختلف، طلحه و زبیرهای متعددی به خود دیده است.
 • 1395-10-22 17:03
  برشی بر یک خط تبلیغاتی هدفمند
  بدیهی است که این سخن به معنای آن نیست که بدی اموات را جار بزنیم بلکه منظور این است که اگر رفتار غلط فردی موجب انحرافی شده، باید آن را بیان کرد و به نقدش پرداخت و البته در نقد هم نباید از جاده انصاف و عدالت خارج شد. طبعا رعایت این نکته، مرده و زنده ندارد.
 • 1395-10-18 21:04
  این تصویر بلافاصله در کانال های طرفدار دولت و ضد انقلابی مثل مملکته، دموکراسی، اصلاحات نیوز، آمدنیوز، توئیتر فارسی، هواداران روحانی، خبر فوری و ... با این زیرنویس که «مراسم 9دی با سخنرانی رسایی در میان خیل عظیم جمعیت در دانشگاه صنعتی اصفهان» منتشر شد.
 • 1395-10-18 17:55
  پس از اظهارات آیت الله آملی لاریجانی انتظار مردم درباره متهم ردیف اول پول کثیف و دستگاه کثیف:
  در محافل خصوصی خواص، به نقل از مقامات قضایی گفته می‌شود که بر اساس روال عادی، حسین فریدون باید بازداشت شود، اما به‌ دلیل مقاومت‌هایی که می‌شود، اقدامی صورت نگرفته است. آیا قرار است مهدی هاشمی رفسنجانی دیگری در کشور درست شود؟ چرا با «دست دست کردن» و کش دادن موضوع، اجازه داده می‌شود تا هر روز حرف و...
 • 1395-10-09 01:27
  یادداشت رسایی در باره گور خواب های شهریار
  آقای روحانی! حق این گور خواب ها در حلقوم نجومی بگیرانی است که زیر سایه شما جا خوش کرده اند، این حق را از حلقومشان بیرون بکشید و به آنها برگردانید، والا مردم خودشان دست به کار می شوند
 • 1395-10-09 01:25
  پاسخ رسایی به روزنامه جمهوری اسلامی
  بعد از گفتگوی اختصاصی آیت الله مصباح یزدی با هفته نامه ۹دی، بغض جریان فتنه و حامیان آنها از عمار امام خامنه ای، مجددا سر باز کرده و هجمه ها آغاز شده است.
 • 1395-10-09 01:22
  خرداد 88 تصاویر هاشمی در حالی که نامه تندِ بدون سلام را می نوشت، بلافاصله در رسانه ها منتشر شد تا هاشمی راه بازگشتی برای انکار نامه نداشته باشد/ هاشمی نوشت: دود آتش خشم احزاب را میبینم! یعنی خیابانها را به آتش میکشیم وکشید!
 • 1395-10-09 01:18
  رسایی در همایش ۹ دی در پیشوا:
  نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بر‌اند‌ازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در فتنه ۸۸ از سوی دشمنان پیگیری می‌شد.
 • 1395-10-06 17:34
  رسایی دردانشگاه شریف: مردم از انقلاب خسته نشده‌اند، از اشرافیت خسته‌اند، از تبعیض ناراحتند، از ثروت چند صد میلیاردی مسئولان عصبانی اند. با وزرای میلیاردی مشکلات حل نمیشود
 • 1395-10-06 17:32
  رسایی در دانشگاه شریف
  نماینده سابق مجلس گفت: اختلاس،‌ دزدی و پدرسوختگی محصول تفکر غرب‌گراست و شما هیچ اختلاس‌گری را نمی‌بینید که برود و مدافع حرم بشود.به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، همایش «اعتراض یا فتنه» عصر امروز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در سالن جابربن‌حیان این دانشگاه برگزار شد.
 • 1395-10-06 17:30
  همین آقایان تا مدتی قبل بدنبال اجرای برجام ۲ درسوریه بودند و راه حل آن را فقط مذاکره میدانستند، حال آزادسازی حلب را نتیجه خیالات خود در برجام میدانند!
 • 1395-10-06 17:29
  یادآوری/ حسن روحانی: دادگاه انقلابی ارتش، توطئه گرها را درمراسم نمازجمعه بیاورند و به دار آویزان کنند، تاثیرش درمردم بیشتراست.
 • 1395-10-06 17:27
  روزنامه شرق: ما برجام را بزک کردیم تا کار دولت پیش برود! ظریف: نباید به آمریکایی ها اعتماد می کردیم، پشیمانم! عاقبت اعتماد به آمریکا، وقتی به ریش هر دو خندید!

صفحات