بررسی حواشی روز قدس
به هر حال، جریان حزب اللهی و مومن گوش به فرمان رهبر انقلاب چنین اقدامی نمی کند و می داند، راه اعتراض به سخنان ساختارشکنانه روحانی چیست، گروه های تفحص و بررسی علل شعار دادن علیه آقای روحانی، اگر تشکیل شد، ریشه موضوع را باید در اطراف پرزیدنت جستجو کنند!
حتما شما هم در کانالهای مختلف بویژه در رسانه ها و کانالهای دولتی این بخش از سخنان رهبر معظم انقلاب را دیده اید که در واکنش به شعار دادن برخی از مردم علیه روحانی در راهپیمایی روز قدس باز نشر شده است:
 
این را هم عرض بکنیم؛ این که من از بعضى مسئولان و سران کشور گله‌گزارى کردم، موجب نشود که حالا یک عده‌اى راه بیفتند، بنا کنند علیه این و آن شعار دادن؛ نه، بنده با این کار مخالفم. اینکه شما یک نفر را به عنوان ضد ولایت، ضد بصیرت، ضد چه، مشخص کنید، بعد یک عده‌اى راه بیفتند علیه او شعار بدهند، بنده با این کارها مخالفم؛ این را من صریح بگویم. بارها به کسانى که میتوانند جلوى این چیزها را بگیرند، تذکر داده‌ام. آن کسانى که این کارها را میکنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهى و مؤمنند، خب نکنند. مى‌بینید که تشخیص ما این است که این کارها به ضرر کشور است. با احساساتشان راه بیفتند اینجا، آنجا، علیه این شعار بدهند، علیه آن شعار بدهند. (بخشي از سخنان رهبر انقلاب در  ۲۸ بهمن ۹۱)
 
باید از رسانه های طرفداران روحانی تشکر کرد که علیرغم نیت سوءشان که قصد اتهام زنی به نیروهای فعال انقلابی را داشته اند، اما انتشار گسترده بیانات رهبر انقلاب به معنای آن است که دامن جریان اصیل حزب اللهی و مومن انقلابی از این اتفاق پاک است.
 
بنابر این با توجه به این بیانات صریح رهبر انقلاب، در خصوص پشت صحنه اتفاق امروز باید گفت که از دو حال خارج نیست؛ یا این افراد غیر حزب اللهی، با برنامه قبلی و با هدف اتهام زنی به جریان مومن انقلابی و برای مشغول کردن جامعه و مظلوم نمایی، این کار را کرده اند و یا این اتفاق، بدون برنامه قبلی از سوی مردم عادی و البته واکنشی احساسی و مقطعی در عکس العمل به رفتارهای دشمن شادکن روحانی بوده است، شاید هم عده ای با برنامه شعار سر دادن را "کلید" زده اند و عده ای احساساتی هم بی خبر از طراحی پشت صحنه در آن پازل بازی کرده و با توجه به مواضع روزهای اخیر روحانی، تکرار شعارها را وظیفه خود دانسته اند.
 
دلیل فرض اول : دولت به شدت نیازمند حاشیه سازی است، انبوه شعارهای انتخاباتی که تحقق بیشتر آنها تقریبا برای این دولت ممکن نیست! تصویب مادر تحریمها توسط سنای کدخدا و ورق پاره شدن برجام و... با این اتفاق طبعا سوژه  خوبی برای تیتر شدن رسانه های بزک کننده برجام آماده میشود و تا مدتی، ملت سر کار خواهد بود و حواسها از پیگیری مطالبات پرت!
 
 
فرض دوم : روحانی سالهای قبل هم به این راهپیمایی آمده (البته هیچ وقت نپذیرفته که سخنران مراسم روز قدس باشد!) چرا کسی در آن راهپیمایی ها علیه وی شعار نداده؟ پاسخ روشن است، چون در سالهای گذشته، قبل از مراسم روز قدس، حسن روحانی علیه سپاه و رهبر انقلاب موضعی نگرفته بود! بنابر این اتفاق امروز، رفتار واکنشی و احساسی توده ها علیه رفتار عامدانه روحانی بوده مثل شعار دادن کارگرهای مظلومی که در مراسم روز کارگر امسال در حرم امام خمینی (ره) چون از مشکلات اقتصادی جان شان به لب شان رسیده بود، هنگام سخنرانی روحانی، علیه او شعار دادند، آن هم طراحی شده بود؟ در حالی که گارگران را دست چین شده به مراسم برده بودند!
 
یادتان که نرفته روحانی گفته بود اگر در هیچ چیز متخصص نباشد در حوزه امنیت متخصص است. یادتان که نرفته اکثر وزرای دولت او (بجز وزیر اطلاعات) سابقه فعالیت در نهادهای امنیتی دارند و می دانند جنگ روانی چیست! بلع حواسها باید پرت شود! ... ادامه مطلب
 • 1396-06-28 12:25
  وقتی چشم و گوشَت بسته باشد و بدون منطق و استدلال عقلی و دینی از کسی تبعیت کنی، نتیجه اش همین می شود!
 • 1396-06-28 12:18
  جناب مهاجری! کارآنها قبیح تر است یاکار شما که دردولت نهم بعداز دستور "بررسی ورود بانوان" درورزشگاه، اعتراض مراجع را تیتر یک روزنامه کردید ودراین دولت، دربرابر "ورود بانوان" در ورزشگاه ها سکوت کردید؟!
 • 1396-06-28 12:18
 • 1396-06-28 12:18
  یک سال و نیم قبل، پیش بینی رسایی از کاسبی حسن روحانی با حصر سران فتنه، در مناظره ای با صادق زیباکلام در دانشگاه تربیت مدرس #کاسبان_حصر
 • 1396-06-28 12:15
 • 1396-06-28 09:53
  حجاریان درگفتگو با شرق/ اگه استدلالهای مغز متفکرشون اینه، وای به حال بقیه :) به صفحه توییتر رسایی بپیوندید twitter.com/hamidrasaee?s=09
 • 1396-06-28 09:39
  در کنار تمرین زندگی با جانداران همزیستی مثل گربه، تمرین زندگی با گورخوابها، و ساکنان محله هرندی هم یکی از مهمترین روشهای پیدا کردن مهارت اجتماعی است!
 • 1396-06-28 09:38
  رسایی درمسجدجامع نارمک: بازکردن پرونده اعدامهای سال۶۷ توسط بیت منتظری،تیری بودکه بسمت خودشان کمانه کرد وسبب بازخوانی جنایات منافقین قدیم وافشای ماهیت منافقین جدیدشد فایل صوتی رابشنوید
 • 1396-06-28 09:37
  آقای روحانی این منت را برسر مدیران نجومی بگیر، خواص شکم سیر جریانات سیاسی و وزرای ثروتمند بگذارید، نه بر سر کارمندهایی که درحال مقایسه حقوق خود بامدیران نظام هستند!
 • 1396-06-28 09:36
  درمراسم تشیع جنازه ابراهیم یزدی، تعدادی شعار داده اند: حصر باید بشکنه! خدارا شکر دادستان هم اعلام کرده در صورت رفع حصر، قوه قضاییه آماده محاکمه سران کودتای۸۸ است
 • 1396-06-28 09:34
 • 1396-06-28 09:33
  ادبیات قابل تامل کانال جماران وروزنامه دولتی ایران! اجتناب از به کار بردن واژه شهید وبه کار بردن لفظ حماسی "جنگجو" برای وحشیهای داعشی! #داعشی_های_وطنی #شهید_حججی
 • 1396-06-28 09:32
  خانم شریفی نیا ! احسنت به شما ولی همه ایران اسلامی خانه امام رضاست. عالم محضر خداست ...
 • 1396-06-28 09:30
  انتقاد توییتری رسایی ازساخت تندیس شهردار سابق تهران/ چرا برخی ازرسانه های اصولگرا که به ساخت تندیس ظریف و روحانی اعتراض داشتند، دربرابر ساخت تندیس قالیباف ساکتند!
 • 1396-06-28 09:30
  یادآوری یک #شق_القمر به آقای ظریف ۱۰۰ میلیارد دلار یعتی۳۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰تومان (میانگین دلاری ۳۵۰۰تومان) گزارش بدهید این مبلغ منابع وارد شده کجا هزینه شده؟!

صفحات